صفحه 75 از 88 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط IeMaster نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    هرچه زودتر برای گرفتن نمره تافل و جی آر ای اقدام کن. روی جی آر سرمایه گذاری زیادی کن. اولویتت رو هم آمریکا قرار بده.
    موفق باشید
    سلام ، ممنون
    ایلتس مورد قبول نیست؟؟
    دلیل شما رو میتونم بدونم برای در اولویت قرار دادن امریکا؟؟خودم رو کشورهای فرانسه ، نروژ ،آلمان به دلیل رایگان بودن تحصیلات فکر میکردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad1989hr نمایش پست ها
    سلام ، ممنون
    ایلتس مورد قبول نیست؟؟
    دلیل شما رو میتونم بدونم برای در اولویت قرار دادن امریکا؟؟خودم رو کشورهای فرانسه ، نروژ ،آلمان به دلیل رایگان بودن تحصیلات فکر میکردم
    سلام
    چرا آیلتس هم اوکیه
    اما اگه هدف اصلیت اروپا هست آیلتس بده. اگه هدف اصلیت آمرکا یا کاناداست بهتره تافل بدی. هرچند هر دو رو همه جا قبول دارن. اما موقع معادل سازی هر کشوری هوای آزمون خودش رو داره !
    دلیل اینکه می گم آمریکا رو تو اولویت قرار بده هم به خاطر معدلتونه و هم اینکه تو آمریکا انتخابهای بسیار بسیار زیادی دارید و احتمال گرفتن اسکولارشیپ با یه نمره جی آ ای خوب خیلی میره بالا.
    موفق باشی ;-)

با سلام

لطفایک راهنمایی کنید من رو من لیسانس مهندسی صنایع دارم . دانشگاه آزاد معدل 15.47 می خواستم کانادا ادامه تحصیل در صنایع یا رشته های مرتبط بدم اولویت من هم یافتن شغل پس از اتمام تحصیل هستش سنمم 29 ساله . اقامت کانادا رو دارم و آیلتس 6.5 . من فقط کنکوردیا رو پیدا کردم ولی اکثرا می گن خوب نیست لطفا راهنمایی کنید
    فایل نامبر کبک : 2009/07/22 . مشروط به آوردن مدرک زبان:2010/03/02. سی اس کیو: 2011/03/20. فایل فدرال :2011/05/23.
    رسیدن آپدیت به پاریس:2013/07/13 .رسیدن مدیکال به سفارت:2014/01/04. پاس ریکوست .2014/03/03

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

با سلام خدمت دوستان
    دوستان من لیسانسم مهندسی صنایع هست و قصد اقدام برای مستر در امریکا رو دارم. البته هنوز نمره زبان ندارم و چند تا دانشگاه رو دیدم که بدون مدرک زبان پذیرش میدن. ولی فقط تا جایی که دیدم میشه در رشته MBA ادامه داد.
    خواستم بدونم چون مدرک زبان نیست اینطوریه یا مدرک زبان هم داشته باشیم بازم فقط میشه تو MBA ادامه داد؟ آخه من هیچ سررشته و اطلاعاتی از MBA ندارم با توجه به اینکه گفتم رشته ام صنایع بوده.
    کلا لیسانس مهندسی صنایع تو چه رشته هایی می تونه ادامه بده برای مستر؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_usa_us نمایش پست ها
    با سلام

لطفایک راهنمایی کنید من رو من لیسانس مهندسی صنایع دارم . دانشگاه آزاد معدل 15.47 می خواستم کانادا ادامه تحصیل در صنایع یا رشته های مرتبط بدم اولویت من هم یافتن شغل پس از اتمام تحصیل هستش سنمم 29 ساله . اقامت کانادا رو دارم و آیلتس 6.5 . من فقط کنکوردیا رو پیدا کردم ولی اکثرا می گن خوب نیست لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    شما می تونید به سایت دانشگاه های زیر یه سر بزنید. همه این دانشگاه ها یا به اسم IE این رشته رو دارند یا Operation management, یا تو دپارتمان ریاضی قسمت تحقیق در عملیات- یا تو دپارتمان مکانیک و تولید. و یا در نهایت تو بیزینس اسکول ها
    پلی تکنیک مونترال
    کنکوردیا
    کلگری (دپارتمان manufacturing)
    دالهوسی
    واترلو (بهینه سازی)
    Simon Fraser (Operation research)
    University of Toronto
    University of Ryerson
    McGill (Operation management)
    UBC (Bussiness School)
    و ....

موفق باشید.

Junior Member

سلام
    من از مهر امسال ایشالا شریف بهره وری رو شروع میکنم. کسی می دونه توی این گرایش چ زمینه هایی رو دنبال کنم شانسم برای پذیرش دکتری خارج از کشور بالا میره؟ میخوام اگر بتونم از همین تابستونم هم استفاده کنم. بهم گفتن داده کاوی و الگوریتم های متاهیوریستیک شانس خوبی داره اما من نمیدونم با این گرایشم آیا میتونم در زمینه ی این ها کار کنم یا نه.
    ی سوال دیگه، امکانش هست که بعد دوران ارشدم دوباره برای ارشد ی گرایش دیگه بهم پذیرش بدن؟

Junior Member

به نظرتون به جز انگلیسی یاد گرفتن چه زبون دیگه ای میتونه نقطه ی موثری باشه در رزومه؟ مثلا فرانسوی یا آلمانی؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لیساتس مهندسی صنایع هستم و میخواستم یرای مقطع دکتری دانشگاه های امریکا اپلای کنم. رتبه های ارشد اومده و باید انتخاب رشته کنم.نمیدونم برای اپلای سیستم های سلامت دانشگاه تربیت مدرس بزنم و یا بهینه سازی دانشگاه الزهرا.ممنون میشم اگر جوابمو بدین چون فقط یک روز زمان دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ashaker نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیساتس مهندسی صنایع هستم و میخواستم یرای مقطع دکتری دانشگاه های امریکا اپلای کنم. رتبه های ارشد اومده و باید انتخاب رشته کنم.نمیدونم برای اپلای سیستم های سلامت دانشگاه تربیت مدرس بزنم و یا بهینه سازی دانشگاه الزهرا.ممنون میشم اگر جوابمو بدین چون فقط یک روز زمان دارم.
    سلام دوست عزیز
    اگر قصدتون برای اپلای خیلی جدیه سیستم های سلامت رو حتما تو اولویت قرار بدید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط simin91 نمایش پست ها
    به نظرتون به جز انگلیسی یاد گرفتن چه زبون دیگه ای میتونه نقطه ی موثری باشه در رزومه؟ مثلا فرانسوی یا آلمانی؟
    سلام دوست عزیز
    به نظر من به جای وقت گذاشتن روی یه زبان دیگه بهتره رزومتون رو با معدل-نمره زبان-جی آر ای و مقاله تقویت کنید. شما به ۱۰ زبان هم مسلط باشید ولی تو مواردی که ذکر کردم ضعف داشته باشید ضعفتون رو نمی پوشونه. دونستن زبانی به جز انگلیسی یه نکته مثبته ولی تعیین کننده نیست. اما اگه اصرار به یاد گرفتن یه زبان دیگه داریدفرانسوی بهتره

موفق باشید ;-)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)