صفحه 76 از 80 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan3832 نمایش پست ها
    باسلام خدمت اساتید گرامی.من دانشجوی ارشد سازه دانشگاه ازادم.ترم 3 ام.معدلمم 17.5 هست تا الان.کارشناسیم ازاد خوندم معدل 16.راستش تصمیم گرفتم برا پذیرش دکتری.لطفا دوستام راهنماییم کنید.من خدمت هم نرفتم.تمایل دارم که بعد از خدمت اقدام به پذیرش کنم و تو دوران خدمت زبانمو تقویت کنم.برای پذیرش فاند بنظر شما اساتید عزیز،من پایان ناممو بدمو بعد از خدمت حالا 2 تا مقاله خارجی بدم ایا شانسی هست؟اروپا یا کانادا مهم.نیست.فقط میخوام تو این مملکت نباشه.این وقفه بین پایان نامه و مقاله مشکل سازه؟حالا پایان نامم باید یه چیز دندون گیر باشه حتما ؟از راهنمایی دوستان ممنونم
    برای پذیرش دکتری داشتن مقاله بسیار موثر است و شرایط تز ارشد و موضوع به روز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
    دوسال وقفه مساله ای نیست ولی اینکه جه جایی بتوانید پذیرش بگیرید و با چه شرایطی بسته به رزومه شما و کاری است که در مقطع ارشد انجام داده اید. موضوع و مقالات مستخرج از تز در کنار آیتمهای جنرال رزومه باید به اندازه کافی قوی باشد که برای استادانی که دهها و شاید صدها ایمیل در طول دوره پذیرش دریافت میکنند به اندازه کافی جذاب باشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lecter نمایش پست ها
    با سلام. میخواستم بدونم چه گرایشی رو در ایران بخونم که بتونم برای phd فاند بگیرم از امریکا؟ متاهل هستم. ممنون میشم راهنمایی کنید
    برای هر گرایشی که علاقه دارید اقدام کنید. پذیرش با رزومه خوب در هر گرایشی امکانپذیر است. در عین حال اگر هیچ تمایلی به گرایش خاصی ندارید می توانید نمرات دروس و نوع کار مورد علاقه (تیوریک آزمایشگاهی و...) را به عنوان ملاک بررسی در نظر بگیرید. در حال حاضر محیط زیست و آب شاید از لحاظ فاندینگ در امریکا وضعیت خوبی داشته باشند ولی به معنی این نیست که با رزومه ای قوی تر نسبت به رزومه ضعیف تر با صرف انتخاب رشته متفاوت شانس به میزان قابل توحهی افزایش یابد. مساله رزومه شخص شما مهمترین فاکتور است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون. اگر بخوام تغییر رشته از عمران به معماری بدم در ارشد, چقدر شانس گرفتن پذیرش دارم در دوره phd در امریکا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    برای پذیرش دکتری داشتن مقاله بسیار موثر است و شرایط تز ارشد و موضوع به روز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
    دوسال وقفه مساله ای نیست ولی اینکه جه جایی بتوانید پذیرش بگیرید و با چه شرایطی بسته به رزومه شما و کاری است که در مقطع ارشد انجام داده اید. موضوع و مقالات مستخرج از تز در کنار آیتمهای جنرال رزومه باید به اندازه کافی قوی باشد که برای استادانی که دهها و شاید صدها ایمیل در طول دوره پذیرش دریافت میکنند به اندازه کافی جذاب باشد.
    موفق باشید
    دوست عزیز واقعا ممنون از وقتی که برام گذاشتین.من اول کارم.چطور میتونم که ببینم اساتید دانشگاه ها در چه زمینه ای کار میکنند؟باز هم میگم.دانشگاه برام اهمیت چندانی نداره که تاپ باشه.من از کجا شروع کنم؟یه راهنمایی بهم بکنید ممنون میشم.زبانم هم معمولی.در حد رفع نیاز
    اگه برای خدمت پروژه بگیرم و انجام بدم خوبه؟رزومه منظورمه

