صفحه 54 از 80 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

سلام و عرض ادب من کارشناسی ناپیوسته عمران از دانشگاه آزاد مریوان با معدل 13 میباشم میخواستم برا آلمان اقدام کنم کلاس زبانم مشغولم a2-1در موسسه گوته می خونم . میخوام بدونم وضعیت پذیرشم چظور میشه اصن میدن ؟؟؟ از چه مقطعی باید بخونم از اول ؟؟؟ خوهشا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه اسم و محل دانشگاهی که میتونم پذیرش بگیرم

Junior Member javoon آواتار ها

سلام
    خوشحال میشم نظرات شما رو داشته باشم.
    کارشناسی عمران معدل 15 دانشگاه سراسری
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک خاک و پی معدل 16.77دانشگاه سراسری
    2عدد مقاله ISIکه یکیشون چاپ شده و دومی در حال گذروندن نهایی داوری(یکی از مقالات زیر مجموعه ELSEVIERبا IF=2.75)
    4عدد مقاله کنفرانس بین المللی
    6عدد مقاله کنگره ملی
    در حال کار کردن روی 2مقاله دیگه ISIاگه خدا بخواد
    3سال سابقه تدریس در دانشگاه(دروس تخصصی مربوط به رشته خودم)
    2سال کار در رشته تخصصی خودم.
    تمامی مقالات مرتبط با رشته خودم.
    زبان در حال گذروندن آمادگی آیلس ولی میشه رو6.5حساب باز کرد.
    ممنون از صبر و حوصلتون.

Junior Member

سلام بچه ها.من دارم کارشناسی سراسری عمران عمران میخونم .امااساتید دانشگاهمون نمیتونن به یه دانشگاه معتبر توصیه نامه بدن..منظورم از معتبر برکلی وامپریال و ام ای تی و ایناست..میخواستم مهمان بگیرم از دانشگاهای دیگه که توصیه نامه بگیرم از استاداشون اما چون معدلم میاد پایین و مدرکم از دانشگاه خودمه پشیمون شدم.به نظرتون چه طوری این مشکل توصیه نامه رو میشه حل کرد؟و چه طور فاند خوب و اپلای از این دانشگاه ها که گفتم میشه برای ارشد گرفت؟یعنی علاوه بر زبان و مقاله و معدل خوب چه طوری ترغیبشون کنم که قبول کنن؟ در زمینه مقاله هم اگه کسی پایه باشه همکاری می کنم..البته مقاله رو ترجیح میدم 2 ترم دیگه شروع کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m1554 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.من دارم کارشناسی سراسری عمران عمران میخونم .امااساتید دانشگاهمون نمیتونن به یه دانشگاه معتبر توصیه نامه بدن..منظورم از معتبر برکلی وامپریال و ام ای تی و ایناست..میخواستم مهمان بگیرم از دانشگاهای دیگه که توصیه نامه بگیرم از استاداشون اما چون معدلم میاد پایین و مدرکم از دانشگاه خودمه پشیمون شدم.به نظرتون چه طوری این مشکل توصیه نامه رو میشه حل کرد؟و چه طور فاند خوب و اپلای از این دانشگاه ها که گفتم میشه برای ارشد گرفت؟یعنی علاوه بر زبان و مقاله و معدل خوب چه طوری ترغیبشون کنم که قبول کنن؟ در زمینه مقاله هم اگه کسی پایه باشه همکاری می کنم..البته مقاله رو ترجیح میدم 2 ترم دیگه شروع کنم.
    سلام. دوست عزیزم به خاطر داشتن اهداف بزرگ و اعتماد بنفس بشما تبریک میگویم و امیدوارم به اهدافتون برسید.
    با توجه به اهداف شما بر توانایی شما شکی نیست اما هماتطور که گفتید مهم ترغیب کردن دانشگاه هاست. پس شما باید پله پله به اهدافتون برسید و با دید بازتری عمل کنید تا این دانشگاه متقاعد به گرفتن شما بشن، پس در مقطع فوق برای داتشگاه رده زیر 100 اقدام کنید و در دکتر برای این دانشگاه ها اقدام کنید. همچنین به این نکته اشاره کنم که فرم نظر سنجی و توصیه نامه ها توسط اساتید اکثراً بصورت آنلاین پر میشوند لذا مشخص نمی شود اساتید چگونه پر میکنند؛ لذا تنها راه حل، جلب اعتماد اساتید به شما از نظر فنی و اخلاقی می باشد.
    موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanamiri نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب من کارشناسی ناپیوسته عمران از دانشگاه آزاد مریوان با معدل 13 میباشم میخواستم برا آلمان اقدام کنم کلاس زبانم مشغولم a2-1در موسسه گوته می خونم . میخوام بدونم وضعیت پذیرشم چظور میشه اصن میدن ؟؟؟ از چه مقطعی باید بخونم از اول ؟؟؟ خوهشا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه اسم و محل دانشگاهی که میتونم پذیرش بگیرم

