صفحه 61 از 88 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام
    من کارشناسی صنایع خوندم و لان هم کنکور ارشد دادم و با رتبه خوبی قبول شدم.برای دکترا قصد رفتن به خارج کشور ترجیحا آمریکا و کانادا رو دارم.از الان هم برای زبان اقدام کردم و از شروع ارشد هم میخوام هدف دار برم جلو.میخواستم موضوعی رو برای دفاع ارشدم انتخاب کنم که برای مقاله دادن هم به درد بخوره و مورد توجه دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم هم باشه.لطفا میشه چندتا موضوع معرفی کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط zhnp نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی صنایع خوندم و لان هم کنکور ارشد دادم و با رتبه خوبی قبول شدم.برای دکترا قصد رفتن به خارج کشور ترجیحا آمریکا و کانادا رو دارم.از الان هم برای زبان اقدام کردم و از شروع ارشد هم میخوام هدف دار برم جلو.میخواستم موضوعی رو برای دفاع ارشدم انتخاب کنم که برای مقاله دادن هم به درد بخوره و مورد توجه دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم هم باشه.لطفا میشه چندتا موضوع معرفی کنید؟
    تقریبا تمام موضوعات اونور کار میشه. ببین خودت چی بیشتر علاقه داری، فقط علاقه مهمه تمام زمینه های ممکنو بررسی کن بهترینو انتخاب کن نگران اونور نباش.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط zhnp نمایش پست ها
    سلام
    سلام

موضوعی رو انتخاب کن که دوست داری و قبلا تجربه اش رو داری ترجیحا. برای این کار لازمه که مطالعه کنی و مقاله بخونی تو زمینه های مختلف. اگه بخوای بری بیزنس اسکول معتبرترین ژورنالها مال INFORMS هستن. یه نگاهی بندازی میبینی چه زمینه های پرطرفدار هستن.
    دقت کن که موضوع تز دکترا برای مورد توجه قرار گرفتن نیست و باید به استادی که قراره بری اونجا باهاش کار کنی بخوره. موضوع تزت بستگی به رشته ارشدت داره. مثلا الان تو زمینه اپریشن منیجمنت خیلی ها دارن رو هلثکر کار می کنن. یکم به اسم مقاله ها نگاه بندازی خیلی کمک می کنه.

موفق باشی

Junior Member

سلام خدمت تمامی دوستان
    کارشناسی صنایع با معدل 15 دارم
    انگلیسیم خوبه
    فرانسه هم در حد A1
    میتونم یه مقاله هم جمع کنم
    به نظرتون کدوم کشور برای ارشد شانس فاند گرفتن دارم؟
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان

با داشتن لیسانس و فوق لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه آزاد ( معدل لیسانس 16.5 و فوق لیسانی 17.5) و داشتن IELTS 6 آکادمیک و نداشتن مقاله علمی چقدر شانس برای دکترا در کانادا دارم.

چه رشته و چه دانشگاهی شانس پذیرش دارم؟

ممنونم از راهنمایی شما.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein321 نمایش پست ها
    سلام دوستان

با داشتن لیسانس و فوق لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه آزاد ( معدل لیسانس 16.5 و فوق لیسانی 17.5) و داشتن IELTS 6 آکادمیک و نداشتن مقاله علمی چقدر شانس برای دکترا در کانادا دارم.

چه رشته و چه دانشگاهی شانس پذیرش دارم؟

ممنونم از راهنمایی شما.
    سلام .... معدلهاتون بد نیست ولی نمره زبانتون کمه و حداقل به نظرم باید 6.5 باشه و چون مقاله هم ندارین شانستون خیلی زیاد به نظر نمیرسه ... نمره زبان رو ارتقا بدین و مقاله رو هم سعی کنید به رزومه اضافه کنید ..البته نه هر مقاله ای و نه هر نشریه بی اعتباری که جدیدا باب شده یه سری توش مقاله میدن یه هفته ای اکسپت میشه!!!
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

سلام
    من با معدل 16.70 از دانشگاه امیرکبیر فارغ التحصیل شدم.والان دارم میرم ارشذمدیریت پروژه نفت وگاز رو تو دانشگاه صنعت نفت تهران بخونم.خودم این رشته رو انتخاب کردم.به نظرتون حالا چی کارکنم؟
    نمیتونم اپلای کنم؟

Junior Member

سلام من کارشناسی ریاضی میخونم.
    قصد دارم برای دکترا از دانشگاهی خارج از ایران پذیرش پذیرش بگیرم.به نظر شما اگه واسه ارشد صنایع بخونم ؛مشکلی برای پذیرشم پیش نمیاد؛به دلیل تغییر رشته؟
    به نظر شما چه رشته یا گرایشی رو برای دکترا انتخاب کنم با توجه به رشته ی کارشناسیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina1994 نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی ریاضی میخونم.
    قصد دارم برای دکترا از دانشگاهی خارج از ایران پذیرش پذیرش بگیرم.به نظر شما اگه واسه ارشد صنایع بخونم ؛مشکلی برای پذیرشم پیش نمیاد؛به دلیل تغییر رشته؟
    به نظر شما چه رشته یا گرایشی رو برای دکترا انتخاب کنم با توجه به رشته ی کارشناسیم؟
    سلام
    اگر بخواید صنایع بخونید، گرایش OR به ریاضی نزدیکه. البته بعضی دپارتمانها گرایشهایی نزدیک مالی هم دارند که میتونه مد نظرتون باشه. اگر برای PhD میرید باید دپارتمان یا استاد قبول کنند شما که رشتتون صنایع نبوده در مورد زمینه تحقیق اونها اطلاع دارید و کار کردید! پس اگر اون هدف رو دارید خوبه که از الان تحقیقتون رو به اون سمت متمایل کنید

Junior Member

سلام
    من کارشناسی صنایع گرفتم گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستمها ....میخواستم بدونم برای انتخاب رشته برای ادامه تحصیل در انگلستان محدودیت دارم ؟ یا هر رشته ای رو چه در حوزه صنایع و چه غیر از اون میتونم انتخاب کنم ؟...
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)