صفحه 63 از 80 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

سلام.من از مهر امسال دانشجو ارشد میشم در یکی از دانشگاههای سراسری در رشته عمران.میخواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم بهترین استفاده از این دوسال برای اینکه یک رزومه قوی برای دکترا داشته باشم چی هستش؟طبیعی هست که بهترین کشور برای ادامه تحصیل امریکا هستش.اما من چون لیسانسغیرانتفایی بودم و معدلم 14 بوده آیا شانسی هست برای امریکا؟همینطور مثلا برای زبان و مقاله کدوم اول اقدام کنم؟زبانم متوسطه و چند ماهه میتونم نمره لازمو کسب کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_taba_68 نمایش پست ها
    سلام من تفاوت دو رشته environmental policy and management و رشته یcivil and environment متوجه نمی شم
    اولی بیشتر در برخی دانشگاهها (به ویژه امریکای شمالی) در دانشکده های اکولوژی، محیط زیست و دپارتمانهای مرتبط با اون ارائه میشود و زمینه های تحقیقاتی مرتبط با مطالعات اکولوژیکی، اکوسیستمها و جنرال زیست محیطی، بهسازی و مدیریت منابع را پوشش میدهد، دومی بخشی از گرایشهای عمران هست که در دپارتمانهای عمران عموما تدریس میشود و بیشتر زمینه های مهندسی محیط زیست نظیر مهندسی آب و فاضلاب،تصفیه آلاینده،انتشار آلودگی و مسایل مربوط به آن، مدلسازی و موارد مشابه را در برمیگیرد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amsen41 نمایش پست ها
    سلام.من از مهر امسال دانشجو ارشد میشم در یکی از دانشگاههای سراسری در رشته عمران.میخواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم بهترین استفاده از این دوسال برای اینکه یک رزومه قوی برای دکترا داشته باشم چی هستش؟طبیعی هست که بهترین کشور برای ادامه تحصیل امریکا هستش.اما من چون لیسانسغیرانتفایی بودم و معدلم 14 بوده آیا شانسی هست برای امریکا؟همینطور مثلا برای زبان و مقاله کدوم اول اقدام کنم؟زبانم متوسطه و چند ماهه میتونم نمره لازمو کسب کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بهترین کار تقویت رزومه از طریق روشهایی است که در تاپیک مربوطه اینجا خواهید یافت. کیفیت تز ارشد و مقالات مرتبط با آن تاثیر زیادی در پذیرش شما برای دوره دکتری خواهد داشت.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام.
    لطفا هر کسی که می تونه نظرش رو اعلام کنه.قطعا برام خیلی ارزش خواهد داشت.

من لیسانس عمران از دانشگاه تهران با معدل 13.3ولی الان شاگرد اول فوق لیسانس دانشگاه تهران در گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ام.و عضو بنیاد ملی نخبگان.زبان خوب (اگر تافل بدم بالای 100 قطعا).یک مقاله درCRC(از معتبر ترین کنفرانس های دنیا).نرم افزار های مدیریت ساخت و به خصوص موضوع BIM هم بلدم. غیر از BIM در حوزه ی کیفیت در ساخت و همچنین توسعه ی پایدار (sustainability)هم تحقیقاتی داشتم .به نظرتون از دانشگاه ملبورن،یا سیدنی یا نیو ساوت ولز می تونم برای دکترا پذیرش بگیرم به طوریکه هزینه های زندگیم رو هم متقبل شوند؟
    و با توجه به شرایطم و تسلط به گرایشی که خوندم ،اوضاع کار قبل و بعد از دکترا برام چطور است/خواهد بود؟و چه امتیازی برای ویزای 189 می گیرم؟(سن 25)سربازی ام معاف ام.
    با تشکر و احترام

Junior Member

سلام یه مقاله isi در مجله ای با Impact Factor : 2.371 دارم در اپلای دکتری میتونه موثر باشه

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezafox نمایش پست ها
    سلام یه مقاله isi در مجله ای با Impact Factor : 2.371 دارم در اپلای دکتری میتونه موثر باشه
    Sure it will
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alimasha777 نمایش پست ها
    سلام.
    لطفا هر کسی که می تونه نظرش رو اعلام کنه.قطعا برام خیلی ارزش خواهد داشت.