سلام
    معدلتون کمه ولی چون داری آلمانی میخونی شانست برای پذیرش تو دوره های آلمانی بیشتر میشه اگه بتونی یه مقاله ای چیزیم از خودت دروکنی ( بقول برره ایا
    ) کاملا امیدوار باش... موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javoon نمایش پست ها
    سلام
    خوشحال میشم نظرات شما رو داشته باشم.
    کارشناسی عمران معدل 15 دانشگاه سراسری
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک خاک و پی معدل 16.77دانشگاه سراسری
    2عدد مقاله ISIکه یکیشون چاپ شده و دومی در حال گذروندن نهایی داوری(یکی از مقالات زیر مجموعه ELSEVIERبا IF=2.75)
    4عدد مقاله کنفرانس بین المللی
    6عدد مقاله کنگره ملی
    در حال کار کردن روی 2مقاله دیگه ISIاگه خدا بخواد
    3سال سابقه تدریس در دانشگاه(دروس تخصصی مربوط به رشته خودم)
    2سال کار در رشته تخصصی خودم.
    تمامی مقالات مرتبط با رشته خودم.
    زبان در حال گذروندن آمادگی آیلس ولی میشه رو6.5حساب باز کرد.
    ممنون از صبر و حوصلتون.

وضعیتت خیلی خوبه اگه استاد پیدا کنی برا ساپورتت راحت از آمریکا و کانادا فاند میگیری اگه استاد پیدا نکنی سعی کن آیلتسو بری رو 7 تا خیالت حسابی راحت باشه

Junior Member

سلام دوستان،
    ممنون میشم تو این تاپیک رزومه منو بررسی کنید برای شانس پذیرش phd با فاند:

کارشناسی سراسری، مهندسی عمران، 17.09

ارشد تربیت مدرس، مهندسی زلزله. 16.55 (پایان نامه درجه عالی)

تافل iBT 101

یک مقاله کنفرانس بین المللی (با گواهی ارائه انگلیسی که در ایران برگزار شد)، ژورنال سابمیت کردم ولی فعلا در مرحله داوری هست

سابقه کار رویهم رفته حدود دو سال در زمینه طراحی و محاسبه ساختمان (پروانه محاسبه و نظارت نظام مهندسی دارم)

ترجیحا پذیرش از کانادا یا اروپا، دانشگاه خاصی مد نظرم نیست ، برای fall2015

لطفا در مورد دانشگاهای خوب در رشته عمران هم اطلاعاتی دارید راهنمایی بفرمایید
    ممنون از راهنمایی تون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - سازه

با سلام
    دوستان با تجربه اگه وقت داريد يك نگاه به رزومه مختصرم بندازيد ببينيد براي دكتري مهندسي عمران گرايش سازه يا زلزله در اروپا يا آمريكا با فول فاند چقدر شانس دارم
    كارشناسي سراسري مهندسي عمران ١٦٠١٨ و دانشجوي ممتاز دوره
    ارشد سراسري سازه ١٧٠٥ ( ترم آخر ارشد هستم و هنوز تمام نشده)
    مدرك زبان در دست اقدام
    مقاله isi در دست اقدام

Junior Member

سلام من برنامه ریزیم واسه ارشد مهندسی محیط زیسته اونم صرفا واسه رفتن ازایران وادامه تحصیل تو ی کشور خوب وسطح بالا
    خواهش میکنم اگه کسی اطلاعات خوبی داره بهم بگه ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در انتخاب دانشگاه - مهندسی عمران - ارشد

سلام به جمع دوستان

من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه شریف هستم و دوره لیسانس رو هم دانشگاه تبریز گذروندم

یکسری رزومه ناخوش ایند ذر کنار برخی جنبه های مثبت دارم که نیاز به قضاوت دوستان اهل فن دارم

معدل کارشناسی :13:79
    معدل ارشد به احتمال بالا (سال آخر هستم) :16

3 سال عضو انجمن ریاضیدانان جوان بودم
    یک مقام سومی تو المپیاد ریاضی انجمن ریاضیدانان جوان داشتم (البته انجمن ریاضی با انجمن دانش پژوهان متفاوت است)
    و دیپلم افتخار المپیاد ریاضی واترلو کانادا در سال 2007 که در تهران برگزار شد زیر نظر دانشگاه واترلو که لوحی هم با امضای دپارتمان ریاضی دانشگاه واترلو داده اند خیر سرشان!
    رتبه 350 کارشناسی ارشد سراسری
    برای زبان میخونم فعلن نمره ای ندارم

قصدم دکترا در رشته سازه است..منتظر نظرات فنی دوستان هستم..دم شما گرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)