صفحه 51 از 88 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط farimanian نمایش پست ها
    سلام
    من رشته ام صنایع هستش از دانشگاه آزاد تهران با معدل 15.78 .که البته دو ترمش مونده و بالاتر میره .... میخواستم بدونم برای فوق شانس قبولی تو دانشگاه های انگلستان رو دارم ؟
    و اینکه برای زبان باید چه مدرکی داشته باشم ؟
    چرا که نه. با همین حول و حوش هم میتونی پذیرش بگیری، دانشگاههای ناتینگهام، برونل، برادفورد، لاگبروق و منچستر از جمله دانشگاههای صنایعی انگلستان هستند. پذیرش باید با نمره زبان بالای 6.5 تایید میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بدونم که آیا واقعا گرفتن پذیرش در رشته مهندسی مالی ناممکن یا خیلی سخته؟
    من لیسانس اقتصاد صنعتی با معدل 18.60 (رتبه اول) و فوق لیسانس مهندسی مالی با معدل 18.04 دارم. 1 مقاله داخلی دارم که چاپ شده و یک مقاله isi که هنوز در مرحله داوری است.
    دارم برای امتحان زبان هم آماده می شم. به نظرتون چه قدر شانس پذیرش دارم و چه کشورهایی مناسبند؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mgorji نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم که آیا واقعا گرفتن پذیرش در رشته مهندسی مالی ناممکن یا خیلی سخته؟
    من لیسانس اقتصاد صنعتی با معدل 18.60 (رتبه اول) و فوق لیسانس مهندسی مالی با معدل 18.04 دارم. 1 مقاله داخلی دارم که چاپ شده و یک مقاله isi که هنوز در مرحله داوری است.
    دارم برای امتحان زبان هم آماده می شم. به نظرتون چه قدر شانس پذیرش دارم و چه کشورهایی مناسبند؟
    با تشکر

چرا باید سخت باشه؟!! با وضعیت شما که چندان هم سخت نیست. فقط نمره زبان بالا اخذ کن، ضمناً بیشتر در امریکا دنبالش بگرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    چرا باید سخت باشه؟!! با وضعیت شما که چندان هم سخت نیست. فقط نمره زبان بالا اخذ کن، ضمناً بیشتر در امریکا دنبالش بگرد
    خیلی ممنون از پاسخ شما البته منظور من شانس گرفتن بورس بود من بدون بورس امکان تامین مالی ندارم
    در ضمن دوست محترم ممکنه بفرمایید که آیا علاوه بر GRE برای این رشته نیاز به GMAT هم هست و این که حتما باید مدرک زبان تافل داشت یا IELTS هم قابل قبول؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط mgorji نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ شما البته منظور من شانس گرفتن بورس بود من بدون بورس امکان تامین مالی ندارم
    در ضمن دوست محترم ممکنه بفرمایید که آیا علاوه بر GRE برای این رشته نیاز به GMAT هم هست و این که حتما باید مدرک زبان تافل داشت یا IELTS هم قابل قبول؟
    جی مت و جی ار ای بستگی به دپارتمان و دانشگاه داره. در مهندسی اما به صورت کلی اکثر جی ار ای میخوان. اما باید هر دانشگاهی که مد نظرت هست رو سایتش رو چک کنی. در مورد تافل و ایلتس هم معمولا اکثر دانشگاه ها هردو رو قبول میکنن. اما به صورت یک قانون غیر دقیق، امریکا تافل رو بیشتر ترجیح میده، اروپا خیلی فرقی نداره، و استرالیا ایلتس رو (این یه پنداشت کلی است و مطمئنا باید هر دانشگاهی رو سایتش رو جک کرد).

Junior Member

شما برای هردو جا فرصت داری. اما من نفهمیدم میخوای فایننس بخونی یا مدیریت پروژه؟ به هر حال با نمره جی ار ای و زبانت شانست خوبه حتی برای phd direct بهتره فرصت رو از دست ندی.
    من اول دنبال construction management رفتم ولی گویا شرایط کاری بسیار بدی در 2 کشور داره .الان رو finance دارم فکر میکنم.گویا شرایط کاری و حقوق خیلی عالی داره.دنبال رشته بیشتر مدیریتی میگردم دوستم گفت mba finance خیلی خوبه.نظر شما چیه؟ راستی هزینه واسم خیلی مهم هست .من حدود 70 میلیون کلا دارم.

Junior Member

ببخشید دوست عزیز نمره زبان خوب در امتحان تافل و ایلتس تقریبا به چه صورت هست و اینکه آیا من با این شرایط شانس گرفتن فاند کامل رو در صورت آوردن نمره زبان و GRE مناسب در آمریکا یا انگلیس دارم؟

لیسانس اقتصاد صنعتی با معدل 18.60 (رتبه اول) و فوق لیسانس مهندسی مالی با معدل 18.04 دارم. 1 مقاله داخلی دارم که چاپ شده و یک مقاله isi که هنوز در مرحله داوری است.

ممنون از راهنماییتون

در جریان گشتن به دنبال دانشگاه و پروگرم مناسب برای اپلای، که خودش یه پروسه بسایر مهم است، من در حال تکمیل اطلاعات یه دیتا بیس از دانشگاههای امریکا برای پی اچ دی صنایع هتم. لطفا کامنت شماره 81 این لینک رو ببینید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...86%D8%AF/page9

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasod نمایش پست ها
    در جریان گشتن به دنبال دانشگاه و پروگرم مناسب برای اپلای، که خودش یه پروسه بسایر مهم است، من در حال تکمیل اطلاعات یه دیتا بیس از دانشگاههای امریکا برای پی اچ دی صنایع هتم. لطفا کامنت شماره 81 این لینک رو ببینید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...86%D8%AF/page9
    دوست عزیز.
    شما چه نوع اطلاعای می خواهی من در خصوص مهندسی صنایع شاید بتونم کمکت کنم. اما دانشگاههای امریکا برای صنایع به چند دسته تقسیم میشن از مدیریت، اقتصاد، مالی و تحقیق در عملیان تا خود صنایع

دوست عزیز.
    شما چه نوع اطلاعای می خواهی من در خصوص مهندسی صنایع شاید بتونم کمکت کنم. اما دانشگاههای امریکا برای صنایع به چند دسته تقسیم میشن از مدیریت، اقتصاد، مالی و تحقیق در عملیان تا خود صنایع

سلام
    در مورد هر رشته مرتبط با صنایع در دانشگاههای امریکا دارم تحقیق میکنم. تا در اخر با توجه به ادمیشن پروگرم ها و اطلاعات مفید دیگه بشه تصمیم گیری کرد. من در مورد رشته و تقسیم بندیش منظورم نبود. اگر فایل رو باز کنین که یه ایمیج از صفحه اکسل هست که دارم تکمیل میکنم، منظورم رو مشخص تر متوجه میشید. تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)