صفحه 82 از 88 نخستنخست ... 327273747576777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام شرایط و گرفتن پیشنهاد دوستان برای apply

نقل قول نوشته اصلی توسط ali deheshvar نمایش پست ها
    سلام
    من علی دهش ور هستم - کارشناسی ریاضی خوندم و رتبه دوم ورودی بودم. ارشد صنایع - سیستم (ورودی 87) دانشگاه علم و صنعت تهران خوندم. پایان نامم رو با نمره 20 دفاع کردم معدلم 17 و دو مقاله کنفرانس و 7 سابمیت ISI دارم. فکر کنم وضعیت ریکام خوبی دارم چون استادم استاد تمام بوده و در آمریکا درس خونده و در زمینه کیفیت آدم مطرحیه (شاگرد دکتر نورالسنا بودم).
    مشکل الانم اینه که هنوز بین iBT و PBT و IELTS سر درگمم. زبانم متوسطه (کتابای اینترچنج رو تمام کردم) و فرصت 5 ماهه دارم. هنوز خیلی نمیدونم کجا می خوام اپلای کنم فعلا می خوام شروع به زبان خوندن کنم اطلاعاتمم خیلی زیاد نیست. (اگه راهنمایی خاصی در این مورد هست خوشحال می شم بشنوم)
    اگه کسی درمورد کیفیت اطلاعات مفیدی ازدانشگاههای مختلف داره خوشحال می شم در اختیارم بذاره
    همچنین اگه خیلی ساده و مختصر از مسیر پیش روم تو این 5 6 ماه برام بگه ممنون میشم
    راستش مسیر روبروم یکم برام گنگه
    برام دعا کنید
    سال خوبی داشته باشین
    سلام شانس پذیرشتون بالاست فقط اگه قصدتون آمریکای قطعا تافل بدین و جی آر. چون توی مقایسه تافل و آیلتس اجحاف زیاد و بهتر از اول برین تافل و دنبال TPO زدن. با نمره ۱۰۰ تافل و جی آر ۳۱۰ شانس پذیرش از بهترین دانشگاهها رو دارین.
    کمک خاستین راجب منابع میتونم کمکتون کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام
    سی سالمه
    سال ۸۷کارشناسی آمار با معدل ۱۲.۳۴ از دانشگاه ازاد
    سال ۹۳ کارشناسی ارشد صنایع_مدیریت سیستم بهره وری با معدل ۱۶.۸۰ دانشگاه ازاد
    یک مقاله در کنفرانس بین المللی دارم که گواهی اکسفوردم داره
    ایلتس ۶.۵
    میخوام برای دکترا یا اگه اون بخاطر غیر مرتبط بودن رشتم نشه,برای مستر در نروژ اقدام کنم,شانسی دارم؟
    ممنون که وقت میزارید
    ویرایش توسط kactus : August 15th, 2016 در ساعت 12:29 PM

Junior Member

با سلام،
    از اونجایی که رشته مدیریت صنعتی تفاوت زیادی با چیزی که خارج از کشور هست، داره ، میخواستم دوستان منو راهنمایی کنن که بدونم شانسم برای پذیرش گرفتن برای ارشد و یا دکتری صنایع چقدر هست.(البته با فاند)
    لیسانس مدیریت صنعتی دانشگاه شیراز با معدل 3.54 (رتبه 4)
    ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات با معدل 3.62 (رتبه 21 کنکور ارشد)
    3 تا مقاله کنفرانس بین المللی تو تهران
    1 مقاله سابمیت ژورنال با ایمپکت 3
    تافل تازه دادم ولی با احتمال بالا، بالای 110
    gre هم تا یک ماه دیگه
    واقعا ممنون میشم اگر از ابهام بتونین منو خارج کنین، نیاز به دلگرمی دارم

