صفحه 66 از 88 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام دوستان . من لیسانس مهندسی صنایع دارم البته 4 سال ازش میگزره . می خواستم ببینم برا ی فوق لیسانس چه رشته ای از رشته های دانشگاه کلگری - کانادا به مهندسی صنایع می خوره .چون الان تو کلگری هستم . لطفا من رو راهنمایی کنیذ ما که به هر کی رو زدیم اینجا از خارجی تا ایرانی یا جواب نمیدن یا سر بالا میدن. دانشگاه آزادی معدل 15.47. منتطر گاسختون هستم با تشکر .
    فایل نامبر کبک : 2009/07/22 . مشروط به آوردن مدرک زبان:2010/03/02. سی اس کیو: 2011/03/20. فایل فدرال :2011/05/23.
    رسیدن آپدیت به پاریس:2013/07/13 .رسیدن مدیکال به سفارت:2014/01/04. پاس ریکوست .2014/03/03

Junior Member golnooshp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علم و صنعت

سلام دوستان
    میشه نظرتون را راجع به این رزومه هم بدید مال یکی از دوستامه و شدیدا به راهنمایی نیاز داره.
    تافل 88
    GRE )Q:160,V:143,W:3)
    لیسانس برق شهید بهشتی معدل 13.66
    فوق لیسانس صنایع امیرکبیر معدل 17.70
    3 مقاله داخلی و یک کنفرانس
    10 سال سابقه کار (در کارخانجات صنعتی و در زمینه مدیریت تولید و بهینه سازی فرایندها و زنجیره تامین لوازم برقی منزل در شرکتهای بین المللی)

میشه بفرمایید که در آمریکا برای چه دانشگاههایی ( با چه رنکی) برای دکتری صنایع شانس پذیرش داره و اگر دوباره جی آر ای بده و این نمره حداقل 15 نمره بالا بیاد(جمعا 318 بشه) برای کجاها شانس خواهد داشت؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی رو دانشگاه تبریز ریاضی کاربردی با معدل 13 تموم کردم.. میخوام در گرایش تحقیق در عملیات (operations research) یا (modeling and optimazation) که بین رشته ریاضی کاربردی و صنایع مشترکه ادامه تحصیل بدم. چون تو کارشناسی به رشته م علاقه ای نداشتم معدلم بد شده ولی تو دروس تخصصی گرایشی که میخوام ادامه بدم نمره هام خوبه و یه 20 تو تحقیق در عملیات 1 دارم و یه 16 تو تحقیق در عملیات 2. تا حالا مقاله ای نداشته ام و رزومه ی خوبی هم ندارم.. فقط پروژه کارشناسی ام در زمینه OR بوده که یه 19 ازش دارم. پارسال هم کنکور دادم تو صنایع سیستم و رتبه م 500 شد. میخوام برای ادامه تحصیل برم خارج.. حتما هم میخوام برم و باید از یه جایی fund بگیرم. از الان یعنی مهر 93 شروع کردم برا تافل و GRE میخونم و با دو تا استاد قوی از دانشگاهمون شروع کردم با راهنماییشون مقاله مینویسم. هدفم آمریکا یا کانادا است ولی در کل به استرالیا و اروپا حتی ترکیه هم راضیم.. حالا از دوستان با تجربه خواهشمندم که راهنماییم کنن و نظرشون رو بگن در مورد تصمیمم و اینکه چقدر شانس دارم. میدونم راه دراز و سختی در پیش دارم. سربازی هم رفته ام و مشکلی از این بابت ندارم.
    بی صبرانه منتظر پاسخم دوستان...

