صفحه 76 از 88 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Amirkabir

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام
    من کارشناسی صنایع از امیرکبیر دارم با معدل 14.5
    ارشد با معدل تقریبا 16 دارم از علم و فرهنگ تهران در رشته مهندسی مالی فارغ میشم
    تافل فقط یه بار همینجوری آزمایشی دادم حدود 80 شدم ولی کلا زبانم خوبه
    مقاله و اینا هم ندارم اگه وقت بتونم بذارم شاید یه کنفرانس بتونم بدم که بعید میدونم وقت شه
    حدود 3 سال سابقه کار تو حوزه سیستم های مالی دارم
    به نظرتون برای سال بعد شانس پذیرش با فاند هست و از کجا؟ کدوم کشور؟ و رو چی بیشتر وقت بذارم؟

سلام دوستان صنایعی...من کارشناسی صنایع تحلیل سیستم خوندم و ارشد رو مهندسی مالی..میخاستم ببینم واسه دکترا کدوم رشته و گرایشهارو میتونم انتخاب کنم؟؟ باید حتما وارد مالی شم؟ یا خود مهندسی صنایع هم میشه؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط everlast228 نمایش پست ها
    سلام دوستان صنایعی...من کارشناسی صنایع تحلیل سیستم خوندم و ارشد رو مهندسی مالی..میخاستم ببینم واسه دکترا کدوم رشته و گرایشهارو میتونم انتخاب کنم؟؟ باید حتما وارد مالی شم؟ یا خود مهندسی صنایع هم میشه؟
    You can if you can prove them you know enough about logestic, operation research and stochastic process
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

جهت اطلاع دوستان علاقمند به رشته مهندسی صنایع : دانشگاه State University of New York , Binghamton و بعبارتی Binghamton University در شمال نیویورک به دانشجویان مهندسی صنایع چنانچه نمره تافل بالای 85 و GRE درحدود 300 دارند به راحتی پذیرش میده ( هم مستر- هم دکترا) و در حال حاضر هم تعدادی دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل هستند . در بیشتر موارد دانشجویان دکترا فاند کامل میگیرند ( البته با نمرات TOEFL بالاتر از حد ذکر شده) . اگر مایل هستید سریعا اپلای کنید . گفتم یک آماری داده باشم . بقیه اطلاعات را با وارد شدن به سایت دانشگاه بدست بیارید. بسیاری از دوستان میپرسند اول اپلای کنیم و یا اول با استاد تماس بگیریم من توصیه میکنم اول اپلای کنید چرا که بدون اپلای کردن مکاتبات را جدی نمیگیرند . پس اگر نمره تافل و GRE تون در این اشل هست معطل نکنید . گفتم به هموطن بگم قبل از اینکه این چینی ها و هندی ها و عربها و ترکها پوزیشن های ترمهای آینده رو بگیرند. در حال حاضر 60 دانشجوی ایرانی در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند. اگر مایل به ادامه تحصیل در آمریکا هستید سریعا اپلای کنید .

Junior Member

سلام من تازه تصمیم گرفتم برای ادامه ادامه تحصیل در آلمان 2 سال هم فرصت دارم .کاردانی فیزیک دولتی دارم و لیسانس صنایع پیام نور با معدل 14.5 چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید 1.زبان آلمانی بخونم یا انگلیسی؟ 2.احتمال پذیرشم هست؟ 3.چه رشته هایی بهم میخوره ؟ کلا راهنماییم کنید چی کار کنم .برادرم هم داره صننایع دولتی میخونه با معدل تقریبا 16 قراره با هم بریم می خواد ادامه بده تو رشته طراحی خودرو کسی اطلاعاتی داره در مورد این رشته اونم تو آلمان؟

سلام من میخوام برای مستر صنایع اقدام کنم. الان مشکلم اینه که معدل لیسانسم 14.33 ولی یه ارشد اقتصادم با معدل 18.80 دارم. حالا نمیدونم الان که معدل لیسانسم از حداقلی که دانشگاه موردنظرم میخواد کمتره میتونم اپلای کنم. یعنی معدل ارشدی که دارم برای اپلای ارشد به دردم نمیخوره. لطفا نظر بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد.مهندسی صنایع.دانشگاه فردوسی

سلام دوستان.وقتتون بخیر
    بنده 1 سالی میشه مشغول اپلای کردن هستم.خواستم تجربمو در اختیار سایر دوستان بذارم.
    لیسانس دانشگاه صنعتی بیرجند معدل: 15.5
    ارشد : فردوسی مشهد معدل: 16.5
    2 تا ISI و 4 کنفرانس بین المللی
    آیلتس 6
    البته من بیشتر روی اروپا کار کردم.آلمان،سوئیس،پرتقال و ...
    که پذیرش و بورس از یکی از دانشگاههای ممتاز پرتقال اومد.
    از آمان و سوئیس هم فقط ADMISSION گرفتم.کلا آلمان خیلی سخت بورس میدن.مشکل دیگه ای هم که اروپا داره اینه که رشته مهندسی صنایع خیلی کمه و باید واسه زیرگرایشا یا تو سایر دپارتمانا اپلای کنی.
    تو این مدت حدودا 30 یا 40 دانشگاه اپلای کردم که بیشترش ریجکتی دادن و 4 پذیرش.
    موفق باشین

سلام دوستان
    به نظرتون فوق لیسانس MBA برای ادامه ی تحصیل دکتری برای آینده خوبه؟
    من لیسانس صنایع دارم و MBA قبرس قبول شدم
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون فوق لیسانس MBA برای ادامه ی تحصیل دکتری برای آینده خوبه؟
    من لیسانس صنایع دارم و MBA قبرس قبول شدم
    اگر دانشگات خیلی سطح بالا نباشه شانسی عملا برای بدست اوردن شغل مناسب نداری.!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام یک از دوستان برای صنایع امریکا دارن اقدام می کنن؟

باسلام
    بنده لیسانس با گرایش تولید از باهنر کرمان با معدل 15.07 هستم. 9 سال سابق کار با بیمه در حوزه های تضمین و کنترل کیفیت و استاندارد ایزو تی اس و همچنین برنامه نویسی و دیجیتایز با دستگاه های اندازه گیری دقیق CMM. مدرس زبان انگلیسی هم هستم ولی مدرک IELTS هنوز ندارم. می خوام برای کانادا اقدام کنم. چقدر شانس دارم؟ چه میزان حداقل باید پس انداز داشته باشم تا راحت مهاجرت کنم؟ متاهل با یک فزرند 1.5 ساله. خیلی دوست دارم در یکی از همین دو حوزه مخصوصا CMM شغلی در کانادا پیدا کنم. ممنون از راهنماییتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)