Junior Member

سلام دوستان. با عرض معذرت بخاطر اینکه شاید سوالم کمی بی ربط به بحث باشه اما واقعیتش هیچ جای دیگه ای رو پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم.
    من امسال کنکور دادم و رتبه م جوری اومد که مهندسی صنایع هم دانشگاه شریف و هم تهران میتونم قبول بشم اما موندم کدوم رو انتخاب کنم.
    واقعیتش من آدمی نیستم که خرخونی کنم و کل زندگیم رو روی درسم بزارم و برای کنکور هم فقط 8 ماه خوندم 8 ماهی که خیلی واسم سخت گذشت.
    اصلا هدفم از خوندن برای کنکور قبولی توی یه دانشگاه تهران بود که بتونم به زندگی و کارهای جانبی که تو ذهنم دارم برسم. اما اینطور هم نیست که کلا درس رو بزارم کنار بلکه نمیخام همه زندگیم رو وقف درس کنم.
    قصد اپلای کردن هم دارم اما نه اونطور که از همین الان براش برنامه ریزی کرده باشم.
    مسئله مهم برای من جو دانشگاه و دانشجو هاست. چون فضای بسته و بدون تفریح و دانشجوهایی که همش سرشون تو درسه رو اصلا نمیتونم تحمل کنم.
    الان موندم کدوم یکی از این دو دانشگاه رو انتخاب کنم که هم زندگی دانشجویی واسم سخت نگذره هم آینده م به خطر نیفته. چون میگن شریف هم از لحاظ سطح علمی و امکان اپلای خیلی بهتره.
    میدونم تا حدی قضیه هم خدا و هم خرما رو خواستنه ولی اگه شما جای من بودین کدوم رو انتخاب میکردین؟
    2 روز بیشتر هم به مهلت انتخاب رشته نمونده. ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Atilak97 نمایش پست ها
    سلام دوستان. با عرض معذرت بخاطر اینکه شاید سوالم کمی بی ربط به بحث باشه اما واقعیتش هیچ جای دیگه ای رو پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم.
    من امسال کنکور دادم و رتبه م جوری اومد که مهندسی صنایع هم دانشگاه شریف و هم تهران میتونم قبول بشم اما موندم کدوم رو انتخاب کنم.
    واقعیتش من آدمی نیستم که خرخونی کنم و کل زندگیم رو روی درسم بزارم و برای کنکور هم فقط 8 ماه خوندم 8 ماهی که خیلی واسم سخت گذشت.
    اصلا هدفم از خوندن برای کنکور قبولی توی یه دانشگاه تهران بود که بتونم به زندگی و کارهای جانبی که تو ذهنم دارم برسم. اما اینطور هم نیست که کلا درس رو بزارم کنار بلکه نمیخام همه زندگیم رو وقف درس کنم.
    قصد اپلای کردن هم دارم اما نه اونطور که از همین الان براش برنامه ریزی کرده باشم.
    مسئله مهم برای من جو دانشگاه و دانشجو هاست. چون فضای بسته و بدون تفریح و دانشجوهایی که همش سرشون تو درسه رو اصلا نمیتونم تحمل کنم.
    الان موندم کدوم یکی از این دو دانشگاه رو انتخاب کنم که هم زندگی دانشجویی واسم سخت نگذره هم آینده م به خطر نیفته. چون میگن شریف هم از لحاظ سطح علمی و امکان اپلای خیلی بهتره.
    میدونم تا حدی قضیه هم خدا و هم خرما رو خواستنه ولی اگه شما جای من بودین کدوم رو انتخاب میکردین؟
    2 روز بیشتر هم به مهلت انتخاب رشته نمونده. ممنون میشم راهنماییم کنین.

اگر اپلای میخواد بکنید شگ نکنید شریف
    مدرک شریف با یک نمره زبان متوسط به بالا و امکان پذیرش phd direct برابری میکنه با مدرک تهران و نمره زبان بالا .....البته یک مقایسه و معیار خیلی خیلی سطحی مطرح کردم...خیلی عوامل دخیل هستند ....چه کشوری میخواهیداپلای کنید ؟ در دروان 4 ساله مقاله میخواهید بدهید یا نه !؟ نمره زبانتون در آینده چند خواهد شد ؟ معدلتتون چند خواهد شد ؟! به هر حال با دوستان هر دو دانشگاه صحبت کنید در مورد جو دانشگاه دانشکده در سال های اخیر و تصمیمتون رو بگیرید

