صفحه 12 از 52 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 512

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingsalar نمایش پست ها
    درود بر شما
    من دانشگاه مموریال در کانادا رو پیشنهاد میدم اگه واستون فاند مهم باشه. اما اگه به فاند نیاز ندارین از خیلی از جاها در اروپا و آمریکا هست که می تونین پذیرش بگیرین.
    ممنون از شما. خودم هم فکر می کنم فقط برای مموریال ممکنه شانس فاند داشته باشم. می شه بگید کدوم دانشگاه های امریکا احتمال داره به این رزومه پذیرش (تنها) بدن؟ و اینکه در مورد اروپا مثلا برای NTNU ،HW ،Imperial College شانس پذیرش دارم و آیا GRE می تونه برای اینا تاثیری داشته باشه؟

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط AchillePoirot نمایش پست ها
    ممنون از شما. خودم هم فکر می کنم فقط برای مموریال ممکنه شانس فاند داشته باشم. می شه بگید کدوم دانشگاه های امریکا احتمال داره به این رزومه پذیرش (تنها) بدن؟ و اینکه در مورد اروپا مثلا برای NTNU ،HW ،Imperial College شانس پذیرش دارم و آیا GRE می تونه برای اینا تاثیری داشته باشه؟
    در آمریکا دانشگاه هایی مثل لوییزیانا لافاییت، تگزاس تک، انستیتو معدن نیو مکزیکو ، آلاسکا فیربنکس، داکوتای شمالی ( مهندسی زمین شناسی-نفت) و میزوری رولا. در مورد Imperial College که به این راحتی ها نیست پذیرش گرفتن اگه هم بدون فاند بگیرین هزینه ها واقعا بالاست ( سالی 26000 پوند فقط شهریه). در مورد اون دوتای دیگه یعنی هریوت وات و ان تی ان یو به علت متقاضی زیاد شانس کمی دارین به نظر من. من به شخصه در اروپا دانشگاه های تورین، تی یو کلاستال آلمان، لئوبن اتریش، سالفورد منچستر و دانشگاه ساوس بنک لندن رو پیشنهاد میدم. جی آر ای به هیچ عنوان ارزشی واسه اروپا نداره، اما کم کم دانشگاه های آلمان شروع کردن به خواستن نمره ی این امتحان مثل دانشگاه دورتمند. میتونید روی ترکیه هم حساب باز کنید دانشگاه خاورمیانه شانس دارین اما واسه استانبول تک شانستون کم تره.
    موفق باشید.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

Member

سلام!دوستان!یکی اینجا مهندسی شیمی بیوتکنولوژی خونده!به من کمک کنه!((گویا همه نفت و شیمی کار کردن؟؟؟(((((((

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی شیمی-دانشگاه آزاد

سلام به همه دوستان عزیز
    من دانشجوی ترم آخر ارشد مهندسی شیمی دانشگاه آزاد هستم و شرایطم:
    1- کارشناسی ارشد مهندسی شیمی - گرایش مهندسی محیط زیست معدل : 17
    2- زبان آیلتس انشا ا... 7:
    3- مقاله داخلی بصورت اورال : 1مقاله
    4- مقاله ISI ندارم! (البته فعلا)
    5- سابقه کار :خیلی کم در حد 4ماه
    می خواستم بدونم با این شرایط برای پاییز آینده از چه دانشگاهایی برای PHD میتونم پذیرش بگیرم ؟
    (تاپاییز آینده قطعا رزوممو قویتر میکنم)
    از دانشگاه NTNU نروژ چطور؟؟؟؟؟؟؟

پیشاپیش از همه دوستان سپاسگذارم

سلام من 1 سال است از دانشگاه امير كبير تو رشته مهندسي شيمي فارغ التحصيل شدم و اين 1 سالو زبان خوندم اينم شرايطمه به نظرتون چكار مي تونم بكنم؟
    ليسانس مهندسي شيمي اميركبير با معدل 17.20 ( دو سال آخر نزديك 19)
    ارشد مهندسي شيمي اميركبير با معدل 19.26
    تافل آي بي تي 72 با speaking 15
    ْGRE 1060 كه وربال 330 و رياضي 730 و فرمت جديد رو دادم
    مقاله 1 دونه سابميت كردم كه بعد از 7 ماه reject شده
    حدودا 5 ماه سابقه كار
    به نظرتون امسال كاري مي تونم بكنم جايي كه زبان پايين بخاد هست؟ اگه نه به نظرتون دوباره زبان بخونم تا سال ديگه اميدي هست نمرمو ببرم بالاتر؟ 2سال از فارغ التحصيليم مي گذره به نظرتون مشكلي ايجاد نمي كنه؟ البته سربازي معاف شدما ترو خدا يكي جوابمو بده دارم از نا اميدي مي تركم

