صفحه 64 از 80 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0088 نمایش پست ها
    با سلاممن الان دانشجوی کارشناسی دانشگاه گیلان با معدل 15 ام.هنوز دو ترم دیگه دارم که تموم کنم.میخواستم ببینم شانسی دارم واسه دانشگاهای کانادا المان و بقیه دانشگاه های اروپا یا نه؟ راستش بین کنکوذ ارشد و گرفتن مدرک زبان موندم.چون مدرک زبان ندارم.اگه شانسی دارم واسه کجا؟هزینه ها چطوره؟ مرسی
    بدون نمره زبان و با این شرایط معدل شانس زیادی ندارید.
    بهتر است درصورت تمایل با رزومه ای قویتر پس از ارشد اقدام کنید.
    اگر تمایل به ارشد با هزینه شخصی دارید ممکن است در برخی دانشگاههای کشورهایی نظیر مالزی و کره بتوانید موقعیتهایی پیدا کنید.
    برای اروپا و کانادا و آمریکا پیدا کردن موقعیت با این شرایط قدری قابل توصیه به نظر نمیرسد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    بدون نمره زبان و با این شرایط معدل شانس زیادی ندارید.
    بهتر است درصورت تمایل با رزومه ای قویتر پس از ارشد اقدام کنید.
    اگر تمایل به ارشد با هزینه شخصی دارید ممکن است در برخی دانشگاههای کشورهایی نظیر مالزی و کره بتوانید موقعیتهایی پیدا کنید.
    برای اروپا و کانادا و آمریکا پیدا کردن موقعیت با این شرایط قدری قابل توصیه به نظر نمیرسد.
    موفق باشید
    سلام. باسه آلمان قطعا شانس دارید. کافیه به قسمت نتایج پذیرش برید. می بینید کلی آدم با معدل پایینتر از شما هم از آلمان پذیرش گرفتند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    سلام. باسه آلمان قطعا شانس دارید. کافیه به قسمت نتایج پذیرش برید. می بینید کلی آدم با معدل پایینتر از شما هم از آلمان پذیرش گرفتند.
    البته این پست در جواب سوال دوست دیگری مطرح شده و اگر شما به پست ایشان پاسخ می دهید می توانید از کلید پاسخ به نقل قول روی پست ایشان نظر دهید.
    ضمن اینکه اگر چنین اعتقادی دارید که با هرسطح از معدل و نمره زبان و حتی پایین تر از ایشان می توان پذیرش گرفت (نقل به مضمون "قطعا " شانس دارند) و این اعتقاد ظرف ده روز گذشته احتمالا شکل نگرفته است، لطفا به شخص دیگری در اینجا یا اینجا با اتفاقا همین نام کاربری که به مطلب "با هرسطحی از معدل و نمره زبان و رزومه می توان در اروپا و حتی آسیا-اروپا پذیرش گرفت" اعتقادی نداشته و در صدد بررسی شانس خویش بوده اند، نیز همین مطلب را یادآوری فرمایید. این درحالی است که دانشگاههای آلمان (به صورت متوسط آکادمیک و طبعا نه همه) از رنکهای بالاتری در رشته های مهندسی حداقل نسبت به این دو گزینه برخوردارند و طبعا اگر با هرشرایطی برای آلمان فردی دارای شانس باشد قطعا برای بقیه گزینه ها شانس بالاتری خواهد داشت و با نگاهی به نتایج پذیرش نیازی به طرح سوال در مورد شانسی که از نظر ایشان قطعی است و رنک آن هم برایشان اهمیتی طبق فرمایش خودشان ندارد، نخواهد داشت.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post2078330
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2044344
    موفق باشید
    ویرایش توسط gbahrein : September 12th, 2015 در ساعت 10:30 AM
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان، من حدود 2 هفته پیش ایمیلی واسه یکی از اساتید ایرانی دانشگاهی در آمریکا فرستادم که برای دکترا رزومه و کارنامه هام رو در همون ایمیل اول فرستادم، جواب این بود:

What is your schedule? When can you apply and how soon can you come to the US if admitted?