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_usa_us نمایش پست ها
    سلام دوستان . من لیسانس مهندسی صنایع دارم البته 4 سال ازش میگزره . می خواستم ببینم برا ی فوق لیسانس چه رشته ای از رشته های دانشگاه کلگری - کانادا به مهندسی صنایع می خوره .چون الان تو کلگری هستم . لطفا من رو راهنمایی کنیذ ما که به هر کی رو زدیم اینجا از خارجی تا ایرانی یا جواب نمیدن یا سر بالا میدن. دانشگاه آزادی معدل 15.47. منتطر گاسختون هستم با تشکر .
    شما باید رشتت رو بنا به علاقه و موقعیت خودت انتخاب کنی و گسی از این لحاط نمیتونه خیلی به شما کمک کنه. اما به صورت کلی رشته مدیریت عملیات و تحقیق در عملیات نزدیک تر هستند. اما میتونید به دیگر کرایشهای مدیریت مثل بازرگانی و استراتژیک هم فکر کنید. اما باز هم تاکید میکنم میتونید رشته مورد علاقه خودتون رو بخونید. تغییر رشته چیز پذیرفته شده ای است.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط beysad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی رو دانشگاه تبریز ریاضی کاربردی با معدل 13 تموم کردم.. میخوام در گرایش تحقیق در عملیات (operations research) یا (modeling and optimazation) که بین رشته ریاضی کاربردی و صنایع مشترکه ادامه تحصیل بدم. چون تو کارشناسی به رشته م علاقه ای نداشتم معدلم بد شده ولی تو دروس تخصصی گرایشی که میخوام ادامه بدم نمره هام خوبه و یه 20 تو تحقیق در عملیات 1 دارم و یه 16 تو تحقیق در عملیات 2. تا حالا مقاله ای نداشته ام و رزومه ی خوبی هم ندارم.. فقط پروژه کارشناسی ام در زمینه OR بوده که یه 19 ازش دارم. پارسال هم کنکور دادم تو صنایع سیستم و رتبه م 500 شد. میخوام برای ادامه تحصیل برم خارج.. حتما هم میخوام برم و باید از یه جایی fund بگیرم. از الان یعنی مهر 93 شروع کردم برا تافل و GRE میخونم و با دو تا استاد قوی از دانشگاهمون شروع کردم با راهنماییشون مقاله مینویسم. هدفم آمریکا یا کانادا است ولی در کل به استرالیا و اروپا حتی ترکیه هم راضیم.. حالا از دوستان با تجربه خواهشمندم که راهنماییم کنن و نظرشون رو بگن در مورد تصمیمم و اینکه چقدر شانس دارم. میدونم راه دراز و سختی در پیش دارم. سربازی هم رفته ام و مشکلی از این بابت ندارم.
    بی صبرانه منتظر پاسخم دوستان...
    در مورد امریکا برای مستر و فاند تقریبا غیر ممکن هست. کانادا برای مستر فاند میده اما میزان رقابتی بودنش بیشتر و البته همه جا هم فاند نمیدن. پیشنهاد من اپلای برای رشته های مربوط در اروپا هست. بنابه گرایشی که شما کار میکنید، در اروپا دانشگاهای ترکیه جزو بهترینها هست به خصوص در رشته مهندسی صنایع. بعد از گرفتن مستر از یه دانشگاه میتونید برای دکترای امریکا کانادا و یا جای بهتر در اروپا اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_pourghannad نمایش پست ها
    در مورد امریکا برای مستر و فاند تقریبا غیر ممکن هست. کانادا برای مستر فاند میده اما میزان رقابتی بودنش بیشتر و البته همه جا هم فاند نمیدن. پیشنهاد من اپلای برای رشته های مربوط در اروپا هست. بنابه گرایشی که شما کار میکنید، در اروپا دانشگاهای ترکیه جزو بهترینها هست به خصوص در رشته مهندسی صنایع. بعد از گرفتن مستر از یه دانشگاه میتونید برای دکترای امریکا کانادا و یا جای بهتر در اروپا اقدام کنید.
    مهندس جان مقاله خوب کار کنم و تافل و جی آر ای بالا بیارم باز هم نمیتونه معدلمو جبران کنه؟ امیدی به فاند و مستر یا پی اچ دی دایرکت با این شرایط هم نمیتونم داشته باشم؟
    ضمنا معدل دو سال آخرم 15 هستش و نمیدونم این دردی رو برام دوا میکنه یا نه؟
    یه سوال دیگه : دانشگاه های ترکیه با این معدل منو با فاند میپذیرن؟
    خیلی ممنونم که جواب دادید بهم .

