صفحه 74 از 88 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

اگر علاقه مند به برنامه نویسی سیستم های شبیه ساز هستید آشنایی به زبانهای ++SIMLIB/C و VBA خیلی کمک ساز هست . SIMILIB در واقع کتابخانه ای از ابزار شبیه سازی در ++C هست. پروژه ای که من در حال حاضر کار میکنم شبیه سازی رفتار راکتهای حمل کننده( space vehicle) در پاسخ به فاکتورهای تعیین کننده در لحظه Liftoff هست .

سلام دوستان
    من معدل کارشناسیم ۱۷.۶۸ از دانشگاه دولتی فنی مهندسی گلپایگان هستش و شاگرد اول هم بودم (مهندسی صنایع). الان ترم چهار ارشد دانشگاه تهران رشته مهندسی صنایع_لجستیک و زنجیره تامین با معدل ۱۷.۸ هستم و امید دارم معدلم ب هجده برسه با نمره پایان نامه. در ضمن فعلا دو تا مقاله مرتبط با رشته م سابمیت دارم یکی علمی پژوهشی اونیکی ای اس ای. از پایان نامه م هم حداقل دو تا ای اس ای درمیاد با یه کنفرانسی البته هنوز سابمیت نکردم. یه مقاله کنفرانس ملی مدیریت دانش هم دارم. مدارک زبانمو ابان میگیرم. بنظرتون شانس پذیرشم از امریکا چجوریه؟ سال دیگه می خوام اپلای کنم. واسه رشته
    Operations and Supply Chain Management

در business school دانشگاه کالیفرنیا-ریورساید شانس قبولی دارم (با چه نمره زبانی؟)؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

بنظر من برای دانشگاههایی که رنک جنرال بالای 100 دارند اپلای نکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

سلام دوستان عزیز.
    من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه شمال با معدل 17.06 بعنوان شاگرد اول(البته گواهی اش را ترجمه رسمی کردم).
    فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علوم و فنون مازندران با معدل 18/76 و نمره پایان نامه 19.5 بعنوان شاگرد دوم(البته گواهی اش را ترجمه رسمی کردم).
    6 تا مقاله فارسی کنفرانس بین المللی داخلی، دو تا مقاله ژورنال معتبر یکی iscو دیگری علمی پژوهشی معتبر خارجی از پایان نامه دارم.البته دو تا مقاله دیگه ژورنال متوسط دارم.
    الان در حال اماده سازی برای زبانم.اگه بتونم ایلتس حداقل بالای 6.5 یا 7 و gre بالای 315 بگیرم .شانس پذیرشم چقدره؟(ایا باید isi حتما داشته باشم.و داشتن مقالات زیاد در پذیرش چقد تاثیر گذاره؟)
    سابقه کار خاصی ندارم.
    پذیرش با فاند میخوام.
    ممنون میشم پاسخ بدهید و نظر شما باید چیکار کنم. و اویت اصلی من الان باید چی باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط bhzdnkj نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه شمال با معدل 17.06 بعنوان شاگرد اول(البته گواهی اش را ترجمه رسمی کردم).
    فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علوم و فنون مازندران با معدل 18/76 و نمره پایان نامه 19.5 بعنوان شاگرد دوم(البته گواهی اش را ترجمه رسمی کردم).
    6 تا مقاله فارسی کنفرانس بین المللی داخلی، دو تا مقاله ژورنال معتبر یکی iscو دیگری علمی پژوهشی معتبر خارجی از پایان نامه دارم.البته دو تا مقاله دیگه ژورنال متوسط دارم.
    الان در حال اماده سازی برای زبانم.اگه بتونم ایلتس حداقل بالای 6.5 یا 7 و gre بالای 315 بگیرم .شانس پذیرشم چقدره؟(ایا باید isi حتما داشته باشم.و داشتن مقالات زیاد در پذیرش چقد تاثیر گذاره؟)
    سابقه کار خاصی ندارم.
    پذیرش با فاند میخوام.
    ممنون میشم پاسخ بدهید و نظر شما باید چیکار کنم. و اویت اصلی من الان باید چی باشه؟
    سلام دوست عزیز
    شرایط شما برای گرفتن اسکولارشیپ از اکثر دانشگاه های دنیا فراهمه. برای گرفتن فاند داشتن مقاله آی اس آی الزامی نیست اما اگه باشه شما رو جاهای خیلی خیلی بهتری هم می تونی فکر کنی.
    اگه واسه آمریکا و کانادا هدفت رو تعیین کردی به نظرم تافل بدی بهتره چون بعضی از دانشگاه ها (مخصوصا تو کانادا) موقع معادل سازی هوای تافل رو بیشتر دارن. جی آر ای ۳۱۵ به بالا هم که داشته باشی خیلی عالیه.
    شما همین دو نمره زبان و جی آر ای رو اولویت قرار بده. در صورتی که سبد انتخابت منطقی باشه بورستون حتمیه.

