صفحه 15 از 88 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Banned

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط کیهانی نمایش پست ها
    سلام دوستان صنایع گرایش ایمنی صنعتی خوندم معدلم 14/69 فاند برایم مهم است زبان هم دارم میخونم لطفا راهنمایی کنید؟

برای کی ؟ کجای دنیا ؟ چه مقطعی ؟ چه رزومه ای ؟

بدون اینا که نمیشه نظری داد !

پیش فرض پاسخ : شانس پذيريش براي رشته هاي مرتبط با صنايع

سلام به دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع هستم از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 17 البته معدل کارشناسیم خیلی پایینه 12.8 از همین دانشگاه .میخواستم بدونم واسه دانشگاهای خوب USA احتمال گرفتن پذیرش و دارم.البته با کامل کردن رزومم واسه سال بعد اقدام کنم . فعلن دارم رو پایان نامم کار میکنم.نمیدونم چرا بچه های صنایع اینجا کم هستن و کسی نیست که پذیرش گرفته باشه و شرایط خودش و اینجا گفته باشه .لطفا بچه های صنایعی که پذیرش گرفتن یا اقدام کردن یا اطلاعاتی در این مورد دارن مطرح کنند.ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_2010 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع هستم از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 17 البته معدل کارشناسیم خیلی پایینه 12.8 از همین دانشگاه .میخواستم بدونم واسه دانشگاهای خوب USA احتمال گرفتن پذیرش و دارم.البته با کامل کردن رزومم واسه سال بعد اقدام کنم . فعلن دارم رو پایان نامم کار میکنم.نمیدونم چرا بچه های صنایع اینجا کم هستن و کسی نیست که پذیرش گرفته باشه و شرایط خودش و اینجا گفته باشه .لطفا بچه های صنایعی که پذیرش گرفتن یا اقدام کردن یا اطلاعاتی در این مورد دارن مطرح کنند.ممنون
    خوب رو معنی کن، هر کسی ی هبرداشتی داره از خوب، به زبان رنک بگو منظورت Top 10, 20 , 50 ,100,200, 300 ,....???

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

شاید منظور ایشون دانشگاه های خوب که در سایت وزارت علوم ذکر شده باشه.(در category خوب).

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-خواجه نصیر الدین طوسی

سلام دوستان. من میخوام برای امسال تو یکی از دانشگاه های کانادا برای پذیرش خودمو امتحان کنم. رشته ام مهندسی صنایع تولید صنعتی دانشگاه خواجه نصیره و دو سالی میشه تو زمینه IT فعالیت میکنم.فعلا فقط لیسانس دارم..واقعا هم هرچی میگردم نمیفهمم از کجا باید شروع کنم و چی کار کنم...میشه کسی راهنماییم کنه؟؟(حتما برای کانادا میخوام اقدام کنم.)..در ضمن من رنکینگ رو دیدم و نظری در مورد دانشگاه ندارم..اصلا بچه های صنایعی اینجا خیلی کمن!!! کسی میتونه کمکم کنه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali rooz نمایش پست ها
    با سلام..........من 28 سالم هست و سربازی هم رفتم
    لیسانس مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی با معدل 16.46 از دانشگاه آزاد قزوین
    و همچنین کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش صنایع با معدل 16.73 از دانشگاه آزاد قزوین دارم.
    دو تا مقاله ISI هم در موضوع زنجیره تامین و کنترل موجودی توسط فروشنده(VMI) به چاپ رسوندم (هر دو با همکاری دکتر اخوان نیاکی)
    و سابقه تدریس دو ساله در دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی هم دارم
    و همچنین سابقه سه ساله کار در صنعت هم دارم.
    کلی هم مدرک در خصوص استانداردهای ایزو و کامپیوتر دارم.
    وضعیت زبانم متوسط هست و کلاس زبان هم میروم اما هنوز امتحان تافل یا آیلتس ندادم.

میخواستم برای گرفتن مدرک دکتری PHD رشته خودم به صورت بورس کامل (بدون پرداخت پول و هزینه دانشگاه) اقدام کنم.
    اول از همه باید چیکار کنم؟
    با توجه به وضعیت من تو کدوم کشور بهتره که ادامه تحصیل بدم؟
    کدوم دانشگاهها بهتر خدمات میدن (هزینه کمتر برای زندگی دانشجویان و خوابگاه و غذا و ....)؟
    چه جوری اساتید رو پیدا کنم تو سایت؟ (تو کدوم قسمت سایت دانشگاهها بگردم؟)
    تو مکاتبه با اساتید آیا لازم هست که نمره آیلتس یا تافل رو بهشون بگم(چون هنوز ندارم)؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
    شما شرایط خیلی خوبی دارید. من توصیه ام اینه که حتما" رو زبانتون سرمایه گذاری کنید. چون بالا بودن سطح زبان، تو تمام مراحل بعدی پذیرش بهتون کمک می کنه. از جمله در آزمون های تافل و gre، مکاتبه با اساتید، نوشتن SOP و . . . . کلا" مهدسی صنایع در آمریکا از لحاظ کمیت و کیفیت بالاتره و در دانشگاه های زیادی دکتری این رشته ارائه می شه. اما در کانادا فقط 2-3 تا دانشگاه، دکتری صنایع دارند. البته دروس مهندسی صنایع در رشته های دیگه مانند Operations Management و حتی رشته های مهندسی، هم ارائه می شن و ممکنه اساتیدی در زمینه های مرتبط با صنایع کار کنن.

نه ديگه دوستان.هر چي رنك پايين تر بهتر ولي بيشتر منظورم رنك زير 50 . در ضمن فاندم واسم مهمه.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط ho_amini نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام برای امسال تو یکی از دانشگاه های کانادا برای پذیرش خودمو امتحان کنم. رشته ام مهندسی صنایع تولید صنعتی دانشگاه خواجه نصیره و دو سالی میشه تو زمینه IT فعالیت میکنم.فعلا فقط لیسانس دارم..واقعا هم هرچی میگردم نمیفهمم از کجا باید شروع کنم و چی کار کنم...میشه کسی راهنماییم کنه؟؟(حتما برای کانادا میخوام اقدام کنم.)..در ضمن من رنکینگ رو دیدم و نظری در مورد دانشگاه ندارم..اصلا بچه های صنایعی اینجا خیلی کمن!!! کسی میتونه کمکم کنه؟؟
    فروم اینروزا یکم بزرگ شده و تعداد صفحات زیاد و شاید چگالی مطالب مفید یکم کمتر..... من بهت پیشنهاد میکنم اول ویکی رو بخونی..... امسال (2011) هم که ددلاینا داره میگذره (بعضی ها گذشته) در ضمن شما نگفتی که تافل و جی آر ای داری یا نه؟ و نمراتشون چنده؟ برای فوق لیسانس شما به نمرات خوب زبان معدل قابل قبول احتیاج داری.... حالا اگه یه مقاله در حد یه کنفرانس هم داشته باشی میتونه کمک کنه اما مهم نمرات زبان و معدلته.

اگه سئوالی هم داشتی در فروم مرتبط بپرس بعد لینکش رو برای من پیغام بذار یا ایمیل کن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - AIAU

با سام به همه دوستان
    من خودم کاشناسی مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستم ها خوندم، می خواستم ببینم کسی syllabus های سرفصل های استاندارد ارائه شده در این شته رو داره، برای ارائه به دانشگاه خارج می خوام
    خودم هرچی تو اینترنت چرخ زدم چیزی دستگیرم نشد...با عرض شرمنده گی

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط swastika_ah نمایش پست ها
    با سام به همه دوستان
    من خودم کاشناسی مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستم ها خوندم، می خواستم ببینم کسی syllabus های سرفصل های استاندارد ارائه شده در این شته رو داره، برای ارائه به دانشگاه خارج می خوام
    خودم هرچی تو اینترنت چرخ زدم چیزی دستگیرم نشد...با عرض شرمنده گی
    سلام اینجا رو ببینید.
    لطفا پس از این قبل از ارسال پست جدید جستجو کنید و به عنوان موضوعی که در آن ارسال میکنید هم توجه داشته باشید.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)