الان دو تا میل فرستادم که تو این 2 هفته دیگه ایشون جواب نمی دن، با توجه به اینکه سربازی دارم حسابی وضعیتم اضطراری هست... خوشحال می شم اگه دوستی نظری داره منو راهنمایی کنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsevered نمایش پست ها
    سلام دوستان، من حدود 2 هفته پیش ایمیلی واسه یکی از اساتید ایرانی دانشگاهی در آمریکا فرستادم که برای دکترا رزومه و کارنامه هام رو در همون ایمیل اول فرستادم، جواب این بود:

What is your schedule? When can you apply and how soon can you come to the US if admitted?

الان دو تا میل فرستادم که تو این 2 هفته دیگه ایشون جواب نمی دن، با توجه به اینکه سربازی دارم حسابی وضعیتم اضطراری هست... خوشحال می شم اگه دوستی نظری داره منو راهنمایی کنه
    جوابی که شما فرستادید میتونه موثر بوده باشه.
    برخی مواقع ممکن هست استاد در مقطع زمانی کوتاه نیاز به انتخاب دانشجو داشته باشه و این میتونه توی پاسخی که به استاد میدید ارزیابی بشه.
    البته ابتدای سپتامبر و شروع ترم تحصیلی هم ممکنه دلیلی برای تاخیر باشه و بهتره اگر امکانش را دارید تلفنی پیگیر بشید. مشخصات تماس عموما توی وب پیج اساتید هست.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0088 نمایش پست ها
    با سلام من الان دانشجوی کارشناسی دانشگاه گیلان با معدل 15 ام.هنوز دو ترم دیگه دارم که تموم کنم.میخواستم ببینم شانسی دارم واسه دانشگاهای کانادا المان و بقیه دانشگاه های اروپا یا نه؟ راستش بین کنکوذ ارشد و گرفتن مدرک زبان موندم.چون مدرک زبان ندارم.اگه شانسی دارم واسه کجا؟هزینه ها چطوره؟ مرسی
    سلام دوست عزیز. واقعیت من که به اندازه سایر دوستان تجربه ندارم. اما با نگاه در نتایج پذیرش می تونم بگم که باسه آلمان شما قطعا شانس دارید چون افرادی با معدل کمتر از شما در رشته های مهندسی پذیرش گرفتند. در مورد سایر کشورهای اروپایی هم قطعا باسه ایتالیا شانس پذیرش دارید چون بازم افرادی با معدل کمتر از شما در رشته های مختلف پذیرش گرفتند. به هر حال برای اطمینان میتونید خودتون هم یه نگاه در نتایج پذیرش بندازید. با آرزوی موفقیت و سربلندی.

Junior Member

سلام من فوق راه و ترابری علم و صنعت دارم و میخواستم برای دکترا آمریکا اقدام کنم اما مثل اینکه کسی که دکترا میگیره در صنعت به ندرت میتونه کار کنه ایا میشه که من دوباره یک مستر ازگرایش دیگری از عمران مثل خاک و پی پذیرش بگیرم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط civi نمایش پست ها
    سلام من فوق راه و ترابری علم و صنعت دارم و میخواستم برای دکترا آمریکا اقدام کنم اما مثل اینکه کسی که دکترا میگیره در صنعت به ندرت میتونه کار کنه ایا میشه که من دوباره یک مستر ازگرایش دیگری از عمران مثل خاک و پی پذیرش بگیرم؟
    مستر مجدد امریکا شانس دریافت ویزا را کم میکند به ویژه اگر با گپ تحصیلی همراه باشد.
    کار با دکترا هم به نسبت نسبت به مستر با موقعیتهای صنعتی کمتری همراه است. اگر قادر به تامین هزینه ها باشید رشته های با قدری زاویه نسبت به گرایش قبلی نظیر MBA از توجیه پذیری بیشتری برای ویزا برخوردار است.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

سلام

به نظر شما من اگه در رشته structural fire engineering از یکی ازدانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم، بعدا برای گرفتن ویزا از سفارت مشکلی پیدا می کنم؟

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    سلام

به نظر شما من اگه در رشته structural fire engineering از یکی ازدانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم، بعدا برای گرفتن ویزا از سفارت مشکلی پیدا می کنم؟

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه
    منظورتان از structural fire Eng. چیست؟
    دانشگاهی که چنین رشته ای را ارایه کند سراغ دارید که پذیرش بگیرید تا بعد نگران ویزا شوید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)