صفحه 88 از 88 نخستنخست ... 387879808182838485868788
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 878 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام دوستان. من کارشناسی مهندسی صنایع با معدل ۱۸.۸۸ دارم . یک مقاله بین المللی هم دارم. هنوز مدرک آیلتسم رو نگرفتم. با این شرایط اگر نمره زبانم خوب باشه شانس فاند دارم؟ در کانادا چه گرایش هایی مربوط به مدلسازی و بهینه سازی هست و کدوم دانشگاه ها این گرایش ها رو دارن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم 4 کارشناسی مهندسی صنایع در دانشگاه دولتی هستم و قصدم اپلای برای مقطع ارشد هست اما خیلی سردرگم هستم که چه رشته ای برای ارشد بخونم.ترجیحم این هست که در آلمان بخونم به دلیل دانشگاه های رایگانش اما درمورد رشته و بازار کار آینده اش مطمئن نیستم ولی باید سریع تر تصمیم بگیرم چون 2 سال حدودا طول میکشه که زبان المانی بخونم.
    از دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارن خواهش میکنم کمکم کنن چون واقعا دارم دیوونه میشم

Junior Member

سلام وقت همگی بخیر دوستان من رشته لیسانسم یه چیز دیگه بوده و میخوام رشتمو عوض کنم و مهندسی صنایع بخونم اونور به نظرتون لیسانس بخونم یا ارشد ؟
    من رشتم تربیت بدنی بوده سال ۹۴تموم کردم میخواستم ببینم اگه بخوام برای ارشد این رشتمو بخونم کشور دیگه مثل فنلاند مشکلی پیش نمیاد ؟
    با احترام

Junior Member

فوق دیپلم صنایع گرایش ایمنی صنعتی دارم برای کاردانی به کارشناسی چه کشورهایی میتونم اقدام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام،
    -کارشناسی مهندسی مکانیک
    -کارشناسی ارشد مهندسی صنایع باهنر کرمان GPA=4
    -تافل ۹۵
    -مقاله هیچی ندارم
    هنوز دفاع نکردم و می‌تونم دفاعمو عقب بندازم
    به نظرتون الان اپلای کنم برای فال ۲۰۲۱ یا دفاعمو عقب بندازم یکی دوتا مقاله هم بدم سال آینده اپلای کنم برای فال ۲۰۲۲؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arminmkh نمایش پست ها
    سلام،
    -کارشناسی مهندسی مکانیک
    -کارشناسی ارشد مهندسی صنایع باهنر کرمان GPA=4
    -تافل ۹۵
    -مقاله هیچی ندارم
    هنوز دفاع نکردم و می‌تونم دفاعمو عقب بندازم
    به نظرتون الان اپلای کنم برای فال ۲۰۲۱ یا دفاعمو عقب بندازم یکی دوتا مقاله هم بدم سال آینده اپلای کنم برای فال ۲۰۲۲؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

Hi Armin

Actually You always keep checking universities website due to COVID-19 epidemic to see how u will apply for next intake. I would recommend u to try your best to publish at least a paper in high quality journal

Junior Member

The Department of Marketing at the University of Florida is seeking applicants for several open PhD positions in behavioral and quantitative marketing. Over the past two decades, the PhD program at the University of Florida has been consistently ranked as one of the best in the country. We produce researchers with innovative ideas and superior training. Our students are placed at top universities and have made a profound impact on marketing and related disciplines. We achieve our success through our dedicated, knowledgeable faculty (
    https://warrington.ufl.edu/marketing...tment/faculty/
    ), our focus on developing conceptual and methodological skills, and our overriding commitment to PhD education. Each PhD position is funded for 5 years, including both a generous stipend ($42,000 per year) and research budget.

The application deadline for Fall 2023 is January 1. Details about the program, the financial package, and the application process can be found here:
    https://warrington.ufl.edu/phd-in-bu...ion-marketing/
    . For further
    information, feel free to contact Aner Sela, Professor of Marketing and PhD coordinator (
    aner.sela@ufl.edu
    ) or Amin Hosseininasab, Assistant Professor of Marketing (
    amin.hosseininasab@warrington.ufl.edu
    ).
    ویرایش توسط aminhn : October 25th, 2022 در ساعت 12:09 AM

سلام بنده لیسانس مهندسی صنایع دارم ۲۴ سالم هست و قصد مهاجرت تحصیلی به کانادارو دارم و به شدت علاقه دارم که یک بیزینس من بشم ممنون میشم راهنمایی کنید که چه رشته ای خوب هست برای تحصیل برای بیزینس من شدن فقط ریاضی ام نداشته باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)