صفحه 87 از 88 نخستنخست ... 37777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

دوستان سلام، من خانمم لیسانس دانشگاه دولتی اردکان با معدل 16.86 و الانم دانشجوی ارشد گرایش کیفیت و بهره وری دانشگاه آزاد علوم تحقیقات با معدل 18.5 هست، این ترم باید موضوع پایان نامه انتخاب کنه، حالا
    اول اینکه تو چه زمینه ای موضوع انتخاب کنه که بتونه مقاله بده؟ از نظر کار با کامپیوتر تا حدودی ضعیف هست ولی خودم فول هستم و میتونم کمکش کنم
    دوم اینکه چون خودم برای اروپا میخوام اقدام کنم ( یه مقاله در حال اکسپت دارم) ترجیحا شرایط اروپا رو مدنظر قرار بدید. البته شرایط من یه ذره ریسکیه و شاید حتی نتونم اقدام کنم. معدل لیسانس 12.5 و ارشد امام خمینی قزوین 14.5 و زبان متوسط.
    برای دو نفرمون چطوری اقدام کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    زبانتون که خوبه برا امریکا شانس دارید، GRE هم بالا بگیرید حتمن پذیرش میگیرید. استرالیا تعداد مقاله مهمه و زبان اهمیت نداره. بدون isi (پذیرش شده) عملن شانستون خیلی پایینه. قسمت پذیرش شده گان استرالیا رو ببینید اکثرن تعداد مقاله هاشون بالاست برعکس آمریکا.
    برا اروپا تا جایی که میدونم زبان اهمیت چندانی نداره، دانشگاه، معدل، مقاله و زمینه کاری نزدیک با پوزیشنی که تعریف شده اولویت ها هستن..

اروپا فکر کنم بهتر باشه پوزیشن ها رو بگردید. نیازی به ایمیل به استادا نیست (هرچند بعضی از دوستان میگن اگه ایمیل بزنید بهتره).. زمان هم محدودیت نداره و هرموقع از سال که پوزیشن ارائه شد میتونید اپلای کنید.
    برا استرالیا استاد نزدیک به زمینه کاری تون پیدا کنید، ایمیل بزنید و هروقت اوکی داد میتونید اپلای کنید (پوزیشنی نیست ولی باید قبل از ددلاین اسکولارشیپ ها اپلای کنید). ددلاین اصلی دانشگاه های استرالیا از حدود مرداد تا آبان هست.
    برا امریکا، بعضیا مستقیم اپلای میکنن بعضیا به استاد ایمیل میزنن. برا جزئیات بیشتر به صفحه ی اپلای برا امریکا رو بخونید بهتر دستتون میاد.. ددلاین ها نیمه دوم سال (فکر کنم حوالی آبان تا بهمن باشه ولی مطمئن نیستم) هست و برا هر دانشگاه مختلفه.

سلام. ببخشید منظورتون از اینکه اروپا محدودیت زمانی نداره چیه؟؟ یعنی ددلاین ندارن دانشگاه های اروپا؟؟ میشه یکم توضیح بدین چطور میشه پوزیش ها رو پیدا کرد و درخواست داد . پیشاپیش خیلی ممنونم از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط ssmmhh نمایش پست ها
    سلام. ببخشید منظورتون از اینکه اروپا محدودیت زمانی نداره چیه؟؟ یعنی ددلاین ندارن دانشگاه های اروپا؟؟ میشه یکم توضیح بدین چطور میشه پوزیش ها رو پیدا کرد و درخواست داد . پیشاپیش خیلی ممنونم از راهنماییتون
    اروپا خیلی از دانشگاه ها پوزیشنی هستن.. یعنی در هر زمانی از سال ممکنه یه پوزیشن تعریف بشه و روی سایت های مختلف (سایت دپارتمان، اسکول یا خود دانشگاه گرفته تا سایت های کاریابی*) قرار بگیره. منظورمو شاید بد گفتم. نه اینکه محدودیت زمانی نداره، منظور این بود که بازه خاصی نیست که پوزیشن ها فقط در همون زمان ارائه بشن. مثلن اگه راند اصلی اپلای استرالیا حدودای مرداد ماه تا آبان هست، ولی برای اروپا شاید 4 فصل سال باید دنبال پوزیشن باشید (هرچند ممکنه بعضی موقعا بیشتر و بعضی موقعا کمتر باشه)..

