صفحه 85 از 88 نخستنخست ... 357576777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : کدام یک از دوستان برای صنایع امریکا دارن اقدام می کنن؟

سلام خسته نباشيد!
    من و خانمم ميخوايم باهم اپلاى كنيم هنوز ازدواج نكرديم واسه اينكه براى رفتن مشكلى پيش نياد ميتونيم بريم اونجا ثبت كنيم، من ترم آخر ارشد رشته فوتونيك از دانشگاه شهيد بهشتى(پژوهشكده ليزر و پلاسما) با معدل١٤ و كارشناسى فيزيك هسته ايى دانشگاه پيام نور بامعدل١٣
    دوتا مقاله ISI تو ارشد دارم كه يكى ايمپكت ٢/٥ يكيش ١ هست. مقاله داخلى هم در كنفرانس بين المللى اپتيك ٩٦ دارم.
    جفتمون مدرك زبان نداريم فعلا و تا سال ديگه ميخوايم بگيريم.
    خانمم ليسانس دانشگاه تهران معدل ١٥ رشته سلولى مولكولى
    ارشد دانشگاه شهيد بهشتى معدل ١٨ رشته ژنتيك
    ١-٢ مقاله ISI تا مهر خواهد داشت
    جفتمون دكترا براى كشور كانادا مد نظرمونه، شما كدام دانشگاها و كدوم كشورهارو به نظرتون ميرسه كه جفت رشته هامون رو داشته باشه يا لااقل تو يه شهر باشه دانشگاهامون كه فاند خوبى بدهند!؟

يه سوال ديگه هم داشتم كه كدوم كشور با بچه دار شدن در اون كشور اقامت ميدن!؟ چون ما قصدمون مهاجرت به صورت کامل هست، و اینکه بعد از تحصیل همونجا زندگی کنیم!

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام
    دوستان مهندسی صنایع کسی هست که در حال اپلای واسه فرصت مطالعاتی دکتری در اروپا باشه؟
    کدوم دانشگاه ها و چه کشورهایی بهتره اقدام کنیم؟

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از استادا در چین این ایمیل رو بهم زده:
    Thank you for interesting in my researches. You are welcome to join my research group. As a foreign students, you need to fine financial support for yourself and meet all requirements of our university.
    Hope to see you soon in HUST,
    به نظرتون بخوام بگم از طرف شمایا دانشگاه نیاز به کمک مالی دارم و بخوام بگم تو زمینه مالی چجوری کمک بگیرم. چی بگم؟اصن به نظرتون بگم و اگه بگم چی بگم که بتونم جواب بگیرم
    ممنون میشم واقها یکی از دوستان کمکم کنه

ApplyAbroad Superstar

سلام استاد از جایگاه یک دانشگاه چینی یک کمی جدی نوشته اند. قاعدتا باید بیشتر استقبال میکرد یا حداقل وانمود میکرد که استقبال کرده است. با انگلیسی خاصشان هم روشن گفته اند که کمک مالی نمیتوانند بکنند. حالا پیشنهاد میکنم بنویسید و اولا از توضیح او تشکر کنید و بفرمایید که به دنبال منبع مالی چه از پس انداز خود(این مهم است و نشانه اشتیاق شما است) و چه جای دیگر هم هستید با اینحال اگر استاد بتوانند با توجه به شناختی که از متابع دانشگاه خود و کشورشان دارند راهنمایی کنند شما اپریشی ایت میکنید. اینطور شاید بتوانید کمی او از اسکوییز کنید که حرکتی بکند و امید که روزنه ای هم باز شود. موفق باشید
    sghll
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Thank you for interesting in my researches. You are welcome to join my research group. As a foreign students, you need to fine financial support for yourself and meet all requirements of our university.
    به نظرتون بخوام بگم از طرف شمایا دانشگاه نیاز به کمک مالی دارم و بخوام بگم تو زمینه مالی چجوری کمک بگیرم. چی بگم؟اصن به نظرتون بگم و اگه بگم چی بگم که بتونم جواب بگیرم

Junior Member

سلام دوستان. من ترم آخر مهندسی صنایع دانشگاه تهران جنوب هستم با معدل 14.08 و آیلتس 7.5. به نظرتون سوئد و فنلاند و دانمارک و هلند شانس پذیرش دارم؟ من از مستر پورتال همه دانشگاه هایی که رشته های مرتبط دارند چک کردم و اونا که ددلاینشون نگذشته اپلای می کنم. نیازی به فاند ندارم فقط می خواستم نظرتون رو بدونم با توجه به اوضاع امسال پذیرش دادنا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad68 نمایش پست ها
    سلام دوستان

این جواب بسیار غیر پیگیری کنندست.کلا زیاد به این نوع جوابها اعتماد نکنید.این نظر منه

با سلام و احترام خدمت همه دوستان
    بنده رشته مهندسی مدیریت اجرایی در دانشگاه پیام نور اصفهان با معدل 15/43 و ارشد مهندسی صنایع گرایش سیستم و بهره وری در دانشگاه تربیت مدرس با معدل 18/63 (و رتبه اول) هستم. مقاله خارجی ندارم.
    قصدم اینکه در حوزه مارکتینگ برای امریکایا کانادا (هر کدوم که احتمال بیشتری باشه) اقدام کنم، ولی پله اول یعنی پیدا کردن استاد، دانشگاه و ... رو نمیدونم چجوری باید انجام بدم. با توجه به کم بودن وقت برای ارسال ایمیل خواهشمندم راهنمایی فرمائید.

Junior Member

سلام بچه ها
    من لیسانس صنایع دارم از دانشگاه الزهرا، معدلم 17.12ئه، تافل 99، جی ار ای 313، میخوام برای دکتری مستقیم تو امریکا اپلای کنم.
    میخواستم بدونم اگه برای دانشکده روانشناسی یا اقتصاد بخوام اپلای کنم (برای موضوعات تحقیقاتی تلفیقی با ریاضی و امار) ممکنه نسبت به دانشجوهای خود این رشته اولویت داشته باشم تو پذیرش؟؟؟
    واقعا ممنون میشم اگه یکی راهنماییم کنه، خیلی مهمه برام......مچکرم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع

Are you interested in graduate studies in Industrial Engineering? If you are going to graduate soon with a BS/MS degree and interested in continuing your education for a MS/PhD degree in Industrial Engineering, check out the advertisement website of Sabanci University Industrial Engineering Graduate Programs: iegrad.sabanciuniv.edu A Webinar will take place on May 2nd at 3PM (Istanbul time) to introduce the graduate programs and answer the questions of prospective students. The details can be found from the same link as well

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهتدسی نفت-دانشگاه تهران

با سلام. من با رزومه ی زیر و بکگراند رشته ی مهندسی نفت آیا شانس پذیرش در مقطع دکترا برای رشته ی صنایع در امریکا دارم؟

- فوق لیسانس مهندسی نفت- دانشگاه تهران معدل ۱۷.۱۵
    - لیسانس مهندسی نفت- سراسری اهواز- معدل ۱۶.۵۰
    آیلتس ۷.۰
    جیآری ۳۰۸ (کوانت ۱۶۲ و وربال ۱۴۶)
    دو مقاله ی آی اس آي در زمینه ی مهندسی نفت
    چهار سال سابقه کار مرتبط و فول تایم

دلیل تغییر رشته م هم محدودیت شدید ویزا برای رشته ی خودم هست که تقریبن محاله بشه براش ویزا گرفت.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)