صفحه 14 از 88 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی صنایع

دوستان با جی ار ای 1060 و writing 3 تو آمریکا چه دانشگاههایی پیشنهاد می کنید، لیسانس دانشگاه تهران، فوق تربیت مدرس معدل 18.65 و IELTS 7،
    نمره جی ار ای خیلی نگرانم کرده، تو چه رنکی شانسم زیاده با فاند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذيريش براي رشته هاي مرتبط با صنايع

سلام.من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها از دانشگاه آزاد هستم.معدل 15.19و3سال سابقه کار مرتبط اما پاره وقت .7 اسفند آیلس دارم (حداقل نمره 6).برای حدودا این تاریخ آیا دانشگاهی هست که بتونم اپلای کنم.بیشتر دانشگاه اسپانیا مد نظرم هست.ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

دوست عزیز

اگه بدون فاند می خواین برید احتمال زیاد پذیرش می گیرید. دانشگاه های مادرید و بارسلونا رو اپلای کن ولی اینم بدون پذیرش راحت دادن به این معنی نیست که سخت نمی گیرن. قبل از اپلای تصمیم جدی برای ادامه تحصیل بگیرید

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering , azad

سلام من رشته مهندس صنايع از دانشگاه آزاد را دارم معدلم 12.52 و 10 سال سابقه كار مرتبط دارم و آيلتس 6 . فكر مي كنيد از كدام از دانشگاههاي اروپا و يا كانادا مي توانم پذيرش بگيرم . لطفا اسم دانشگاه كه در زمينه صنايع رشته دارند بهم معرفي كنيد ممنون .

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط mishka77 نمایش پست ها
    دوستان با جی ار ای 1060 و writing 3 تو آمریکا چه دانشگاههایی پیشنهاد می کنید، لیسانس دانشگاه تهران، فوق تربیت مدرس معدل 18.65 و IELTS 7،
    نمره جی ار ای خیلی نگرانم کرده، تو چه رنکی شانسم زیاده با فاند؟
    کاش نمره جی آر ای رو بخش بخش مینوشتی.... اما.... کلا نمره زیر 300 توی وربال و 750 توی کوانتیتیو زیاد خوب نیست.... اما کلا دانشگاه ها مینیمم ندارن برای جی آر ای... اما خوب معدلت خوبه و نمره زیانت شانس که داری باید یکم دانشگاه ها رو سرچ کنی. نمیشه اسم یه دانشگاه خاص رو گفت.

Junior Member

با سلام..........من 28 سالم هست و سربازی هم رفتم
    لیسانس مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی با معدل 16.46 از دانشگاه آزاد قزوین
    و همچنین کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش صنایع با معدل 16.73 از دانشگاه آزاد قزوین دارم.
    دو تا مقاله ISI هم در موضوع زنجیره تامین و کنترل موجودی توسط فروشنده(VMI) به چاپ رسوندم (هر دو با همکاری دکتر اخوان نیاکی)
    و سابقه تدریس دو ساله در دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی هم دارم
    و همچنین سابقه سه ساله کار در صنعت هم دارم.
    کلی هم مدرک در خصوص استانداردهای ایزو و کامپیوتر دارم.
    وضعیت زبانم متوسط هست و کلاس زبان هم میروم اما هنوز امتحان تافل یا آیلتس ندادم.

میخواستم برای گرفتن مدرک دکتری PHD رشته خودم به صورت بورس کامل (بدون پرداخت پول و هزینه دانشگاه) اقدام کنم.
    اول از همه باید چیکار کنم؟
    با توجه به وضعیت من تو کدوم کشور بهتره که ادامه تحصیل بدم؟
    کدوم دانشگاهها بهتر خدمات میدن (هزینه کمتر برای زندگی دانشجویان و خوابگاه و غذا و ....)؟
    چه جوری اساتید رو پیدا کنم تو سایت؟ (تو کدوم قسمت سایت دانشگاهها بگردم؟)
    تو مکاتبه با اساتید آیا لازم هست که نمره آیلتس یا تافل رو بهشون بگم(چون هنوز ندارم)؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان
    لیسانسم ریاضی کاربردی از دانشگاه دولتی کرمان با معدل 15.88 و ارشدم از خواجه نصیر با معدل 17.78 است.
    1 مقاله داخلی و 1 مقاله submit شده ، 1 سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور دارم.
    تافلم نمره اش خیلی پایین شده که دوباره می خوام امتحان بدم، GRE نمره اش هنوز نیومده، می خوام در دانشگاهی در آمریکا رنکی بین 100 تا 300 fund بگیرم.
    به نظرتون شدنی است؟
    الان که نزدیک deadline هاست، من میتونم برای fall 2011 پذیرش بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sami2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لیسانسم ریاضی کاربردی از دانشگاه دولتی کرمان با معدل 15.88 و ارشدم از خواجه نصیر با معدل 17.78 است.
    1 مقاله داخلی و 1 مقاله submit شده ، 1 سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور دارم.
    تافلم نمره اش خیلی پایین شده که دوباره می خوام امتحان بدم، GRE نمره اش هنوز نیومده، می خوام در دانشگاهی در آمریکا رنکی بین 100 تا 300 fund بگیرم.
    به نظرتون شدنی است؟
    نمره GRE و تافل بسیار تعیین کننده هستند.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sami2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون شدنی است؟
    من با توجه به شناختی که از رشته شما دارم و شرایط معدل و مقاله دادن تو این رشته، به نظرم شما با داشتن نمره تافل و GRE خوب شانس خیلی خوبی برای گرفتن پذیرش و فاند تو این رنک ها خواهید داشت. سابقه تدریستون هم نکته مثبتی هست و تو رشته های شما تا جایی که من می دونم بیشتر فاندها به TA تعلق می گیره. با نمره تافل و GRE معمولی هم ممکنه بتونید باز هم امیدوار باشید ولی باید سطح توقعتون رو پایین تر بیارید.
    ددلاین خیلی از دانشگاه حتی تا دو سه ماه دیگه هست. پس نا امید نشید و با چک کردن سایت دانشگاه ها، به دنبال دانشگاه هایی باشید که ددلاینشون به این زودی نیست. کم هم نیستند تعداد این دانشگاه ها. موفق باشید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

سلام دوستان صنایع گرایش ایمنی صنعتی خوندم معدلم 14/69 فاند برایم مهم است زبان هم دارم میخونم لطفا راهنمایی کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)