من لیسانس عمران از دانشگاه تهران با معدل 13.3ولی الان شاگرد اول فوق لیسانس دانشگاه تهران در گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ام.و عضو بنیاد ملی نخبگان.زبان خوب (اگر تافل بدم بالای 100 قطعا).یک مقاله درCRC(از معتبر ترین کنفرانس های دنیا).نرم افزار های مدیریت ساخت و به خصوص موضوع BIM هم بلدم. غیر از BIM در حوزه ی کیفیت در ساخت و همچنین توسعه ی پایدار (sustainability)هم تحقیقاتی داشتم .به نظرتون از دانشگاه ملبورن،یا سیدنی یا نیو ساوت ولز می تونم برای دکترا پذیرش بگیرم به طوریکه هزینه های زندگیم رو هم متقبل شوند؟
    و با توجه به شرایطم و تسلط به گرایشی که خوندم ،اوضاع کار قبل و بعد از دکترا برام چطور است/خواهد بود؟و چه امتیازی برای ویزای 189 می گیرم؟(سن 25)سربازی ام معاف ام.
    با تشکر و احترام

همه این سوالات را با هم معمولا نمیشه مطرح کرد و پاسخ خوبی گرفت!
    بهتر است سوالات تخصصی را در فرومهای تخصصی خود مطرح نمایید تا پاسخهای دقیقتری بگیرید ولی تا جایی که به موضوع این تاپیک مربوط است، با این شرایط برای دکتری از دانشگاههای خوب استرالیا حداقل کار بسیار مشکلی برای پذیرش خواهید داشت. کاری که می توانید انجام دهید تکمیل سوابق مقالاتتان و به ویژه کار بر روی حداقل دو مقاله ISI معتبر در زمینه مستخرج از تز ارشدتان می باشد.
    زمینه های کاری مرتبط با Construction شرایط خوبی دارند ولی باز بسته به فیلد کاری شما داشتن سوابق مرتبط با کاربرد نرم افزارهای مدیریت پروژه و کنترل، میتواند توصیه ای مناسب برای ورود به بازار کار باشد.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    structural engineering

سلام دوستانی که ارشد عمران سازه دارند میشه لطفا بگید برای دکتری میشه راحت پذیرش همراه با فاند گرفت با توجه به اینکه میگن اشباع شده و به سازه راحت فاند نمیدن ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط seldaaa نمایش پست ها
    سلام دوستانی که ارشد عمران سازه دارند میشه لطفا بگید برای دکتری میشه راحت پذیرش همراه با فاند گرفت با توجه به اینکه میگن اشباع شده و به سازه راحت فاند نمیدن ممنون
    بستگی داره تو چه زمینه ای کار ارشدتون بوده باشه. الان روی زمینه های خاصی از سازه مثل Performance -based Design و Rehabilitation و همینطور بتنهای هوشمند به عنوان نمونه کارهای زیادی داره میشه ولی طبعا توی زمینه های خاصی ممکنه نه به مفهوم اشباع بلکه به مفهوم عدم پیداکردن لینکهای جذاب به ویژه در مساله فاندینگ روبرو بشید که البته خاص سازه یا زلزله هم نیست و توی همه گرایشها کمابیش وجود داره. انتخاب مناسب دانشگاه و کشور مقصد هم موثر هست. توی زمینه های تحقیقات اکسپریمنتال به ویژه الان استرالیا را میشه به عنوان گزینه مطلوبتر برای کسانی که روی زمینه هایی مثل تقویت و بهسازی، ّFRP و ... کار کردند و تجربیات آزمایشگاهی منتهی به مقاله دارند معرفی کرد. زمینه های زلزله؛ مهندسی پل و بتن پیش تنیده هم در برخی دانشگاههای امریکای شمالی به ویژه در سال گذشته دوستان زیادی موفق به اخذ پذیرش شده اند.
    مساله اشباع شدن رشته به مفهوم تمام شدن مرزهای دانش در آن شاخه از علم خواهد بود که هنوز بشر موفق به ابراز چنین ادعایی در هیچ زمینه ای از علوم و دانشها نشده استو
    برای کار خوب همیشه فرصت پیشرفت هست هرچند ممکن است در برخی گرایشها یا رشته ها رقابت شدیدتر و فرصتها محدودتر باشد
    موفق باشید

Junior Member

با سلاممن الان دانشجوی کارشناسی دانشگاه گیلان با معدل 15 ام.هنوز دو ترم دیگه دارم که تموم کنم.میخواستم ببینم شانسی دارم واسه دانشگاهای کانادا المان و بقیه دانشگاه های اروپا یا نه؟ راستش بین کنکوذ ارشد و گرفتن مدرک زبان موندم.چون مدرک زبان ندارم.اگه شانسی دارم واسه کجا؟هزینه ها چطوره؟ مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)