صفحه 67 از 80 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    France Universite de Strosbourg

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر با سه مقاله ISI در کارشناسی میخواهید برای ارشد اقدام کنید قطعا برای ارشد شانس دریافت فاند دارید. البته اینکه مقاله حاصل کار خودتان باشد(و نه مثلا همکاری با دانشجویان تحصیلات تکمیلی در کارهای گروهی چندین نفره) و بتوانید روی همین موضوع هم کار کنید طبعا شانس شما را بالا خواهد برد. بدون نمره زبان البته عموما 7 آیلتس یا معادل تافل کارخاصی نمیتوان کرد و بهتر است روی این امر فعلا تمرکز نمایید.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز .
    مقاله ها رو خودم با استادم نوشتم . با چند نفر دیگه ، که اونها هم دانشجویان کارشناسی بودند و البته سر گروهشون خودم بودم . میتونم نظر شما رو بپرسم که برای دانشگاه با چه رنکی می تونم اپلای کنم ؟

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

معمولا در مقطع ارشد کسی توقع انچنانی در مورد مقاله ندارد .
    شما روی امریکا تمرکز کن اگه معدل خوب و مقاله ای اس ای داشته باشین شانس خوبی برای گرفتن فاند کارشناسی ارشد دارین (اگرچه فاند گرفتن برای ارشد کمی دشوارتر است تا برای دکترا اما به هر حال موقعیت خوبی دارین)
    اگر برای امریکا اقدام می کنین که توصیه می کنم امریکا رو در نظر بگیرین. زبان و جی ای ای فراموشتان نشود برای انها هم برنامه ریزی کنید
    اینکه چه رنکی و کجا! من نمی تونم نظری بدم.. معمولا با یک پشتکار خوب در بازه ای مثلا زیر 400 .. یا هر چندی که مد نظر شماست به موفقیت میشه دست یافت. صبر و تلاش بسیار اهمیت دارد.
    به هر حال تلاش خودتون رو کنین و امیدوار باشین.
    در ضمن موقعیت هایی هم وجود دارد برای اینکه مستقیم از کارشناسی به مقطع دکترا لینک بشین... و
    فکر می کنم قبلا در این مورد تاپیکی دیدم اما چون مورد نیازم نبوده توجه نکردم... در این مورد تحقیق کنین دانستنش برای شما مفید خواهد بود.
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdsjd نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .
    مقاله ها رو خودم با استادم نوشتم . با چند نفر دیگه ، که اونها هم دانشجویان کارشناسی بودند و البته سر گروهشون خودم بودم . میتونم نظر شما رو بپرسم که برای دانشگاه با چه رنکی می تونم اپلای کنم ؟
    شما نه رشته تان را نوشته اید نه گرایشتان نه دانشگاهتان، نه معدل دقیقتان نه سوابق دیگر احتمالیتان و نه نمره زبان و...
    برای پذیرش ارشد معدل و دانشگاه لیسانس به همراه نمرات آزمونهای زبان و GRE تعیین کننده است.
    با این اطلاعات محدود پاسخی که می توان در حالت کلی داد فقط اینستکه می توانید برای هردانشگاهی و در هررنکی اقدام کنید البته شانس پذیرش شما هم از صفر تا 100 متغیر خواهد بود!
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان ،
    آقا میگن بعضی دانشگاها معدل 2 سال آخر رو ملاک قرار میدن ! درسته این ؟
    اگه هست اطلاع دارید کدوم دانشگاها اینطورین ؟
    من معدل دو سال اولم 12ئه ، دو سال آخرم 16 )

سلام دوستان اگه امکان ئاره دوستان با تجربه سایت راهنمایی فرمایید
    لیسانس :عمران -ازاد-18.02(6 ترم)-رتبه یک کارشناسی
    فوق:زلزله-شریف-17-رتبه یک فارغ التحصیل(3 ترم)
    تافل 110
    gre هم هنوز ندادم
    حالا سوالم
    برای mit-berkley-stanford ایا شانسی هست با full fund
    راستی یک isi هم دارم
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Transport Engineering (PhD) - University of Leeds

