صفحه 86 از 88 نخستنخست ... 3676777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 878

موضوع: مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

Question پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام دوستان
    من ترم 6 کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیرم .( 30 واحد حدودا مونده ) معدلم تا الان 16 هستش . موندم تو این یه سال باقی مونده تا اینکه هشت ترمم تموم شه زبانمو تکمیل کنم یا برای کنکور ارشد بخونم .آیا امکان فاند تو گرایش مهندسی مالی یا بهینه سازی برای مقطع ارشد وجود داره یا حتما باید مقاله داشت ؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام دوستان یه سوال داشتم فرق رشته های ارشد professional با investigate در چیه ؟ بنظر خودم ادامه تحصیل در دوره حرفه ای یا professional بهتر باشه نظر شما چیه؟

با سلام و احترام
    بنده زمینه تحقیقاتی و مقالاتم در حوزه تصمیم گیری چند متغیره مثل ahp و تاپسیس و در حوزه فازی نیز هست - اخیرا دو تا مقاله در حوزه بهینه سازی در زنجیره تامین و برنامه ریزی چند هدفه در این محیط دارم - اما اساتیدی که مرتبط با تصمیم گیری چند متغیره و مسائل مربوط به بهینه سازی هست رو در اروپا پیدا نمیکنم که واسه دکترا اپلای کنم - بیشتر هدف من واسه اروپا هست و حوصله داشتن gre واسه اپلای را ندارم - لطفا راهنمایی کنید که در کدوم کشور یا دانشگاه میتونم پیدا کنم - باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    بنده زمینه تحقیقاتی و مقالاتم در حوزه تصمیم گیری چند متغیره مثل ahp و تاپسیس و در حوزه فازی نیز هست - اخیرا دو تا مقاله در حوزه بهینه سازی در زنجیره تامین و برنامه ریزی چند هدفه در این محیط دارم - اما اساتیدی که مرتبط با تصمیم گیری چند متغیره و مسائل مربوط به بهینه سازی هست رو در اروپا پیدا نمیکنم که واسه دکترا اپلای کنم - بیشتر هدف من واسه اروپا هست و حوصله داشتن gre واسه اپلای را ندارم - لطفا راهنمایی کنید که در کدوم کشور یا دانشگاه میتونم پیدا کنم - باتشکر
    تا جایی که من میدونم برای رسیدن به نتیجه شما ابتدا باید جستجوی خودتون رو محدود کنید یعنی مثلاً یک کشور یا شهر رو انتخاب کنید و اول از همه از وب سایت دانشگاهها شروع کنید و اینکه ببینید هر دانشگاهی چه دپارتمان هایی داره،وقتی مثلا برسید به اینکه فلان دانشگاه مثلا دپارتمان X رو داره بعد میتونید از اونجا اساتید رو بر اساس حوزه فعالیتشون پیدا کنید

Junior Member

سلام
    من کارشناسی نرم افزار دانشگاه علم و صنعت خوندم با معدل 14 و خورده ای، ارشد مدیریت سیستم و بهره وری دانشگاه شریف خوندم با معدل 16 و خورده ای. یه مقاله کنفرانسی دارم و یه آی اس آی هم دارم مینویسم با دانشجوی استادم. ریکام خیلی خوب میتونم بگیرم. تافلم 108 شدم. میخوام جی آر ای هم بدم تا 2 ماه دیگه. میخوام برم اروپا بیزینس بخونم با فول فاند. شانسم رو چقدر میدونید؟ اصلا بهتره آمریکا برم یا کانادا و استرالیا یا اروپا؟ دانشگاها رو بگردم یا بیزینس اسکولا؟ خیلی سر در گم هستم. ممنون میشم کمکم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط simin91 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی نرم افزار دانشگاه علم و صنعت خوندم با معدل 14 و خورده ای، ارشد مدیریت سیستم و بهره وری دانشگاه شریف خوندم با معدل 16 و خورده ای. یه مقاله کنفرانسی دارم و یه آی اس آی هم دارم مینویسم با دانشجوی استادم. ریکام خیلی خوب میتونم بگیرم. تافلم 108 شدم. میخوام جی آر ای هم بدم تا 2 ماه دیگه. میخوام برم اروپا بیزینس بخونم با فول فاند. شانسم رو چقدر میدونید؟ اصلا بهتره آمریکا برم یا کانادا و استرالیا یا اروپا؟ دانشگاها رو بگردم یا بیزینس اسکولا؟ خیلی سر در گم هستم. ممنون میشم کمکم کنید.
    زبانتون که خوبه برا امریکا شانس دارید، GRE هم بالا بگیرید حتمن پذیرش میگیرید. استرالیا تعداد مقاله مهمه و زبان اهمیت نداره. بدون isi (پذیرش شده) عملن شانستون خیلی پایینه. قسمت پذیرش شده گان استرالیا رو ببینید اکثرن تعداد مقاله هاشون بالاست برعکس آمریکا.
    برا اروپا تا جایی که میدونم زبان اهمیت چندانی نداره، دانشگاه، معدل، مقاله و زمینه کاری نزدیک با پوزیشنی که تعریف شده اولویت ها هستن..

