صفحه 56 از 88 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

سلام دوستان به کمکتون فورا نیاز دارم
    راستش چند وقتیه که سر در گمم من لیسانسم طراحی صنعتی از ازاد گرفتم و الان ارشد صنایع پیام نورم به رشته لیسانسم علاقه ای نداشتم و به مکانیک و صنایع و رشته های مهندسی علاقه مند بودم قصدم اینه از ایران برم ولی نمیدونم با این وضعیتم چه طوری برم از طرفی لیست حقوقهای امریکا رو نگاه میکنم میبینم صنایع جزئ رشته های پردرامد خیلی بالا نیست از طرفی پول زیادی ندارم نمیدونم برم لیسانس بخونم یا ارشد بخونم یا با وضعیت مالیم واسه دکترا برم و کجاها واسه ارشد فاند میدن رو هم پیدا نکردم1
    ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط shifer نمایش پست ها
    سلام دوستان به کمکتون فورا نیاز دارم
    راستش چند وقتیه که سر در گمم من لیسانسم طراحی صنعتی از ازاد گرفتم و الان ارشد صنایع پیام نورم به رشته لیسانسم علاقه ای نداشتم و به مکانیک و صنایع و رشته های مهندسی علاقه مند بودم قصدم اینه از ایران برم ولی نمیدونم با این وضعیتم چه طوری برم از طرفی لیست حقوقهای امریکا رو نگاه میکنم میبینم صنایع جزئ رشته های پردرامد خیلی بالا نیست از طرفی پول زیادی ندارم نمیدونم برم لیسانس بخونم یا ارشد بخونم یا با وضعیت مالیم واسه دکترا برم و کجاها واسه ارشد فاند میدن رو هم پیدا نکردم1
    ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید
    دوست عزیز برای اپلای لوازمی لازم هست .. از رزومه تون بگید و اینکه نمره زبان و جی آرای دارید یانه؟ معدل؟ مقاله؟ سابقه کار؟
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

با سلام از کارشناسی مکانیک با نمره زبان خوب و سوابق کاری در زمینه مهندسی صنایع مثل کنترل پروژه، نماینده مدیریت در سیستم های مدیریت و iso وفعالیت به عنوان مشاور در زمینه تدوین طرح های توجیهی برای صنایع و ... میشه برای ارشد یا دکترای مستقیم مهندسی صنایع بورس گرفت ؟

Junior Member

با سلام و خسته نباشید. من دانشجوی ترم 1 مهندسی صنایع-صنایع دانشگاه آزاد قزوین (باراجین)هستم..میخوام دکترا رو خارج از کشور بخونم...وضعیت زبانم متوسط بود که الان به طور جدی دارم زبان رو دنبال میکنم تا ایلتس 7 به بالا بگیرم و مطمعنم معدل ارشدم بالای 17 میشه و حداقل 2 تا isiمیتونم چاپ کنم... اصلا میشه با این شرایط پذیرش گرفت؟؟؟اگه میشه با این شرایط من کدوم کشور واسه دکترای صنایع شرایط بهتری داره؟؟( منظور از شرایط بهتر:گرفتن اقامت بعد پایان تحصیل، کار پاره وقت داشتن و...) از نظر مالی هم مشکلی ندارم میخوام 4 سال بعد واسه پذیرش اقدام کنم به نظر شما تو این 4 سال که فرصت هست چه کارهای باید انجام بدم تا کار پذیرش بعدا راحتر بشه؟؟؟ با تشکر

سلام بر دوستان
    ممنون میشم اگر با شرایطی که دارم من رو راهنمایی کنید که برای دانشگاه های آمریکا رشته مهندسی صنایع چقدر شانس پذیرش با فاند دارم؟ از دانشگاه های با چه رنکی؟
    لیسانس: مهندسی ایمنی صنعتی شهید بهشتی، با معدل 17.58
    فوق لیسانس: صنایع (سیستم)، با معدل 18.71 علم و صنعت ایران
    مقالات ISI: تعداد 2مقاله
    مقالات جورنالی غیر ISI: تعداد 2 مقاله
    مقالات کنفرانسی: تعداد 1 مقاله
    آیلتس: 7
    جی آر ای: -
    سابقه علمی: حدود 1 سال استاد دانشگاه سراسری
    با تلاش می دونم که میتونم نمره جی آر ای بالا بگیرم در این مدت هم تلاش می کنم که مقالات بیشتری کار کنم برای 2015-2016 شانسی دارم؟
    پیشاپیش متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering at IUST

سلام
    من چند تا سوال داشتم اول این که دانشگاه در اپلای هیچ تاثیری نداره؟
    من دانشجوی لیسانس هستم و معدل نهاییم در حدود 16 هست، برای خود صنایع داخل کانادا میشه اپلی کرد؟زیر شاخه هایی مثل OR و این چیزا چی؟
    ایلتس هم حدود 7

