صفحه 84 از 88 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام دوستان
    لیسانس صنایع 15.58
    فوق لیسانسم همون 17.07
    زبانم خوبه و میخوام امتحان بدم
    ادامه تحصیلم تو همون زمینه خودم
    فاند برام خیلی مهمه
    خیلی کشته مرده درسش نیستم ولی دوس دارم ادامه بدم و مهمتر از اون بتونم اقامت بگیرم
    به نظرتون توی امریکا یا کانادا امیدی برای گرفتن پذیرش با فاند دازم؟اگه آره کجاها؟پیشنهادات؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس صنایع معدل 15.08
    ارشد مدیریت بازرگانی مالی معدل 16.5 هر دو از دانشگاه ازاد
    ایلتس 6.5
    gre ندارم
    واسه ارشد صنایع اقدام به پذیرش کنم یا دکترا؟
    واسه دکترا صنایع میتونیم پذیرش بگیرم؟(چه گرایشی میتونم پذیرش بگیرم؟)
    شهریه ها هم واسه دانشجوای بین المللی خیلی بالاس (برا فاند یا کمک هزینه چیکار میتونم یکنم و اینکه شانسی دارم؟)
    مقاله و اینا هیچی ندارم ( بدم بیرن بنویسن واسم؟)
    خیلی علاقه به تحصیل ندارم میخام بیشتر وقتم ازاد باشه
    3سال مدیر 1 کارخونه بودم

و سوال اخر : چرا به هر کدوم از موسساتی که پذیرش میگیرن زنگ میزنم همشون میگن mba پذیرش میگیریم واست؟! چرا هیچکدومشون صنایع رو نمیگن؟
    gmat نمیخام امتحان بدم (مگین دانشگاهای مورد تایید وزارت علوم همشون واسه رشته mba امریکا mgat و gre میخان)
    ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام دوستان
    بنده مایلم برای دکتری مهندسی صنایع و رشته های مرتبط (مدیریت مهندسی، مدیریت پروژه، مهندسی سیستم) برای آمریکا اپلای بگیرم، باتوجه به اینکه استخراج اطلاعات از یکی یکی دانشگاه ها بسیار وقت گیره آیا دیتابیسی از دانشگاه های آمریکا در این رشته ها دارید؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

Junior Member J4V4D آواتار ها

سلام دوستان
    من لیسانسم رو مهندسی صنایع خوندم از دانشگاه پیام نور. معدلم ۱۴/۵ هست.
    الان برای ارشد میخوام که یک سال وقت بزارم و خیلی خوب بخونم تا از دانشگاه بهتر قبول شم.
    اما با توجه به اینکه برای دکتری برنامه ریزی کردم که در خارج از کشور فاند بگیرم در انتخاب رشته ارشدم موندم سر دو راهی.
    کار من برنامه نویسی وب هست و علاقه ام نیز در این زمینه هست. حتی از سال اول لیسانسم هم تا الان مشغول به این کار هستم .
    حال موندم که رشته مهندسی صنایع را برای ارشد بخوانم یا به رشته آی تی برم.
    چون مثلا رشته آی تی مثل اینکه در خارج فاند گرفتن مشکله و هر کشوری قبول نمیکنه. مخصوصا اینکه تو بقیه کشور ها مثل اینکه گرایش هم متفاوته.
    حالا میخواستم راهنمایی بفرمایید که بهترین انتخاب چی میتونه باشه ؟
    حالا من دو مورد it و مهندسی صنایع رو گفتم اگر رشته دیگه ای خواهان داشته باشه و برای بنده مناسب باشه با توجه به کار و علاقه ممنون میشم بفرمایید.
    البته با مهندسی صنایع هم زیاد مشکلی ندارم ولی خب بیشتر تو بحث برنامه نویسی تحت وب علاقه دارم.
    اما در کنار این علاقه اینکه رشته ام در مقطع دکتری خواهان داشته باشه در خارج کشور و بتونم فاند بگیرم خیلی خیلی برام مهمه.
    ممنون از شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام یک از دوستان برای صنایع امریکا دارن اقدام می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminvahidi نمایش پست ها
    سلام و تشکر از پاسخ شما. به نظر شما اساسا با ویزای کار اقدام کنم یا تحصیل؟ با توجه به اینکه به کار بیشتر علاقمندم اما کارهای سطح بالاتر مد نظرم هست.
    اگه میتونید با ویزای کار اقدام کنید که قطعا بنفعتون هست مثلا توی کاناداد وقتی ویزای کار اقدام میکنید وقتی ویزا میگیرین که کارفرمایی شما رو بخاد در غیر اینصورت امکانش نیست که بتونید ویزا بگیرید طبق قوانین جدید. ولی توی استرالیا اینجوری نیست شما خودتون میرید اونجا دنبال کار میگیردید که اینم یکم زمانگیر هست.

سلام خدمت دوستان .یک مسئله خیلی ذهن من رو مشغول کرده.من لیسانس عمران دارم و الان مشغول تحصیل در رشته ی صنایع مدیریت سیستم و بهره وری میباشم.اخیرا متوجه شدم که این گرایش فقط در ایران تعریف شده است و در کشور های خارجی همچین گرایشی وجود نداره.من هدفم ادامه تحصیل در کشور های معتبر مثل آمریکا کانادا یا... هست آیا ادامخ تحصیل در مقطع دکترا در این کشور ها برای من امکان پذیر هست؟ یا به عبارت دیگه این کشور ها گرایش مدیرقت سیستم و بهره وری رو قبول دارن یا من باید گرایش خودم رو به فرض مثال به صنایع صنایع تغییر بدم تا بتونم به هدفم که ادامه تحصیل در یک کشور معتبر هست برسم؟ خواهشن اگه کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه.ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با

سلام دوستان خسته نباشین
    من لیسانس صنایع دارم با معدل 16/04 از دانشگاه غیرانتفاعی.. ایلتس 6.5 . 6 ماه سابقه کار به عنوام مشاور در زمینه استاندارد سازی دارم. دورشم رفتم و مدرکش رو دارم. یه مقاله ISI هم دارم. میخواستم بدونم با این شرایط واسه کدوم کشورها و دانشگاه های اروپایی میتونم اقدام کنم و اینکه شانس فاند گرفتن دارم؟ لطفا اگه میشه پاسخ بدید ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان ایا با کارشناسی مهندسی صنایع میتوان برای ارشد از دانشگاههای اروپا و امریکا در رشته ی علوم کامپیوتر یا ریاضی پذیرش گرفت؟

سلام دوستان
    لطف میکنید هرکسی اطلاعت یداره من را راهنمایی کنه .
    من لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه بوعلی معدل 16 و فوق دانشگاه الزهرا معدل 18.5
    5 تا مقاله دارم. زبان هم تا آخر امسال 6 یا 6.5 را میارم.
    میخوام برای آلمان هلند و یا بلژیک اقدام کنم. لطف میکنید بگین چطوری میتونم فاند بگیرم؟ اگر وکیل و یا مشاور خیلی خوب میشناسید ممنونم میشم معرفی کنید.

Junior Member

سلام ببخشید کسیو میشناسید که ارشد مهندسی صنایع-مدیریت پروژه باشه و برای دکترا اپلای کرده باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)