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط mmehdiforouzan نمایش پست ها
    سلام من 1 سال است از دانشگاه امير كبير تو رشته مهندسي شيمي فارغ التحصيل شدم و اين 1 سالو زبان خوندم اينم شرايطمه به نظرتون چكار مي تونم بكنم؟
    ليسانس مهندسي شيمي اميركبير با معدل 17.20 ( دو سال آخر نزديك 19)
    ارشد مهندسي شيمي اميركبير با معدل 19.26
    تافل آي بي تي 72 با speaking 15
    ْGRE 1060 كه وربال 330 و رياضي 730 و فرمت جديد رو دادم
    مقاله 1 دونه سابميت كردم كه بعد از 7 ماه reject شده
    حدودا 5 ماه سابقه كار
    به نظرتون امسال كاري مي تونم بكنم جايي كه زبان پايين بخاد هست؟ اگه نه به نظرتون دوباره زبان بخونم تا سال ديگه اميدي هست نمرمو ببرم بالاتر؟ 2سال از فارغ التحصيليم مي گذره به نظرتون مشكلي ايجاد نمي كنه؟ البته سربازي معاف شدما ترو خدا يكي جوابمو بده دارم از نا اميدي مي تركم
    سلام شما رزومه ی خیلی خوبی دارین. برخی از دانشگاه ها تا مارس واسه ترم بهار هنوز مدارک رو می پذیرن. اما به نظر من شما یک سال روی زبان خودتون کار کنید با این رزومه می تونید از بهترین جاها پذیرش بگیرین.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام.من دارم به کانادا مهاجرت میکنم.لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد با معدل 24/14 دارم.IELTS 7 دارم.GRE هم نمره خوبی میارم.چند سال هم سابقه کار قوی در پتروشیمی دارم.به نظرشما برای MS کدوم یک از دانشگاههای زیر شانس بیشتری دارم:

ALBERTA

WATERLO

MCGILL

TORENTO

UBC

اگر شانس توی گزینه
    های بالا روندارم شما چی پیشنهاد میکنید؟

سلام به همگی.کسی در مورده دانشگاه برلین اطلاعت داره ؟ بعد از عید تافل میدم 95-100 میگیرم .
    فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم از امیر کبیر و معدله ارشدم هست 18.54
    مقاله ندارم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.مرسی.

Junior Member

سلام من لیسانس آزاد علوم تحقیقات بودم فوق دانشگاه تهران و الان سال سوم دکتری امیرکبیرم
    رشتم مهندسی شیمیه معدلم هم تو سه مقطع بین 17 تا 18 بوده
    اخیرا لاتاری امریکا برنده شدم و احتمالا تا اواخر تابستان قراره بریم امریکا
    حالا راهنمایی میخام
    تافل و GRE ندارم و اول توفکر پیداکردن یک فرصت مطالعاتی هستم که بتونم دکتریم رو هم تا سال آینده تموم کنم اما استادا جواب ایمیل هامو ندادند تاحالا
    راه دیگرم اپلای برای PhDهست که از نو تو امریکا شروع کنم
    بنظرتون در شرایط من کدوم امکان پذیره و باید چکار کنم ؟
    کدوم دانشگاه ها امکان موفقیتم بیشتره؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    من با این شرایط کجاها اپلای‌ کنم که شانس پذیرش با فاند داشته باشم
    1.لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه رازی(معدل 14/26)
    2.فوق لیسانس شیمی تجزیه از دانشگاه علم و صنعت (معدل 18/30)
    3. 6 مقاله داخلی
    4.یک مقاله ISI
    5.حدود 1/5 سال داخل دانشگاه علم و صنعت کار کردم در رابطه با رشته ام
    اما متاسفانه هنوز امتحان IELTS وGRE ندادم
    خیلی ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید........