صفحه 17 از 88 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : شانس پذيريش براي رشته هاي مرتبط با صنايع

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_2010 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع هستم از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 17 البته معدل کارشناسیم خیلی پایینه 12.8 از همین دانشگاه .میخواستم بدونم واسه دانشگاهای خوب USA احتمال گرفتن پذیرش و دارم.البته با کامل کردن رزومم واسه سال بعد اقدام کنم . فعلن دارم رو پایان نامم کار میکنم.نمیدونم چرا بچه های صنایع اینجا کم هستن و کسی نیست که پذیرش گرفته باشه و شرایط خودش و اینجا گفته باشه .لطفا بچه های صنایعی که پذیرش گرفتن یا اقدام کردن یا اطلاعاتی در این مورد دارن مطرح کنند.ممنون
    دانشگاه های زیادی در USA هستن با رشته ای که مد نظر شماست ، معدل کارشناسیتون پایینه ، بهتره به فکر مقاله و نمره زبان بالا و يک نمره خوب در GRE باشید. بعد بگردید در رنک زیر 50

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_1985 نمایش پست ها
    من لیسانس صنایع از دانشگاه آزاد قزوین گرفتم اما معدل لیسانسم 13.20 شده...میخواستم بپرسم برای دانشگاههای کانادا مثل concordia /mcgill اگر apply کنم ریجکت میشم یا نه؟
    البته من مدرک IELTS با نمره 8 رو گرفتم...
    هر دانشگاهی برای خودش یکسری مینیمم داره که شما باید اونها رو رد کنید.... دانشگاه با دانشگاه هم متفاوت است... بنابراین بهترینش اینه که بری توی سایت دانشگاه و سرچ کنی.... من خودم چند جایی که دیدم برای ایران 15 بود مینیمم.... البته اینها دکترا بود ممکنه برای مستر یکم کمتر باشه.... شما نمره ایلتست خیلی خوبه.... اما متاسفانه کانادا رو معدل خیلی حساس هستند... من پیشنهاد میکنم هم توی کانادا و هم در اروپا دانشگاه های مختلف رو سرچ کنی و به جای اپلای برای یک کشور چند کشور اپلای کنی.... در واقع شما میتونی اینجوری احتمال گرفتن حداقل یک ادمیشن رو ماکزیمم کنی....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با دانشجویان و فارغ التحصل های مهندسی صنایع

سلام دوستان

من دانشجوی سال 2 شریفم

معدلم 16.5
    و زبانم اصلا خوب نیست

بهترین دانشگاهی که میتونم برم کجاست؟
    و اینکه چیکار باید کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط m_m_ie نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی سال 2 شریفم

معدلم 16.5
    و زبانم اصلا خوب نیست

بهترین دانشگاهی که میتونم برم کجاست؟
    و اینکه چیکار باید کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
    بهترین کار خوندن فروم برای کسب اصلاعات بیشتر است.... در ضمن شما باید تافل و جی ار ای هم بدهید پس هرچه زودتر شروع به مطالعه کنید.... معدل شما هم زیاد بد نیست (با توجه به اینکه سال دوم هستید و در ادامه به احتمال زیاد معدلتون بیشتر میشه)..... اگر هم بتونید یک کار پژوهشی هم تا پایان لیسانس انجام بدید تاثیر مثبت خواهد داشت.... اما به هر حال مهمترین چیز برای شما فعلا زبان است و معدل.

Junior Member

سلام، ببخشید من سوالی داشتم که شاید دوستان فارغ التحصیل بتونن کمک کنن.

من سابقه کارم تماماً در خصوص PROJECT CONTROL هستش، و تصمیم دارم درسمو ادامه بدم (بعد از 8 سال) حالا سوالم اینه که آیا برای MS یا PHD میشه استادی با این زمینه کاری پیدا کرد یا که همه OR از این موارد هستن !؟
    ویرایش توسط m.a.a : February 9th, 2011 در ساعت 08:45 PM دلیل: پینگلیش

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    بله اساتیدی هستند که تو این زمینه فعالیت می کنند راستی برنامه ریزی و زمانبندی پروژه هم به نوبه خود با استفاده از تکنیک های OR انجام میشه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط NewQ نمایش پست ها

من سابقه کارم تماماً در خصوص PROJECT CONTROL هستش، و تصمیم دارم درسمو ادامه بدم (بعد از 8 سال) حالا سوالم اینه که آیا برای MS یا PHD میشه استادی با این زمینه کاری پیدا کرد یا که همه OR از این موارد هستن !؟
    ویرایش توسط m.a.a : February 9th, 2011 در ساعت 08:46 PM دلیل: ویرایش نقل قول پینگلیش

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط NewQ نمایش پست ها

توی دانشگاههای رنک متوسط که زور همه ماها بهشون می رسه من تا دلت بخواد Manufacturing دیدم و ارگونومی که این آخری اصلا توی ایران کار نشده !
    دانشگاههای خوب استاد های OR کار دارند و بعضی هاشون واقعا خفن هستند! ساده بگم برای کسایی که می خواند OR کار کنند 1 کم اوضاع فرق داره.

اما برای رشته مورد نظر شما توی دانشگاه NTNU ( نوروژ) یه مستر فوق العاده داره که من تا 1 سال پیش خیلی دوست داشتم برم اون رو بخونم اما چون نوروژ خیلی سرد بود و من هم از سرما و برف متنفرم نرفتم. اکثرا آدم های خوش برخوردی هستند و اگه به یکی از کانسیلر هاشون ایمیل بزنی راهنمایی خوبی بهت می کنه! شرایطشم برای شما آسون میشه چون سابقه کار 100% مرتبط داری.

موفق باشی
    ویرایش توسط m.a.a : February 9th, 2011 در ساعت 08:46 PM دلیل: ویرایش نقل قول پینگلیش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام یک از دوستان برای صنایع امریکا دارن اقدام می کنن؟

دوست عزیز که گفتی میتونی با GRE و ILTES جبران کنی میتونی یکم در باره GRE راهنماییم کنی البته تو همین سایت دربارش توضیح داده ولی میخواستم بدونم که آیا آزمون GRE از درس های تخصصی هم میاد آخه یکی از دوستام میگفت که نمیاد
    ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدی وبم بگی که مراحل کار برای GRE چیا هستش؟ (TNX)

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام یک از دوستان برای صنایع امریکا دارن اقدام می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeida3 نمایش پست ها
    دوست عزیز که گفتی میتونی با GRE و ILTES جبران کنی میتونی یکم در باره GRE راهنماییم کنی البته تو همین سایت دربارش توضیح داده ولی میخواستم بدونم که آیا آزمون GRE از درس های تخصصی هم میاد آخه یکی از دوستام میگفت که نمیاد
    ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدی وبم بگی که مراحل کار برای GRE چیا هستش؟ (TNX)
    دوست عزیز GRE به دو صورت General و Subject برگزار میشه که هیچکدومشون شامل درسهای تخصصی صنایع نمیشن !
    برای اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوال در مورد مواد امتحانی و چگونگی شرایط امتحان General به اینجا
    در مورد Subject به اینجا
    و به سایت ETS که برگزار کنند GRE هست اینجا مراجعه نمایید.

برای بیشتر جاها GRE General کفایت میکند،
    چنانچه دانشگاهی از شما GRE Subject بخواهد به احتمال زیاد GRE Subject MATHEMATICS خواهد بود.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی صنایع

دوستان تو فرانسه رشته ای به نام صنایع هست؟؟؟؟ اصلا اونجا لیسانس دانشگاه ازاد رو قبول دارن؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)