صفحه 35 از 88 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    تا اونجا که من می دونم دو جور دوره مشترک با مشخصات فوق در مهندسی صنایع وجود دارد. اولی مربوط به کسانی هست که مدت زیادی کارکرده اند و می خواهند دوره فوق لیسانس بگذرانند دوره هایی تحت عنوان Engineering Management یا Management Engineering می برای انها طراحی شده است تا جایی که یادم هست دانشگاه تگزاس استین یکی از این دوره ها رو داشت.

یک مدل دیگر فوق لیسانس صنایع با تمرکز روی مدیریت هست. به این ترتیب که شما به دوره فوق لیسانس صنایع وارد می شید اونجا از استادراهنما می خواهید که این تمرکز یا گرایش (البته گرایش به اون معنا نیست) رو دنبال کنید. اونجا یک سری واحد به شما معرفی می کنند در بیزنس اسکول. بعد از گذراندن اون واحدها به شما مدرک فوق لیسانس صنایع می دهند ولی یک سرتیفیکیت مدیریت مهندسی یا سیستم یا ... به شما می دهند.

اصولا رشته هایی که خیلی شناخته شده نیستند برای کارپیدا کردن خیلی مناسب نیستند
    متشکرم دوست عزیز.
    والا تا اونجا که جستجو کردم بیشتر در کنار دانشکده مدیریت ارائه شده است، از طرفی در یک سایت به زوال رفتم و تنزل این رشته اشاره شده بود، اگر به این منوال باشه پس در واقع از گرایشهای مدیریتی است که بعد ها برای قبولی در دکتری باید GMAT رو در کنارش داشت. فکر کنم در رقابت با گرایشهای دیگر مدیریت مانند: MARKETING , Information Management کمی عقب باشه.
    با سپاس

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    متشکرم دوست عزیز.
    والا تا اونجا که جستجو کردم بیشتر در کنار دانشکده مدیریت ارائه شده است، از طرفی در یک سایت به زوال رفتم و تنزل این رشته اشاره شده بود، اگر به این منوال باشه پس در واقع از گرایشهای مدیریتی است که بعد ها برای قبولی در دکتری باید GMAT رو در کنارش داشت. فکر کنم در رقابت با گرایشهای دیگر مدیریت مانند: MARKETING , Information Management کمی عقب باشه.
    با سپاس
    این رشته که شما می گی داستان دیگه ای و اصولا ارتباط چندانی با صنایع نداره
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

اگر می نیمم verbal و TOEFL رو دشته باشی برنامه نویسی هم بلد باشی فکر نمی کنم مشکلی باشه. ارزون یعنی سالی 14000-15000 تا تقریبا نصف دانشگاههای دولتی دیگه . College Station هم یکی از ارزون ترین شهرهای دانشجوییه
    مرسی از جوابتون ،
    اما ۳ تا سوال داشتم
    ۱- این ۱۴۰۰۰ دلارو باهامون دولتی حساب میکنن یا آزاد یعنی ۱۳۰۰ یا ۱۸۵۰
    ۲- آیا موقعیته کار دانشجویی هست ؟ میشه روش حساب کرد؟ میدونم ۲۰ ساعت در هفته رو . اما آیا میشه ۲۰ ساعت در هفتارو کار پیدا کرد خوب اگه تو دانشگاه باشه که بهتره

۳- آیا میشه امید داشت ۱ ترم هزینه هامونو خودمون بدیم و بعدش بتونیم بورس بگیریم ؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط namvar نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون ،
    اما ۳ تا سوال داشتم
    ۱- این ۱۴۰۰۰ دلارو باهامون دولتی حساب میکنن یا آزاد یعنی ۱۳۰۰ یا ۱۸۵۰
    ۲- آیا موقعیته کار دانشجویی هست ؟ میشه روش حساب کرد؟ میدونم ۲۰ ساعت در هفته رو . اما آیا میشه ۲۰ ساعت در هفتارو کار پیدا کرد خوب اگه تو دانشگاه باشه که بهتره

۳- آیا میشه امید داشت ۱ ترم هزینه هامونو خودمون بدیم و بعدش بتونیم بورس بگیریم ؟
    Answers:
    First I do not know

Second, Yes you can work as a student worker,Texas A&M is a large university and there are several opening position for student workers
    you can earn up to 600-800 per month working as a student worker
    The only problem is that studying is hard at the department then you will have hard time

Third: No there are very few masters who have funding because the size of the program is large and there are very talentd students. Competing with them is hard
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ApplyAbroad Superstar

دروود.
    دوستان به نظر شما این نمونه تحقیقات میتونه در زمینه مهندسی صنایع باشه؟
    Ergonomics Technology and Application, Logistics Technology and System Simulation in Modern Production Environment, Production Operation and Enterprise Information Technology.
    با تشکر

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دروود.
    دوستان به نظر شما این نمونه تحقیقات میتونه در زمینه مهندسی صنایع باشه؟
    Ergonomics Technology and Application, Logistics Technology and System Simulation in Modern Production Environment, Production Operation and Enterprise Information Technology.
    با تشکر
    They are all too general. They just can be research interest except the second one
    The second one still needs a word or two to make it a research topic

سلام
    رشته مهندسی مدیریت چه رشته ای هست و زیر گروه صنایع هست یا مدیریت؟ آینده کاری اون چطوره؟ من لیسانس نرم افزار بودم و برای ارشد رشته مهندسی مدیریت میلان قبول شدم و رشته COMPUTER &NETWORKدانشگاه تورین به نظرتون کدام برای ادامه تحصیل بهتره و بهتر میشه مقاله داد و شانس بیشتری برای گرفتن بورس برای دکتری داره؟

ApplyAbroad Superstar

They are all too general. They just can be research interest except the second one
    The second one still needs a word or two to make it a research topic
    Thanks for your tips
    But I am searching for china universities right now in this major while I had prepare for master of electronic before. Also, I want to consult with you that Anyone can
    give a essay more in this field?
    On the other hand, Is it hard to study who has studied in bachelor of electrical eng? I means, can He handle with Industrial Eng

Regards

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

Thanks for your tips
    But I am searching for china universities right now in this major while I had prepare for master of electronic before. Also, I want to consult with you that Anyone can
    give a essay more in this field?
    On the other hand, Is it hard to study who has studied in bachelor of electrical eng? I means, can He handle with Industrial Eng

Regards
    Unfortunately I am not familiar with Chinese universities and the way they teach Industrial Engineering. I am also have no idea how somebody can find an essay in the field

Normally, you have to have stochastic and linear algebra background. They both are not hard to study. I do not think that your background embarrass you from studying Industrial Engineering

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام یک از دوستان برای صنایع امریکا دارن اقدام می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    سلام به همه من هم رشتم ساخت تولیده ، با این وضعیتی که دانشگاههای امریکا دارن ، احتمالا مجبور بشم صنایع ادامه بدم ، چون فیلدی که داشتم بیشتر اساتیدش تو دپارتمان صنایع و ساخت کار میکنن ولی با فیلد ساخت تولیدی.یه سری دیتا هم دارم اگه خواستید ...................................
    درود.
    اگه اطلاعاتتون رو شیر کنید ممنون میشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)