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط beysad نمایش پست ها
    مهندس جان مقاله خوب کار کنم و تافل و جی آر ای بالا بیارم باز هم نمیتونه معدلمو جبران کنه؟ امیدی به فاند و مستر یا پی اچ دی دایرکت با این شرایط هم نمیتونم داشته باشم؟
    ضمنا معدل دو سال آخرم 15 هستش و نمیدونم این دردی رو برام دوا میکنه یا نه؟
    یه سوال دیگه : دانشگاه های ترکیه با این معدل منو با فاند میپذیرن؟
    خیلی ممنونم که جواب دادید بهم .
    در مورد مستر امریکا با فاند غیر ممکن هست تقریبا. با معدل عالی و مقاله باز هم خیلی شدنی نیست توی مستر از اولش فاند بگیری. اونهایی هم که میگیرن عموما میان اینجا و بعدش میگیرن فاند رو-که البته هیچ تضمینی نداره.
    در مورد دانشگکاه های ترکیه هم من نمیدونم باید امتحان کنی. به هر حال معدل چیزی هست که الان از دستت خارجه و تغییری توش نمیتونی بدی. اما اینکه رشتت ریاضی هست خودش میتونه مثبت باشه و همه هم این رو میدونن که ریاضی میانگین نمره پایین تره.
    به هر حال سعی کن جنبه هایی مثل جی ار ای و مقاله رو خوب کار کنی و امید هم هستش. باید پیش بری به هر حال.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_usa_us نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تو دپارتمان مکانیک و تولید کلگری می تونی استادایی رو پیدا کنی که مباحث صنایع رو کار میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_pourghannad نمایش پست ها
    در مورد مستر امریکا با فاند غیر ممکن هست تقریبا. با معدل عالی و مقاله باز هم خیلی شدنی نیست توی مستر از اولش فاند بگیری. اونهایی هم که میگیرن عموما میان اینجا و بعدش میگیرن فاند رو-که البته هیچ تضمینی نداره.
    در مورد دانشگکاه های ترکیه هم من نمیدونم باید امتحان کنی. به هر حال معدل چیزی هست که الان از دستت خارجه و تغییری توش نمیتونی بدی. اما اینکه رشتت ریاضی هست خودش میتونه مثبت باشه و همه هم این رو میدونن که ریاضی میانگین نمره پایین تره.
    به هر حال سعی کن جنبه هایی مثل جی ار ای و مقاله رو خوب کار کنی و امید هم هستش. باید پیش بری به هر حال.
    به روی چشم. ممنون از راهنماییتون.
    یه سوال دیگه : Ph.d Direct رو با این معدل کلا بی خیال شم؟ ینی اگه GRE و Toefl بالا بیارم و مقاله خوب کار کنم برا Ph.d Direct آمریکا یا کانادا با فاند نمیتونم اکسپت بگیرم؟ هدفم از پرسیدن این سوالها دونستن واقعیات هست.. میخوام واقع بینانه عمل کنم.

سلام و وقت به خیر به عزیزان

دوستان من میخوام برای مقطع کارشناسی صنایع در استرالیا اقدام کنم

اما با جستجویی که کردم گویا فقط دانشگاه موناش روی سایتش زده اما بروشور رو که دانلود کردم رشته صنایع نبود

از عزیزان کسی میدونه جای دیگه ای در استرالیا هست که کارشناسی صنایع ارائه بده؟

رشته های مرتبط با صنایع چطور؟(مثلا در پرانتز بگم که سایت دانشگاه QUT رو چک کردم process engineering داره اما تا اونجایی که فهمیدم مرتبط با شیمی و صنایع غذاییه که زیاد برام جالب نیست)

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)