دوستان سلام
    در مورد رشته مدیریت خدمات درمانی یا بیمارستان که زیر مجموعه اقتصاد و فایننسس هستش تو دانشگاهها مقداری نظر میدید، چه جور رشته ای هستش؟ و آیندش چیه؟
    چون دیدم بعضی دانشگاههای امریکایی، اولش مثلا یک فوق اقتصاد بهت میدن با چندین واحد بهداشت/سلامت، دو/سه سال بعدی رو روی تزت کار میکنی؟ به نظرتون برای یک مدیریت مالی خونده خوب هستش، که در مقطع دکتری ادامه تحصیلش رو در حوزه Health Management & policyادامه بده؟ بازار کار خوبی داره؟
    برای پذیرش باید مقاله مرتبط داشته باشم؟ و اینکه آیا باید GRE بالایی داشته باشم؟ من لیسانس مهندسی پزشکی علوم تحقیقات قبول شدم نرفتم، ولی دوس داشتم ازون موقع و کلا دوس دارم حوزه پزشگی رو. ولی کلا کارهایی که کردم اقتصاد مالی یا مالی خالص بوده. مثلا قیمت گذاری دارایی ها یا حوزه صندوقهای سرمایه گذاری مقاله هام هستن.
    مرسی

رزومم.
    اقتصاد/مدیریت مالی- علوم اقتصادی /علامه خوندم.17.56 /. ارشد اموزش محور15.96
    تافل 95همه مهارتها بالای 22
    GRE احتمالا 315 بشم. با کوانت 162-163پارسال امتحان دادم 306 شدم با کوانت 159
    یک مقاله خوب دارم ایمپکت 2.8. یک مقاله در حال نگارش .(نمیدونم این بد هستش یا نه؟ مقاله هام همشون مالی هستن! نه حوزه مدیریت خدمات درمانی! مقاله ایم که در حال نگارشش هستمم، در حوزه مالی/اقتصاد مالی) هستش.
    سابقه کارم 2 سال تقریبا. تو کارگزاری
    برای امریکا و کانادا الخصوص و کشورهایی که تو حوزه ی پزشکی جلو هستند، البته بجر المان قصد دارم اپلای کنم.
    قصدمم مقطع دکترا هستش.
    میشه چندتا دانشگاه پیشنهاد کنید؟ که با GRE یا یک مقدار بالاتر در حد مثلا دیگه نهایتا 315 پذیرش بتونم بگیرم؟!
    مرسی

Junior Member

سلام من رشته ام صنایع است می خوام در زمینه ی صنایع هم ادامه بدم. باید جی مت امتحان بدم یا جی آرا ای؟ اگه جی ار ای با چه سابجکتی؟

سلام.
    دوستان من یه مشورت و راهنمایی میخواستم....
    من الان لیسانس صنایع رو با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی نسبتا خوب گرفتم,و تصمیم دارم الان برم سربازی و تو این مدت دو سال زبانم رو مدرک بگیرم و قوی کنم و مشکلات سربازی هم برطرف شه و بعدش یا برای مستر یا direct phd به امریکا اپلای کنم.
    یه مقاله به ژورنال انگلیسی هم سابجکت کردم ولی احتمالا ریجکت شه.
    حالا با توجه به اینا ایا کاری که میکنم درسته؟ به نظرتون میتونم واسه direct phd اقدام کنم؟ و ایران قبولش میکنن...
    اگه کمک کنین خیلی ممنون میشم,هر راهی که به ذهنتون میرسه بگین...
    پیشاپیش ممنونتونم

هیچکس نبود به ما کمک کنه؟
    جایی دیگه بپرسم...
    خدایی ما صنایعی ها تو کمک کردن به هم خیلی ضعیفیم:-\

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VISIONIST92 نمایش پست ها
    هیچکس نبود به ما کمک کنه؟
    جایی دیگه بپرسم...
    خدایی ما صنایعی ها تو کمک کردن به هم خیلی ضعیفیم:-\
    سلام
    اگر هدفتون رفتن از ایران هست و میتونید وثیقه بدین بابت سربازی خیلی بهتر که از الان واسه زبان سرمایه گذاری کنید و اینکه رزومتون رو قوی کنید.
    برای پذیرش دکترا و اونم با فاند حتما باید سابقه تحقیقاتی داشته باشین واسه همین روی مقالتون وقت بذارین و قوی ترش کنید تا اکسپت بگیرین
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)