یه سری کلید واژه های رایج (مثل: PhD position) رو در گوگل سرچ کنید سایت های معروف رو برای پوزیشنا پیدا میکنید. پوزیشنا رو که پیدا کردید، ددلاین، استاد مربوطه، مدارک لازم و ... همه چی اونجا هست..
    اینا بحث پوزیشن بود، بعضیا هم پوزیشنی نیستن و دانشکده و دپارتمان در هر ترم/سال دانشجو میگیرن و شما باز هم باید بگردید ولی اینبار فقط در سایت های خود دانشگاه. یخرده که سرچ کنید دستتون میاد چه کشورهایی پوزیشنی دانشجو میگیرن و چه کشورهایی بصورت سالانه. اگه اشتباه نکنم اکثر کشورهای اسکاندیناوی پوزیشنی هستن.

Junior Member

اروپا خیلی از دانشگاه ها پوزیشنی هستن.. یعنی در هر زمانی از سال ممکنه یه پوزیشن تعریف بشه و روی سایت های مختلف (سایت دپارتمان، اسکول یا خود دانشگاه گرفته تا سایت های کاریابی*) قرار بگیره. منظورمو شاید بد گفتم. نه اینکه محدودیت زمانی نداره، منظور این بود که بازه خاصی نیست که پوزیشن ها فقط در همون زمان ارائه بشن. مثلن اگه راند اصلی اپلای استرالیا حدودای مرداد ماه تا آبان هست، ولی برای اروپا شاید 4 فصل سال باید دنبال پوزیشن باشید (هرچند ممکنه بعضی موقعا بیشتر و بعضی موقعا کمتر باشه)..

یه سری کلید واژه های رایج (مثل: PhD position) رو در گوگل سرچ کنید سایت های معروف رو برای پوزیشنا پیدا میکنید. پوزیشنا رو که پیدا کردید، ددلاین، استاد مربوطه، مدارک لازم و ... همه چی اونجا هست..
    اینا بحث پوزیشن بود، بعضیا هم پوزیشنی نیستن و دانشکده و دپارتمان در هر ترم/سال دانشجو میگیرن و شما باز هم باید بگردید ولی اینبار فقط در سایت های خود دانشگاه. یخرده که سرچ کنید دستتون میاد چه کشورهایی پوزیشنی دانشجو میگیرن و چه کشورهایی بصورت سالانه. اگه اشتباه نکنم اکثر کشورهای اسکاندیناوی پوزیشنی هستن.
    خیلی خیلی ممنون از توضیحات خوبتون. فقط یه سوال، بنظرتون بین کشورهای سوئیس، سوئد، فنلاند، هلند، اتریش و آلمان کدوم بهتره برای اپلای و زندگی؟ و یه سوال دیگه این پوزیشن هایی که فرمودین هزینه اپلیکشن فی دارن یا رایگانه؟
    بازم ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

سوال اولتون خیلی کلیه و به خیلی عوامل بستگی داره.. از آب و هوا و میزان فاند، تا شانس اقامت بعد از تحصیل و پیدا کردن کار و ... کاری که اکثر بچه ها میکنن اینه که همه گزینه های ممکن رو نگه میدارن. وقتی جواب پذیرش اومد اونموقع تصمیم میگیرن.

سوال دوم: بعضیا رایگانن بعضیا پولی.

Junior Member

سوال اولتون خیلی کلیه و به خیلی عوامل بستگی داره.. از آب و هوا و میزان فاند، تا شانس اقامت بعد از تحصیل و پیدا کردن کار و ... کاری که اکثر بچه ها میکنن اینه که همه گزینه های ممکن رو نگه میدارن. وقتی جواب پذیرش اومد اونموقع تصمیم میگیرن.

