صفحه 53 از 80 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابری - دانشگاه علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sportbee نمایش پست ها
    سلام..مطلب شما رو در فروم دیدم..شما الان با این شرایط که میگید خیلی بهتره که از طریق مهاجرت نیروی متخصص اقدام کنید..
    در این زمینه موفق تر خواهید بود .
    اگر سوالی داشتید بفرماییید یا به تاپیک مرتبط مراجعه کنید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...36#post1614736
    ولی من مجردم و فامیلی هم در کانادا ندارم، اینجوری که من خوندم همینجوری 20 امتیاز کم دارم )-: پیشنهادت چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_milad_kh نمایش پست ها
    سلام،
    متاسفانه معدلتون خیلی مناسب بنظر نمیاد. اما من دیدم کسی با همین معدل از رشته ریاضی کاربردی ارشد مدیریت تازه با کمک هزینه دانشگاه (نصف شهریه بخشیده شد، البته پس از شروع تحصیل) درس خونده. بخاطر همین دور از دسترس نیست. اما باید تلاش کنید.
    موفق باشید.
    متوجهم از پاسختون سپاس
    واقعا مقاله و زبانم بر فرضی که خوب بدم جبران کننده ی معدل پایینم نیست؟ کلا دوستانی که اطلاع دارن لطفا پاسخ بدن شانس من با 2 مقاله isi و معدل 13 عمران تهران و زبان اگر خوب بشه شانس فاند گرفتنم چقدره؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط roobar نمایش پست ها
    متوجهم از پاسختون سپاس
    واقعا مقاله و زبانم بر فرضی که خوب بدم جبران کننده ی معدل پایینم نیست؟ کلا دوستانی که اطلاع دارن لطفا پاسخ بدن شانس من با 2 مقاله isi و معدل 13 عمران تهران و زبان اگر خوب بشه شانس فاند گرفتنم چقدره؟
    ببین دوست عزیز ما اینجا شورای پذیرش نیستیم بهت درصد بگیم. تو همین فروم با معدل 13 شریف و مقاله های زیاد دیدم دوستی رو که پذیرش با فاند گرفته.
    الان اگه چند نفر بهتون بگه نمیشه بیخیال بیخیال میشی؟
    به نظرم شما رزومتون رو قوی بکنید GRE بالا نمره زبان بالا تعداد مقالاتتون رو هم بالا ببرید و منطقی اپلی کنید. کانادا رو هم بیخیال شو (;
    از دوستان پر تجربه هم که این قسمت فروم ممکنه نیان نظرشون رو بپرس ولی نا امید نشو...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

با سلام من میخوام برای دکتری سازه تو دانشگاه بولونیا اقدام کنم به نظرتون با این شرایط من اصلا کاره درستی واسه این دانشگاه اقدام کنم؟( امکان پذیرش هست؟)
    معدل کارشناسی 13 معدل ارشد 15/60 از دانشگاه ازاد علاوه یر اسن مدارک یه کاردانی نقشه برداری با معدل 16/10 دارم 10 تا مقاله داخلی 2 تا سخنرانی دارم تا 1 ماه دیگه هم ازمون ایلتس دارم فکر کنم 6 تا 6/5 بشم 5 سال سابقه تدریس تو دانشگاه ازد دارم مدرک فنی حرفه ای فراوان و پروانه اشتغال نظام مهندسی نظارت و محاسبه هم دارم نمیدونم اینا به درد میخورن یا نه؟

Junior Member

سلام
    ببخید میخواستم بدونم پروژه های بتن ، فولاد و راه هم برای پذیرش و گرفتن فاند کمک میکنه ؟ یعنی اگه پروژه ها در حد عالی باشن میشه باهاشون فاند گرفت ؟ یا حتما باید مقاله داشته باشیم ؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان من دنبال fund تو یکی از کشورهای اروپایی هستم که بطور کامل بتونه ساپورت کنه ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم ؟؟و چه کشوری ؟؟؟چه دانشگاهی؟؟؟کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت امیرکبیر معدل 16.1دو مقاله کنفرانس بین المللی4 سال سابقه کار معتبرسن 26باتشکر

Junior Member

سلام به همگی
    من یک سوال داشتم
    Environmental Engineering مباحثش با Civil and Environmental Engineering چقدر فرق داره؟ یعنی با دانش عمرانی کم مثلا از ارشد مهندسی آب یا آبخیزداری کدوم رو میشه با شانس بیشتری اپلای کرد؟

سلام به همگی

من الان ترم 6 هستم برای فال 2015 میخوام همین تابستون اپلای کنم
    معدلم تا الان 15.82 هست توی دانشگاه فسا (دولتی روزانه)
    تافل رو 5 شهریور امتحان میدم و زبانم خوب هست نمره متوسط به بالا میگیرم حتما وقت برای جی آر ای دادنم ندارم
    الان دقیقا توی دریایی از دانشگاه ها گیر افتادم برای انتخابای نهایی برای اپلای
    فول فاند میخوام ولی بجز فعالیتای درسی فعالیت حرفه ای توی موسیقی دارم.
    بنظرتون بهترین انتخابم کدوم کشورا و تو چ رنج رنک دانشگاه هاست؟
    اگه دانشگاه خاصی مد نظرتون هم هست خوشحال میشم کمکم کنید.

سلام دوستان پذیرش دکترای عمران تو امریکا و کانادا با داشتن مستر بهتره یا مستقیما از کارشناسی؟؟؟ .... ممنون ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HadiScience نمایش پست ها
    سلام دوستان پذیرش دکترای عمران تو امریکا و کانادا با داشتن مستر بهتره یا مستقیما از کارشناسی؟؟؟ .... ممنون ...
    سلام من خودم کسی به شخصه ندیدم که بتونه پیوسته برای دکتر اقدام کنه چه عمران جه رشته های دیگر (البته طبق گفته دوستان امکانش هست)
    به همه دوستان توصیه میکنم که مستر درخارج از ایران بگیرند و وقت خودشان را تلف نکنند!! چون مطمئن پله پرتابی برای دکتر در دانشگاه های خوب خواهد بود و زمانی که برای امتحان ارشد خواهند گذاشت می توانند برای پذیرش اقدام کنند و فراموش نکنید که راحتتر اداپته میشید. و در فضای خارج ایران بودن شما راحتتر و با دید بهتری میتوانید برای آینده تضمیم بگیرید.
    درضمن بعضی گرایشهای ارشد در ایران با توجه به درس ها و پروژه هایی که ارائه میشه با خارج همحونی ندارد و شاید بهتر بگم قبول ندارند! پس با برتامه ریزی دقیق برای آینده اقدام کنید
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)