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_aam نمایش پست ها
    تافل 110
    gre هم هنوز ندادم
    حالا سوالم
    راستی یک isi هم دارم
    ممنون
    دوست عزیز با توجه به تجربه دوستانم به شما پاسخ میدهم:برای سه دانشگاهی که نام بردید تا حد زیادی مهمه که شما در دوره ی کارشناسی در چه دانشگاهی تحصیل کردید و این بدین معناست که علیرغم معدل خوبتون امکان رد کردنتون بیشتر از 50 درصد است و یک عامل مهمه دیگه نمرات GRE است خصوصا در قسمت وربال و رایتینگ که اکثرا موفق به کسب نمرات بالا در این دو قسمت نمیشوند ، معمولا هر سه دانشگاه (خصوصا استنفورد) یا پذیرش نمیدهند و یا پذیرش با فاند کامل میدهند( البته همیشه اینطور نیس)،اگر برایتان تحصیل در TOP 10 مهمه،شانس پذیرش و گرفتن فاند کامل از دانشگاهی مثل ETH بسیار بیشتر از موارد مذکور است.
    موفق باشید

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_aam نمایش پست ها
    تافل 110
    gre هم هنوز ندادم
    حالا سوالم
    راستی یک isi هم دارم
    ممنون
    If you really want to get admission in top 5, it is much easier if you apply for master, pay tutions and fees for one year then talk to faculties and get a PhD admission
    Even for master you need a high GRE
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام لطفا اگر میشود من را راهنمایی کنید

من تا چند ماه دیگر به کالیفرنیا شهر ساکرامنتو مهاجرت میکنم میخواستم بدونم شرایط گرفتن فاند برای مهاجر ها متفاوت است؟ با این رزومه برای من شانسی را در نظر میگیرید؟
    لیسانس مهندسی عمران تهران خوارزمی: معدل 15.5 (دو سال اخر 16:80)
    3 سال سابقه مرتبط (یکسال در مرکز مطالعات شهرداری)
    تافل:ibt 100
    gre ندادم هنوز
    مقاله ISI ندارم ولی حدود 5 مقاله در کنفرانس های داخلی و بین المللی دارم
    ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط sepehr7763 : December 5th, 2015 در ساعت 12:47 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr7763 نمایش پست ها
    سلام لطفا اگر میشود من را راهنمایی کنید

من تا چند ماه دیگر به کالیفرنیا شهر ساکرامنتو مهاجرت میکنم میخواستم بدونم شرایط گرفتن فاند برای مهاجر ها متفاوت است؟ با این رزومه برای من شانسی را در نظر میگیرید؟
    لیسانس مهندسی عمران تهران خوارزمی: معدل 15.5 (دو سال اخر 16:80)
    3 سال سابقه مرتبط (یکسال در مرکز مطالعات شهرداری)
    تافل:ibt 100
    gre ندادم هنوز
    مقاله ISI ندارم ولی حدود 5 مقاله در کنفرانس های داخلی و بین المللی دارم
    ممنون از راهنماییتون
    با داشتن گرین کارت از شهریه In state برخوردار میشوید که به مراتب از شهریه دانشجویان اینترنشنال و غیرمقیم ایالتی کمتر است. البته در مورد پذیرش مساله خیلی تاثیرگذار نخواهد بود و باید بتوانید با توجه به دانشگاه مورد نظر رقابت پذیری لازم را در رزومه داشته باشید. در کل برای پذیرش ارشد شرایط به گونه ای است که معدل و نمره GRE شما تعیین کننده است و البته اگر منظورتان پذیرش با هزینه شخصی است در صورت انتخاب دانشگاه مناسب و گرایش مناسب(تعداد پذیرش بالاتر دپارتمان مربوطه در سالهای اخیر شانس شما را بالاتر خواهد برد) می توانید تا حدودی به پذیرش امیدوار باشید. البته معدل شما نیز چندان بالا نیست و به یک GRE خوب در حد 310 به بالا عموما نیاز خواهید داشت.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام
    نظام مهندسی - ساحتمان ایران هیچ جای دنیا تطبیق یا مورد قبول نیست که ادم با مدارکش بره اونجا کار یا هر کار دیگه ای بکنه ؟
    امریکا اروپا و....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)