سوال دوم: بعضیا رایگانن بعضیا پولی.
    ممنون، فقط یه سوال دیگه ، ممنون میشم اگه جواب بدین
    من الان دارم زبان میخونم برای ایلتس (سه ماه بعد میخوام امتحان بدم)، توی پوزیشن ها مدرک و نمره زبان هم میخوان یا میشه من بعدش مدرکم رو ارائه بدم؟
    در واقع منظورم اینه که من الان جستجو و تحقیق و بزارم کنار و تا روز امتحان کاری نداشته باشم و بعد از گرفتن نمره دنبال پوزیش باشم یا میشه قبل از گرفتن نمره ایلتس اپلای کنم؟
    بازم ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ssmmhh نمایش پست ها
    ممنون، فقط یه سوال دیگه ، ممنون میشم اگه جواب بدین
    من الان دارم زبان میخونم برای ایلتس (سه ماه بعد میخوام امتحان بدم)، توی پوزیشن ها مدرک و نمره زبان هم میخوان یا میشه من بعدش مدرکم رو ارائه بدم؟
    در واقع منظورم اینه که من الان جستجو و تحقیق و بزارم کنار و تا روز امتحان کاری نداشته باشم و بعد از گرفتن نمره دنبال پوزیش باشم یا میشه قبل از گرفتن نمره ایلتس اپلای کنم؟
    بازم ممنونم
    والا هیچکس نمیتونه این سوالو جز خود اون مسئول پوزیشن جواب بده. معمول و روال اینه که زبان میخوان (مدارک تحصیلی که خب طبیعتن لازمه، ممکنه حالا با مدرک موقت هم راه بیان).
    ولی اروپا چون مصاحبه داره شنیدم زیاد رو زبان سخت نمیگیرن. بنظرم شما پوزیشنا رو همیشه چک کنید.. خیلی هم در طول روز وقت نمیگیره. ممکنه یه گزینه ایده آل تو همین سه ماه اعلام بشه.
    تهش اینه که به مسئولش ایمیل میزنید شرایط زبانتونو توضیح میدید و اونم جواب میده. اگرم نداد شما اپلای کنید.. کاری نداره که..
    یکی از دوستام با 6 آیلس از یه دانشگاه تاپ اروپا تو رشته ش فاند گرفت. پس بنظرم بهتره این سه ماهو از دست ندید.. اینا همه در صورتیه که هدفتون فقط اروپاست. موفق باشید..

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

پیش فرض PhD Position in Business Technology Management (BTM, previously MIS) at Haskayne School of Business, University of Calgary

Posting on behalf of Haskayne School of Business:
    Haskayne School of Business at University of Calgary is looking for high-quality PhD applicants in the Business Technology Management (BTM, previously Management Information Systems: https://haskayne.ucalgary.ca/faculty...eas/management) area. Strong quantitative skills are required, and knowledge of economics is an asset. Applicants are expected to have a general interest in the area, as well as the ability to do top-tier research. For more information on requirements and application process, links, and contacts, please refer to the attached advertisement.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام دوستان من لیسانس مدیریت صنایع دارم از دانشگاه تهران با معدل 18.85 و الان هم دانشجوی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه شریفم میخواستم ببینم از چه دانشگاه هایی در آمریکا و کانادا برای phd اقدام کنم ؟ نمره تافلم 96 هستش .

سلام دوستان من لیسانس فیزیک از دانشگاه علم و صنعت را دارم . و امسال ترم اول کارشناسی ارشد هستم که البته قصد انصراف را دارم . سوالم اینه که اگر بخوام برای ارشد صنایع اقدام کنم تا چه میزان شانس موفقیت برای گرفتن پذیرش برای مقاطع بعدی را دارم (با توجه به این که رشته لیسانسم فیزیک بوده و فاصله زیادی بین لیسانس و ارشد افتاده )؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)