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط delusion1 نمایش پست ها
    سلام
    من چند تا سوال داشتم اول این که دانشگاه در اپلای هیچ تاثیری نداره؟
    من دانشجوی لیسانس هستم و معدل نهاییم در حدود 16 هست، برای خود صنایع داخل کانادا میشه اپلی کرد؟زیر شاخه هایی مثل OR و این چیزا چی؟
    ایلتس هم حدود 7
    مشخصا به اسم صنایع و دپارتمان مهندسی صنایع در تعداد خیلی محدودی دانشگاه از دانشگاه های کانادا میتونید پیدا کنید. مثلا دانشگاه تورنتو داره، dalhousie university، و شاید یکی دوتا دیگه که حضور ذهن ندارم.
    ولی گزینه ها به روی شما زیاده. اولا خیلی دانشگاه ها، دپارتمان مکانیک شون هم استاد صنایعی داره و هم دانشجوی صنایعی میگیرن. حالا فیلد کاریشون ممکنه نگهداری و تعمیرات باشه، یا همین OR. الان مثلا خود من رشته لیسانس و فوقم صنایع بوده، ولی اسم رشته و دپارتمان فعلیم مکاترونیک هست. و استادم مکانیکی هست اما فیلد ریسرچش اساسا بهینه سازیه (از همه نوعش، مثلا چند هدفه، برای مسائل با متغیرهای خیلی زیاد، مسائل با متغیر های صحیح و گسسته و ...). حتی تئوری صف هم کار میکرد چند سالی.

از طرف دیگه، بیزنس سکول ها خیلی جاهای قابل دسترسی هستن برای صنایعی ها. البته به شرط نمره جی آر ای و جی مت خوب.
    بخش operations management خیلی روی بورسه و تعداد زیادی از صنایعی ها میرن اونجا. و خیلی بخش های دیگه البته. بسته به علاقه تون و رزومه تون داره طبعا.

بله با معدل 16 هم میشه پذیرش گرفت. مهم اینه که یه دوره رو بذارین فول تایم، قشنگ این اطلاعات رو (که کجا چی داره) رو پیدا کنید و متناسب با علاقه تون به اساتید مرتبط ایمیل بزنید و خلاصه قانون بقای تلاش هست دیگه، یعنی بالاخره یه وقتی رو باید بذارین. حالا الان بذارین، زودتر به نتیجه میرسید، الان اگه نذارید؛ هی پروسه کش میاد و طولانی میشه و نتیجه مطلوب حاصل نمیشه.
    امیدوارم در قورت دادن قورباغه اپلای موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yetsy نمایش پست ها
    با سلام از کارشناسی مکانیک با نمره زبان خوب و سوابق کاری در زمینه مهندسی صنایع مثل کنترل پروژه، نماینده مدیریت در سیستم های مدیریت و iso وفعالیت به عنوان مشاور در زمینه تدوین طرح های توجیهی برای صنایع و ... میشه برای ارشد یا دکترای مستقیم مهندسی صنایع بورس گرفت ؟
    شما چرا به جای صنایع نمیرید یه گرایش مدیریت بخونید؟ شما که هم بک گراند تکنیکی دارین و هم تجارب اجرایی و نسبتا مدیریتی، ترکیب همه چیز لازم رو برای کار کردن به عنوان یه مدیر میتونید با گرفتن یه مدرک از مدیریت تکمیل کنید.
    مثلا MBA یا هر مدرکی که نزدیک بهش باشه و اعتبار لازم از نظر مدرک رو بهتون بده خیلی عالیه. بعدشم دکترا چرا؟ میخواید استاد دانشگاه بشید مگه؟

دکترا ابدا به درد کار عملی نمیخوره. اگرچه که فوق ام-بی-ای هزینه برداره، ولی بهترین و عاقبت دار ترین گزینه است برای کسی با شرایط شما به نظر من.

Junior Member

سلام تورو خدا جواب منم بدید...خیلی واسم مهمه با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع.دانشگاه تبریز

سلام به همه بچه ها من نیاز به مشاوره دارم شدید!!!
    اقا من مهندسی صنایع ترم 6 تو دانشگاه تبریز میخونم دارم روی gre کار میکنم معدلمم تا حالا 16.30
    الان من برای اینکه بتونم برای ارشد برم کانادا یا امریکا (ترجیحا کانادا) باید چیکار کنم؟؟
    مقاله کار نکردم ولی میخام روش کار کنم اگه به نظرتون ارزششو داره که وقت بذارم، یعنی بشه برم
    در ضمن با فاند منظورمه هااااااا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)