صفحه 55 از 88 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط nassydocky نمایش پست ها
    بعید میدونم به قول خارجی ها Potato, Potato!
    فرق که دارن- خود استادم گفته فرق دارن !!! منتهی من متوجه تفاوت شون نمی شم
    حالا اگه دوستان بتونین راهنمایی کنین ممنون می شم
    ویرایش توسط siaavosh : February 23rd, 2014 در ساعت 07:25 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط nassydocky نمایش پست ها
    Baid mi2nam. Be ghole khareji ha, Potato, Potato!
    باید از روی درس هاشون متوجه بشی. درس هاشونو در سایتشون نگاه کن. شاید گرایشات متفاوتی داشته باشن شاید هم یکی باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط peykaf نمایش پست ها
    سلام دوستان صنایعی،
    میخواستم ببینم با شرایط من، احتمال پذیرش دکترا با فاند از دانشگاه های امریکا هست؟

کارشناسی و کارشناسی ارشد: شریف (15.72) و شریف (15.98)
    GRE: وربال 151، کوانت 159، رایتینگ 3.5
    تافل: 111
    سابقه کار: 3 سال مرتبط
    مقاله: -

ممنون میشم از راهنماییتون.

یک SOP هوشمندانه و یک Research Interest مرتبط با فعالیت هاتون و Recommendation، نمره کوانت رو میپوشونه. با استادا ارتباط برقرار کن. چرا شانس نداشته باشی؟ امریکا پر از دانشگاه با شرایط و سلیقه های متفاوته. اگرم خواستی مقاله بنویسی یا جی ار ای بدی، بده ولی نشینی تا اون موقع. حتما دانشگاهارو ببین و استاد پیدا کن و اپلایتو بکن.

Junior Member

سلام دوستان..
    بد نیست سوالمو اینجا هم مطرح کنم.. من کارشناسی صنایع گرایش تولید صنعتی از دانشگاه غیر انتفاعی شمال با معدل 13.72 و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری از پیام نور تهران با معدل 16.96 دارم.. 4 سال هم سابقه کاری مرتبط با برنامه ریزی تولید و کنترل پروژه دارم.. مقاله ندارم و میخوام برای Toefl , GRE امتحان بدم.. خواستم بدونم با یه نمره زبان مناسب اصلا شانسی برای گرفتن فاند از آمریکا خواهم داشت یا نه.. ممنون میشم راهنمایی کنین..

Junior Member

سلام دوستان.
    بنده لیسانس ریاضی محض دانشگاه سراسری با معدل 14.5 و ارشد ریاضی محض از دانشگاه اصفهان با معدل 15.98
    نمره زبان: تافل 90
    تصمیم دارم برای دکتری مهندسی صنایع یا تحقیق در عملیات بخونم و پایان نامه من هم با رشته ی تحقیق مرتبط هست
    ترجیحا کانادا و آمریکا میخوام برم و فاند هم میخوام
    شاسی برای من وجود داره؟ توی کدوم دانشگاهها؟
    ممنون میشم اگه جوابمو بدید

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بنده لیسانس ریاضی محض دانشگاه سراسری با معدل 14.5 و ارشد ریاضی محض از دانشگاه اصفهان با معدل 15.98
    نمره زبان: تافل 90
    تصمیم دارم برای دکتری مهندسی صنایع یا تحقیق در عملیات بخونم و پایان نامه من هم با رشته ی تحقیق مرتبط هست
    ترجیحا کانادا و آمریکا میخوام برم و فاند هم میخوام
    شاسی برای من وجود داره؟ توی کدوم دانشگاهها؟
    ممنون میشم اگه جوابمو بدید
    سلام ... 2 نکته مهم رو ذکر نکردید ... 1- نمره GRE برای آمریکا و 2 - مقاله ... اگه این دوتا رو هم داشته باشید شانس دارید ... با وضعیت الانتون میتونید برای کانادا اقدام کنید اما چون معدلتون پایینه و مقاله هم ندارید شناستون خیلی بالا نیست اما به نظرم با استادا مکاتبه کنید ببینید چی میگن ... برای آمریکا هم حتما باید GRE داشته باید (ترجیحخا بالای 315) و هرچه این نمره بیشتر بهتره و ضعف معدلتون رو هم میتونید پوشش بدید ... به نظرم سعی کنید حتی نمره تافلتون رو هم بالای 100 ببرید که با کمترین ریسک اپلای کنید ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

سلام بچه ها من این سوالو 2بار پرسیدم کسی جواب نداد ممنون میشم اگر نظرتونو بگید
    من لیسانس صنایع دارم با معدل 13.5 از دانشگاه آزاد تهران جنوب و ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه تهران با معدل 17 میخوام برای دکتری صنایع یا مدیریت اقدام کنم و 3 تا مقاله کنفرانسی دارم، یدونه ژورنال و یدونه هم از پایان نامم برای ISI میخوام کار کنم امتحان GRE دادم و منتظر جوابش هستم و امتحان تافل هم 3 ماه دیگه میدم
    میخواستم اولا بگین بهتره برای مهندسی صنایع اقدام کنم یا مدیریت؟ و اینکه برای کدوم کشورها شانس بیشتری میتونم داشته باشم برای فاند کامل گرفتن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام ... 2 نکته مهم رو ذکر نکردید ... 1- نمره GRE برای آمریکا و 2 - مقاله ... اگه این دوتا رو هم داشته باشید شانس دارید ... با وضعیت الانتون میتونید برای کانادا اقدام کنید اما چون معدلتون پایینه و مقاله هم ندارید شناستون خیلی بالا نیست اما به نظرم با استادا مکاتبه کنید ببینید چی میگن ... برای آمریکا هم حتما باید GRE داشته باید (ترجیحخا بالای 315) و هرچه این نمره بیشتر بهتره و ضعف معدلتون رو هم میتونید پوشش بدید ... به نظرم سعی کنید حتی نمره تافلتون رو هم بالای 100 ببرید که با کمترین ریسک اپلای کنید ...
    ممنون دوست عزیز بخاطر راهنمایی تون
    من ریاضی محض خوندم ولی به مباحث فنی بیشتر علاقه دارم واسه همین مهندسی صنایع که به رشته ی ما نزدیکتره رو انتخاب کردم. اینکه رشته ی من مهندسی صنایع نبوده مشکلی برام ایجاد نمیکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام . دوستان فوق ليسانس صنايع مي تونه واسه phd اين رشته ها اقدام كنه؟
    Urban and Regional Planning

Business Informatics

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

من خودم ریاضی کابردی خوندم البته درسای ارشدم همه تقریبا تحقیق در عملیات بودن و پایان نامه و مقالاتم هم مباحث مرتبط. من از texas tech ریجکت شدم چون صنایع نبودم. البته از جای بهتر فول فاند شدم. کلا تغییر رشته صورتی مجازه که زمینه کافی در رشته جدید داشته باشید واگرنه دپارتمان قبول نمیکنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahid1987 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز بخاطر راهنمایی تون
    من ریاضی محض خوندم ولی به مباحث فنی بیشتر علاقه دارم واسه همین مهندسی صنایع که به رشته ی ما نزدیکتره رو انتخاب کردم. اینکه رشته ی من مهندسی صنایع نبوده مشکلی برام ایجاد نمیکنه؟
    ... Cathedrals in my heart

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)