صفحه 14 از 52 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 512

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

با سلام
    من ارشد مهندسی شیمی هستم . معدل ارشدم 15.5 هست (دانشگاه علم و صنعت) و معدل لیسانسم 14.7 است. من یک مقاله آی اس آی چاپ شده و یک آی اس آی سابمیت دارم. دو تا کنگره بین المللی و یک مقاله علمی پژوهشی و چند تا مقاله کنگره داخلی و دو تا اختراع داخلی دارم. سه سال هم سابقه کار دارم. آیلتس هم امتحان دادم . فکر می کنم بین 6 تا 6.5 بشم. واسه ان تی ان یو و چلمرز اپلای کردم اما فکر می کنم ریجکت شدم چون تا حالا خبری نشده و فکر می کنم باید یه سال دیگه بمونم . به نظر شما کجا اپلای کنم شانس بیشتری دارم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه آزاد با معدل 15 و 1 مقاله ISI
    می خواستو بدونم واسه فاند فوق لیسانس در همون رشته خودم در قطر شانسی دارم؟
    لطفا من رو راهنمایی کنید
    آیا مدرک زبان هم می خواد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه آزاد با معدل 15 و 1 مقاله ISI
    می خواستو بدونم واسه فاند فوق لیسانس در همون رشته خودم در قطر شانسی دارم؟
    لطفا من رو راهنمایی کنید
    آیا مدرک زبان هم می خواد؟
    سلام. شانس همیشه هست. به تاپیک قطر مراجعه یا برید تو سایت دانشگاه Texas A&M در قطر اونجا دانشجو ایرانی هست میل زده و سوال بپرسید
    یادم رفت حتما زبان میخوان!

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام دوستان
    من میخوام واسه دکتری از نروژ یا کانادا در رشته شیمی دارویی پذیرش بگیرم، شنیدم خیلی سخته، درسته؟
    لیسانس شیمی محض با معدل 16.88 و فوق لیسانس شیمی آلی با معدل 17.68 و شاگرد اول دوره ارشد(از دانشگاههای سراسری و روزانه شهرستان)
    4 تا مقاله submit دارم هنوز accept نشده و بابت همین خیلی نگرانم، یک پوسترم در کنکره شیمی داخل ارائه دادم و گواهی ش رو دارم.
    تا 3 ماهه دیگه هم امتحان زبان میدم، آماده ام
    به نظرتون شانسی واسه پذیرش و فاند دارم؟ ممنون
    ببخشید امیدوارم سوالم رو در مکان مناسبش ارسال کرده باشم
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-صنایع غذایی/علوم و تحقیقات تهران

سلام . لیسانس مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی از علوم تحقیقات تهران(آزاد) دارم. لطفا راهنماییم کنید که کدام کشور و دانشگاه برای ادامه تحصیل در این رشته بهتر است .

Hello everyone!

I'm sophomore student of petroleum engineering (drilling engineering) at University of Petroleum Industry, Ahvaz.

Do I have any chance to get a full fund admission in US with conditions below?

B.S. average: 15 (roughly)
    A good article in drilling engineering field
    Three years of work as companyman
    Expert in MATLAB
    Good at Maths
    ~110 in TOEFL
    ~1500 in GRE

Thanks
    ::Never say never::

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط miladolad نمایش پست ها
    Hello everyone!

I'm sophomore student of petroleum engineering (drilling engineering) at University of Petroleum Industry, Ahvaz.

Do I have any chance to get a full fund admission in US with conditions below?

B.S. average: 15 (roughly)
    A good article in drilling engineering field
    Three years of work as companyman
    Expert in MATLAB
    Good at Maths
    ~110 in TOEFL
    ~1500 in GRE

Thanks
    Milad,
    This CV is impressive and in my opinion, regarding your GRE and TOEFL, you will have a good chance to get at least TA fund. However, GRE 1500+ is very very hard to catch. Do you have 3 years work experience as a company man? Which company hired you, as you told, you're a undergrad student!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    Milad,
    This CV is impressive and in my opinion, regarding your GRE and TOEFL, you will have a good chance to get at least TA fund. However, GRE 1500+ is very very hard to catch. Do you have 3 years work experience as a company man? Which company hired you, as you told, you're a undergrad student!!!
    AN EXPLANATION

I owe you an apologize since I should've said it all along that some of the conditions I said were EXPECTED. Since I'm working on an article with one of my teachers as my supervisor. My average is converging to that. What's more, I'm going to work after graduation. And personally I don't think GRE is that hard other people say since I've seen its questions. Furthermore, I know people who got 1400 easily plus 110 in TOEFL! So... I was not going to exaggerate cuz I'm not that kinda guy by the way if I wanna be modest the matter of MATLAB and the Maths are ture by now!
    ::Never say never::

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی (گرایش صنایع غذایی) از دانشگاه آزاد با معدل 15.953 و فوق لیسانس مهندسی شیمی(بیوتکنولوژی) از دانشگاه تربیت مدرس با معدل 17.52 هستم. یه مقاله علمی پژوهشی داخلی هم submit کردم. برای تافل هم دارم میخونم. با این شرایط میتونم یه دانشگاه خوب از کانادا پذیرش بگیرم؟

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط aahmadi_2020 نمایش پست ها
    سلام به همگی.کسی در مورده دانشگاه برلین اطلاعت داره ؟ بعد از عید تافل میدم 95-100 میگیرم .
    فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم از امیر کبیر و معدله ارشدم هست 18.54
    مقاله ندارم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.مرسی.
    من دانشگاه آزاد برلین رو می دونم دو تا از بچه های لیسانس امیرکبیر فقط با نمره زبان نزدیک به 100 و معدل 15 پذیرش برا مستر گرفتند. اصولا با معدل ارشد شما نباید کار چندان سختی باشه گرفتن پذیرش از آلمان