موفق باشید ;-)

سلام دوستان
    من دانشجوی مهندسی مکانیک ترم 6 هستم با معدل 14 می خوام ارشدم رو مهندسی صنایع بگیرم میخواستم ببینم امیدی هست برا من که برای دکترا از آمریکا یا کانادا پذیرش بگیرم ؟؟؟؟ اگه هست چه کارایی باید توی این 3 سال انجام بدم؟؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_ab94 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی مهندسی مکانیک ترم 6 هستم با معدل 14 می خوام ارشدم رو مهندسی صنایع بگیرم میخواستم ببینم امیدی هست برا من که برای دکترا از آمریکا یا کانادا پذیرش بگیرم ؟؟؟؟ اگه هست چه کارایی باید توی این 3 سال انجام بدم؟؟
    با تشکر
    سلام دوست عزيز
    من پاسخ شما رو به چند نكته جلب مي كنم كه به تجربه واسم ثابت شده.
    ١- سه چند از همه مهمتره معدل معدل و معدل
    ٢- سعي كنين ارتباط منطقي بين فيلد كارشناسي و ارشد داشته باشين مثلا ادامه موضوعات تو روش هاي توليد يا توازن خط توليد يا بهينه سازي مهندسي، تعمير و نگهداري، توالي و ... از وارد شدن به بحث هاي مديريت اجتناب كنيد.
    ٣- نمرات خوب زبان تافل و جي ار اي
    ٤-پشتكار
    موفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

از کجا باید چک کنیم که دانشگاه ها مورد تایید wEs هستند یا نه؟

سلام ، بنده تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری دارم خواهشمندم با توجه به شرایط زیر به بنده کمک فرمایید که برای کجا و چگونه اقدام بکنم
    1-کارشناسی ارشد -مهندسی صنایع-صنایع/ دانشگاه تهران / معدل 15.85/ دوره آموزش محور (بدون تز)
    2-کارشناسی-مهندسی صنایع-تولید صنعتی / دانشکاه آزاد لنجان (اصفهان)/معدل 16.56
    3-شرکت در همایش بین المللی مهندسی صنایع دانشگاه تهران به عنوان تیم اجرایی
    4-دستیار تدریس (TA) در درس تحقیق در عملیات 1 در دانشگاه ازاد لنجان در دو ترم متوالی
    5-چاپ مقاله در ژورنال دانشگاه علم و صنعت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad1989hr نمایش پست ها
    سلام ، بنده تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری دارم خواهشمندم با توجه به شرایط زیر به بنده کمک فرمایید که برای کجا و چگونه اقدام بکنم
    1-کارشناسی ارشد -مهندسی صنایع-صنایع/ دانشگاه تهران / معدل 15.85/ دوره آموزش محور (بدون تز)
    2-کارشناسی-مهندسی صنایع-تولید صنعتی / دانشکاه آزاد لنجان (اصفهان)/معدل 16.56
    3-شرکت در همایش بین المللی مهندسی صنایع دانشگاه تهران به عنوان تیم اجرایی
    4-دستیار تدریس (TA) در درس تحقیق در عملیات 1 در دانشگاه ازاد لنجان در دو ترم متوالی
    5-چاپ مقاله در ژورنال دانشگاه علم و صنعت
    سلام دوست عزیز
    هرچه زودتر برای گرفتن نمره تافل و جی آر ای اقدام کن. روی جی آر سرمایه گذاری زیادی کن. اولویتت رو هم آمریکا قرار بده.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)