اروپا فکر کنم بهتر باشه پوزیشن ها رو بگردید. نیازی به ایمیل به استادا نیست (هرچند بعضی از دوستان میگن اگه ایمیل بزنید بهتره).. زمان هم محدودیت نداره و هرموقع از سال که پوزیشن ارائه شد میتونید اپلای کنید.
    برا استرالیا استاد نزدیک به زمینه کاری تون پیدا کنید، ایمیل بزنید و هروقت اوکی داد میتونید اپلای کنید (پوزیشنی نیست ولی باید قبل از ددلاین اسکولارشیپ ها اپلای کنید). ددلاین اصلی دانشگاه های استرالیا از حدود مرداد تا آبان هست.
    برا امریکا، بعضیا مستقیم اپلای میکنن بعضیا به استاد ایمیل میزنن. برا جزئیات بیشتر به صفحه ی اپلای برا امریکا رو بخونید بهتر دستتون میاد.. ددلاین ها نیمه دوم سال (فکر کنم حوالی آبان تا بهمن باشه ولی مطمئن نیستم) هست و برا هر دانشگاه مختلفه.

سلام
    من کارشناسی ارشد صنایع ، زنجیره تامین از دانشگاه امیرکبیر دارم
    ارشد 18.3 کارشناسی 17.2
    مقاله کنفرانس بین المللی علم و صنعت :1
    آیلتس 6.5 - 7 به نظرتون کجا میتونم با فاند پذیرش بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط majidyazdani نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد صنایع ، زنجیره تامین از دانشگاه امیرکبیر دارم
    ارشد 18.3 کارشناسی 17.2
    مقاله کنفرانس بین المللی علم و صنعت :1
    آیلتس 6.5 - 7 به نظرتون کجا میتونم با فاند پذیرش بگیرم؟
    همه جا!

اگه هدفتون امریکاست زبانتونو تقویت کنید (اگه شد آیلس 7+ و GRE 320) یه دانشگاه تاپ پذیرش میگیرید. اگه هدفتون استرالیاست یکی دو تا مقاله isi نفر اول بدید برا دانشگاه های تاپ (رنک زیر 60) شانس پذیرشتون بالاست.
    برا اروپا و کانادا نمیدونم نداشتن مقاله چقد تاثیر منفی داره با توجه به اینکه معدل هاتون عالیه. ولی در هر صورت همه جا شانس دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع دانشگاه علم و صنعت ايران

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
    من کارشناسی مهندسی صنایع فارغ التحصیل سال 91 دانشگاه علم و صنعت با معدل 13.5 هستم در حال خوندن زبان هستم و سطح زبان ام متوسط به بالاست آیا می تونم برای پذیرش کشور های انگلیسی زبان امیدی داشته باشم یا به نظر شما ارشد رو داخل بخونم بعد اقدام کنم ممنون می شم اگر راهنمایی بفرمائید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط GHOLAMREZAMORA نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
    من کارشناسی مهندسی صنایع فارغ التحصیل سال 91 دانشگاه علم و صنعت با معدل 13.5 هستم در حال خوندن زبان هستم و سطح زبان ام متوسط به بالاست آیا می تونم برای پذیرش کشور های انگلیسی زبان امیدی داشته باشم یا به نظر شما ارشد رو داخل بخونم بعد اقدام کنم ممنون می شم اگر راهنمایی بفرمائید
    پذیرش با فاند یا بدون فاند؟! بدون فاند خب شانس دارید، با فاند شانستون پایینه قاعدتن.
    ارشد خوندن یا نخوندن در ایران به خودتون بستگی داره. آیا میتونید خرج زندگی در خارج رو بدید؟ اگه مشکل ندارید خب گزینه بدی نیست. بخصوص در ایتالیا میشه هزینه ها رو تا حد زیادی کاور کرد. اگه زبان آلمانی بلد بودید دانشگاه های رایگان آلمان گزینه ی ایده آلی بودن.
    اگه بخواید هدف گذاری کنید که برا دکتری بتونید فاند بگیرید باید چندتا فاکتور رو در زمان ارشد بهشون برسید: تحصیل در دانشگاه با رنک مناسب، معدل ارشد مناسب، زبان قوی، مقاله.

بجز دانشگاه که همه جا نقش داره:

برا امریکا زبان (GRE و تافل/آیلس) و معدل مهمتر از مقاله ست.
    برا استرالیا معدل و مقاله مهمه (زبان نقشی نداره).
    برا انگستان رو نمیدونم. برا کانادا همه چی باهم مهمه.

- برا امریکا در نظر داشته باشید که خیلی دانشگاه ها معدل لیسانس رو بیشتر وزن میدن تا معدل ارشد. پس ممکنه اینجا شانستون کمتر باشه. برا استرالیا برعکسه و اکثرشون (بجز UNSW و شاید یکی دو تای دیگه) بقیه فقط به معدل ارشد کار دارن. یعنی اگه معدل ارشد خوب (بالای 18) از یه دانشگاه دولتی تهران با دو سه تا isi بیارید دانشگاه های رنک زیر 60 شانس خوبی دارید..

دیگه تصمیم با خودتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)