صفحه 70 از 80 نخستنخست ... 206061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_pbp نمایش پست ها
    من کارشناسی زمین شناسی و ارشد زمین شناسی مهندسی دارم میخوام المان مهندسی محیط زیست اپلای کنم.دانشگاههای دولتی خوندم و معدلم هم خوبه.ایلتس 6.5 دارم. موضوع پایان نامه ام یک جورهایی مربوط به محیط زیست هست و با نرم افزار gis کار کردم.به نظرتون موقع اپلای بهشون بگم درباره ارشدم بگم؟ پوئن مثبت محسوب میشه یا منفی؟
    با این اطلاعات که مشخص نیست دقیقا روی چه موضوعی کار کرده اید و برای چه مقطعی(دکتری یا ارشد مجدد) هم اپلای میکنید اظهار نظر خاصی نمیشود کرد ولی در حالت کلی اگر موضوع تز ارشد در زمینه مرتبط با محیط زیست است موضوع مثبتی برای ادمیشن خواهد بود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

برای ارشد میخوام اپلای کنم.موضوع تز ارشدم پهنه بندی خطر با GIS بوده.کلا دوباره ارشد خوندن مثبت هست یا منفی؟

ApplyAbroad Guru

برای ارشد میخوام اپلای کنم.موضوع تز ارشدم پهنه بندی خطر با GIS بوده.کلا دوباره ارشد خوندن مثبت هست یا منفی؟
    پهنه بندی خطر ؟ با GIS.
    پهنه بندی خطر یا vulnerability Analysis با Context مشخص میشود مثلا Seismic Vulnerability Analysis یا Drought یا...
    با این اطلاعات ناقص در مورد موضوع تز، متاسفانه اینجانب ارزیابی موردی در خصوص ارزش احتمالی آن و ارتباط نزدیک با موضوعات روز در حیطه تحقیقات محیط زیست نمیتوانم داشته باشم ولی در کل اگر موضوع تزتان مرتبط با موضوعات به روز تحقیقی رشته محیط زیست در دانشگاههای مورد نظر و اساتید مربوطه است قطعا موضوع مثبتی است. در مورد شانس ویزا البته نکته عموما منفی خواهد بود.

Junior Member

منظور استفاده از نرم افزار جی ای اس بود.المان امکان داره به کسی که پذیرش گرفته ویزا نده؟

ApplyAbroad Guru

منظور استفاده از نرم افزار جی ای اس بود.المان امکان داره به کسی که پذیرش گرفته ویزا نده؟
    استفاده از نرم افزار به خودی خود، در پذیرش تاثیر قابل ملاحظه ای ندارد. قالبی که در آن از نرم افزار استفاده کرده اید(برای چه پروژه ای) مهم است. اگر منظور توانایی کار با نرم افزار باشد در بخش مهارتها و توانایی رزومه در نظر گرفته میشود ولی برای شانس پذیرش موضوع کاری که برای آن از هر نرم افزار یا متدی استفاده شده است از تاثیر مستقیم برخوردار است. سوالات مربوط به ویزا یا تخصصی هرکشور را میتوانید در فروم مربوطه مطرح یا اطلاعات کاملتری کسب کنید. بله عدم دریافت ویزا هم با وجود پذیرش چندان غیرمعمول نیست:

http://www.applyabroad.org/forum/for...88%DB%8C%DB%8C
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    Sure it will
    سلام چی فرمودی

Junior Member

سلام به همه دوستان من یک سوال داشتم من دانشجوی مکانیک هستم معدلم حدود 17 هست و میخوام برای ارشد اپلای کنم اروپا ایا میشه از رشته مکانیک برای محیط زیست اقدام کرد ایا پذیرش میدن تشکر میکنم از همه با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران/ دانشگاه تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در انتخاب دانشگاه - مهندسی عمران - ارشد

سلام دوستان...لطفا کسانی که تجربه الای دارند به سوال من پاسخ بدهند ....
    من دانشجوی ترم 2 کارشناسی ارشد مهندسی عمران-سازه های هیدرولیکی دانشگاه تربیت مدرس هستم. معدل اولم (18.1) و 1 مقاله علمی پژوهشی دارم. نرم افزارای هیدرولیکی هم تا حدی بلدم. واسه مدارک زبان هیچ مشکلی ندارم و به راحتی سال آینده میتونم قبول شوم.
    بعضیا میگن واسه اپلا ی حتما باید 1-2 مقاله ISI داشته باشی وگرنه امکان بورس گرفتن نداری...حالا من میخوام بدونم کسانی که تو عمران واسه دکتری بورس گرفتن (مخصوصا منابع آب، هیدرولیک، دریایی و...) حتما مقاله داشتن یا بدون مقاله هم امکانش هست؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران/ دانشگاه تربیت مدرس

سلام دوستان...لطفا کسانی که تجربه الای دارند به سوال من پاسخ بدهند ....
    من دانشجوی ترم 2 کارشناسی ارشد مهندسی عمران-سازه های هیدرولیکی دانشگاه تربیت مدرس هستم. معدل اولم (18.1) و 1 مقاله علمی پژوهشی دارم. نرم افزارای هیدرولیکی هم تا حدی بلدم. واسه مدارک زبان هیچ مشکلی ندارم و به راحتی سال آینده میتونم قبول شوم.
    بعضیا میگن واسه اپلا ی حتما باید 1-2 مقاله ISI داشته باشی وگرنه امکان بورس گرفتن نداری...حالا من میخوام بدونم کسانی که تو عمران واسه دکتری بورس گرفتن (مخصوصا منابع آب، هیدرولیک، دریایی و...) حتما مقاله داشتن یا بدون مقاله هم امکانش هست؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط drmj93 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من یک سوال داشتم من دانشجوی مکانیک هستم معدلم حدود 17 هست و میخوام برای ارشد اپلای کنم اروپا ایا میشه از رشته مکانیک برای محیط زیست اقدام کرد ایا پذیرش میدن تشکر میکنم از همه با تشکر
    تغییر رشته از مکانیک به محیط زیست معمول نیست ولی امکانپذیر هست. به ویژه اگر گرایش سیالات خوانده اید این انتخاب منطقی تر است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)