صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام،من براي فوق مي خوام اقدام كنم، معدل كل ليسانسم 15.04 و 2 سال آخر هم 16 هست( صنعتي اصفهان)،تافل 90، مقاله هم ندارم. بيشتر به رشته هاي مديريتي و business علاقه دارم،اما اين رشته ها GMAT مي خواد كه من ندارم، به هر حال مي خواستم ببينم براي رشته هاي تو زير گروه صنايع براي Canada or us كجا ضريب اطمينانش بيشتره ؟( براي fall 2009 حتما پذيرش مي خوام)
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

پیش فرض پاسخ : شانس پذيريش براي رشته هاي مرتبط با صنايع با اين شرايط

من فکر میکنم شانس شما برای آمریکا زیاده البته نگفتید که فاند هم براتون مهم هست یانه اما گرفتن نمره جی مت بالا و تافل بالاتر از این میتونه فاند شما رو تضمین کنه
    کانادا برای معدل خیلی گیره ولی به عنوان یه آپشن شما اون جارو هم اقدام کن

امیدوارم موفق باشی
    every thing is possible, but you must pay for it

فاند اگه باشه كه بهتره اما خوب نباشه هم حاضرم برم، من تافل 13dec يكي نوشتم اما ديگه نمي رسم براي پاييز 2009،اگه بخوامGMAT بدم بايد يك سال ديگه صبر كنم، با همين شرايط به نظرتون كدوم دانشگاه بهتره؟
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

شما GRE دادید؟
    بدون GRE و GMAT نمیشه...مگر اینکه قدرت negotiation خیلی بالایی داشته باشید که البته در مورد business school ها معمولاً جواب نمیده.
    Before the Dawn

GRE دادم اما business را مي دونم سخته، منظورم رشته هاي ديگه صنايع بود مثل مديريت مهندسي يا مهندسي سيستم يا رشته هاي شبيه به اينها.

تا اونجایی که من دیدم خیلی از business school ها تافل بالای 100 می خوان. بنابراین به نظر من هم سعی کنید یه تافل دیگه بدید و روش سرمایه گذاری کنید. دانشگاه های امریکا با رنک 30 به بالا به نظر من امکان فاند هم دارید. برای گرایشی که شما دوست دارید، غالبا GRE هم پذیرفته می شه.

Junior Member

سلام
    من فوق صنایع هستم معدل 17 از یه دانشگاه غیرانتفاعی. تازه فارغ التحصیل شدم
    لیسانس شریف بودم معدل 14.75
    3 تا کنفرانسی انگلیسی (2 تاش داخلی بین المللیOR +یکی خارجیCIE) به همراه یکی فارسی در کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع (پوستری)
    2 تا ISI تازگی سابمیت کردم. نتیجه اش نیومده
    یکی دیگه هم تو راه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    موتور تازه روشن شده؟؟؟؟
    تافل 560
    GRE ندادم.
    استادهای راهنمای پروژه لیسانس و فوق هر دو کاملا ازم راضی اند و ریکامنت خوب واسم می نویسن.
    حالا دوستان به نظر شما کجاها اپلای کنم واسه دکتری؟
    من خودم OR کار کردم ولی Production هم باشه خوبه.
    اگه راهنمایی کنین ممنون می شم
    راستی صنایع باید GRE subject بدیم؟
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع (علم و صنعت)- ليسانس و مديريت فناوري اطلاعا

سلام. من فارغ التحصيل صنايع علم و صنعتم با معدل 16 و فوق ليسانسم هم مديريت فناوري اطلاعات خوندم با معدل 18.9. تافل هم اخيرا دادم شدم 91. دچهار تا مقاله international تو حوزه مديريت دانش هم دارم به نظرتون با اين شرايط كجا مي تونم براي دكتري صنايع يا تحليل سيستم يا مديريت اطلاعات اقدام كنم؟ هنوز GRE ندادم و فاند هم برام به شدت مهمه. به نظرتون اروپا يا آمريكا جايي شانس دارم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ysefi نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصيل صنايع علم و صنعتم با معدل 16 و فوق ليسانسم هم مديريت فناوري اطلاعات خوندم با معدل 18.9. تافل هم اخيرا دادم شدم 91. دچهار تا مقاله international تو حوزه مديريت دانش هم دارم به نظرتون با اين شرايط كجا مي تونم براي دكتري صنايع يا تحليل سيستم يا مديريت اطلاعات اقدام كنم؟ هنوز GRE ندادم و فاند هم برام به شدت مهمه. به نظرتون اروپا يا آمريكا جايي شانس دارم؟
    دروود.
    دوست عزیز شانس شما مناسبه و معدلتون خوبه. به نظرم اگر نمره GRE خوبی اخذ نمایید بالای 320 تو اسکیل جدید. شانس فاند خوبی دارید. توی اروپا هم شانس دارید اما خب دکتری صنایع محدوده و خیلی سخت پیدا میشه. اما اگر فاند برای شما مهمه من خودم پیشنهاد امریکا یا کانادا رو برای شما متصورم. ازاد اندیش باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع (علم و صنعت)- ليسانس و مديريت فناوري اطلاعا

ممنونم از جوابتون. اما براي GRE مشكلي كه هست اينه توي سايتش ميگه براي كشور شما زماني تعيين نشده، با اين دلار هم نمي شه حتي تركيه رفت و امتحان داد. بدون GRE شانسي ندارم؟ اگه بخوام صبركنم تا ايران برگزار شه تا كي بايد صبر كنم؟ فكركنم تا نتايج بياد براي دو سال ديگه بتونم اپلاي كنم. درسته؟

صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)