Junior Member

كسي نيست راهنمايي كنه!؟

Junior Member

سلام دوست عزیز،

بله امکانش هست:

در اروپا ERASMUS MUNDUS ولی کمی رقابتی هست!
    برای آلمان DAAD و اینم لینک:
    https://www.daad.de/deutschland/stud...l&q=&fos=0&fee
    []=0&sortBy=1&page=1&display=list

برای آمریکا و کانادا ارتباط و مکاتبه با استاد مهمه. در صورتی که در زمینه ی تخصصی استاد مربوطه مهارت و رزومه قابل توجهی داشته باشید، احتمالش هست که در صورت پروژه داشتن به شما فاند بدن.

امیدوارم که موزرد استفاده واقع شود.

با ارزوی موفقیت.

نقل قول نوشته اصلی توسط abdhmdsjd نمایش پست ها
    کسی میدونه که میشه برای فوق لیسانس فاند گرفت یا نه ؟ واقعا ممنون میشم اگه کسی جواب سوالمو بده ، چون تا الان تو هر فرومی که مطرح کردم تقریبا جواب سر بالا دادن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan3832 نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعا ممنون از وقتی که برام گذاشتین.من اول کارم.چطور میتونم که ببینم اساتید دانشگاه ها در چه زمینه ای کار میکنند؟باز هم میگم.دانشگاه برام اهمیت چندانی نداره که تاپ باشه.من از کجا شروع کنم؟یه راهنمایی بهم بکنید ممنون میشم.زبانم هم معمولی.در حد رفع نیاز
    اگه برای خدمت پروژه بگیرم و انجام بدم خوبه؟رزومه منظورمه
    سرچ در وب پیج اساتید و مقالات مرتبط با رشته برای پیدا کردن اساتید مرتبط و زمینه کاری مشابه بهترین روش است.
    زبان هم باید در حد مورد نیاز دانشگاه حداقل و ترجیحا در حد ارتباط مناسب و نوشتن مقالات تا حدود قابل قبول باشد.
    برای تحقیق بهترین راه افزایش نکات مثبت رزومه است و هرمساله ای در این مسیر کمک کننده است.

سلام ، یک سوالی داشتم نمیدونم دقیقا جاش اینجاست یا نه :

ایا برای اپلای به دانشگاه های سطح بالا ( به همراه فاند ) نیازی به داشتن نمره GRE هست ؟
    اصولا دانشگاه ها به دنبال نمره وربال و کوانت در فیلد کاری ما هستند یا نه.

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان .
    من ارشد عمران-سازه دارم و برای ادامه تحصیل میخوام اقدام کنم. ولی هدف اصلی م اقامت در اون کشور هست.
    من نمیدونم اقامت در کجا راحت تر هست تا بعد از دکتری در اونجا اقامت بگیرم.
    فقط میدونم امریکا بسیار مشکل و نشدنی هست. و حتی شنیدم که در کانادا و امریکا چون اقامت راحت نیست دانشجوها برای پست دکتری اقدام میکنن. دوستان اگه اطلاعاتی دارن در اختیار بنده قرار دهند ممنون میشم.
    سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sina3656355 نمایش پست ها
    سلام ، یک سوالی داشتم نمیدونم دقیقا جاش اینجاست یا نه :

ایا برای اپلای به دانشگاه های سطح بالا ( به همراه فاند ) نیازی به داشتن نمره GRE هست ؟
    اصولا دانشگاه ها به دنبال نمره وربال و کوانت در فیلد کاری ما هستند یا نه.
    Requirements های دانشگاه مدنظر را باید چک کنید ولی عموما دانشگاههای امریکایی نیاز دارند و بقیه به ندرت ممکن است برای گرایشهای مورد نظر شما بخواهند یا توصیه کنند با اینحال حتما باید نیازمندیهای اپلیکیشن دپارتمان و دانشگاه را چک کنید.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)