صفحه 60 از 80 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

سلام دوستان
    ببخشید شخصی با رشته ی تجربی در دبیرستان میتونه در زمینه محیط زیست برای لیسانس در آمریکا اقدام کنه؟ یا باید حتما رشته ریاضی و فیزیک باشه؟

ممنونم..برای دوره های MEng (مستر بدون تز) مالزی هم داره؟
    مالزی هزینه ها در چه حدود است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    environmental engineering Sharif University of Technology

با سلام لفا نظرتون در مورد رزومه من برای اپلای در مقطع دکترا کشور آمریکا چیه ؟
    لیسانس سراسری ارومیه معدل 13.43
    کارشناسی ارشد صنعتی شریف محیط زیست معدل 16.7 یه ریکام خوب از یکی از اساتید مطرح اینجا
    یه مقاله isi با نفر اول آلودگی هوا در دنیا
    دو تا کنفرانس داخلی
    تافل 95
    ولی gre ندادم هنوز

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soroshkhanjani نمایش پست ها
    ممنونم..برای دوره های MEng (مستر بدون تز) مالزی هم داره؟
    مالزی هزینه ها در چه حدود است؟
    در مالزی دوره ارشد در قالب سه گزینه ارائه میشود:
    الف‌- درس‌ (Taught Course):این دوره شامل گذراندن 30 تا 33 واحد در دوره کارشناسی ارشد بوده و دانشجو پس از گذراندن واحدهای درسی موظف به ارائه یک پژوهش علمی در حد 3 تا 6 واحد( بدون دفاع از آن) به استاد راهنمای خود بوده و پس از انجام، موفق به دریافت مدرک Masterمی شود.
    ب‌- درس و پژوهش (‌Taught Course and Research):
    دانشجو پس از گذراندن 36 واحد که 18 تا 24 واحد آن پژوهش است موفق به دریافت مدرک Masterمی شود.
    ج- پژوهش (By Research) :
    در این حالت‌ کلاسی وجود نداشته و تنها ارائه پایان نامه پژوهشی لازم است که تمامی 36 واحد مربوط به همین پایان نامه پژوهشی است.
    هزینه ها هم عموما به نحو قابل ملاحظه ای از گزینه های دیگری نظیر اروپا و امریکا کمتر و شرایط ویزای دانشجویی نیز ساده تر است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط darab نمایش پست ها
    با سلام لفا نظرتون در مورد رزومه من برای اپلای در مقطع دکترا کشور آمریکا چیه ؟
    لیسانس سراسری ارومیه معدل 13.43
    کارشناسی ارشد صنعتی شریف محیط زیست معدل 16.7 یه ریکام خوب از یکی از اساتید مطرح اینجا
    یه مقاله isi با نفر اول آلودگی هوا در دنیا
    دو تا کنفرانس داخلی
    تافل 95
    ولی gre ندادم هنوز
    اطلاعاتتون برای قضاوت در مورد شانس کامل نیست. میتونید براساس فرمت کاملتری اینجا سوالتان را مطرح کنید تا پاسخ لازم داده شود. در کل برای دکتری محیط زیست نیاز به رزومه قوی برای رقابت در دانشگاههای خوب امریکایی دارید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bauingenieurwesen

با سلام
    میخاستم برای ارشد المان اقدام کنم ولی انتخاب گرایش حسابی منو گیج کرده! خودم سازه دوست دارم چون بنظرم درساش برام اسون ترو قابل فهم تره ولی میگن اونجا زیاد رواج نداره و کار نیست ولی محیط زیستو خیلی تعریف می کنن ولی درساش که بیشتر شیمی و اب هست و بنظرم سخت تر باشه چون هیچ پیش زمینه ای تو اون درسا ندارم!
    لطفا یکی منو از این سردرگمی در بیاره حتی یه راهنمایی کوچک!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sgfan نمایش پست ها
    با سلام
    میخاستم برای ارشد المان اقدام کنم ولی انتخاب گرایش حسابی منو گیج کرده! خودم سازه دوست دارم چون بنظرم درساش برام اسون ترو قابل فهم تره ولی میگن اونجا زیاد رواج نداره و کار نیست ولی محیط زیستو خیلی تعریف می کنن ولی درساش که بیشتر شیمی و اب هست و بنظرم سخت تر باشه چون هیچ پیش زمینه ای تو اون درسا ندارم!
    لطفا یکی منو از این سردرگمی در بیاره حتی یه راهنمایی کوچک!
    به هرحال گرایش محیط زیست هم یکی از گرایشهای ارشد عمران هست و اگر شما لیسانس عمران باشید طبعا با همه کسانی که برای این گرایش اقدام میکنند رقابت میکنید و ادامه تحصیل میدید. درسهای مهندسی محیط زیست هم طیف وسیعی از مهندسی آب و فاضلاب تا میکروبیولوژی و شیمی و آلودگی هوا را در بر داره و اگر علاقه مند باشید زمینه های کاری و تحصیلی مناسبی هم در اروپا و امریکا برای این گرایش وجود داره.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام .
    میخوام گرایش ارشد رو انتخاب کنم بین این 3 تا گرایش کدوم بهتر میشه برای دکترا پذیرش گرفت ؟ سازه . زلزله . ژئوتکنیک
    ویرایش توسط navkhas : May 19th, 2015 در ساعت 01:25 PM

Junior Member pbz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    راه و ترابری دانشگاه علوم و تحقیقات

سلام به همگی
    من رشته راه و ترابری تو مقطع ارشد میخونم بهمن امسال(1394) دفاع میکنم برا گرفتن فاند از چه زمانی باید شروع کنم ؟ یعنی کی امتحان تافل بدم باتوجه به اینکه یک سال بعد از فارغ التحصیلی باید برم سربازی
    ممنون از راهنمایهاتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط navkhas نمایش پست ها
    سلام .
    میخوام گرایش ارشد رو انتخاب کنم بین این 3 تا گرایش کدوم بهتر میشه برای دکترا پذیرش گرفت ؟ سازه . زلزله . ژئوتکنیک
    بین دوتای اول تفاوت معنی داری نیست.
    اگر به شخصه به مباحث Geoenvironmental Eng نیز علاقه دارید مورد ژئوتکنیک با انجام تحقیق در زمینه پیشنهادی(ژئوتکنیک زیست محیطی) را به شما پیشنهاد میکنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)