صفحه 17 از 52 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 512

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی شیمی (صنعتی شریف)

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان
    من تو دانشگاه صنعتی اصفهان مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی و شاگرد اول با معدل 18.20 بودم . الانم بدون کنکور دانشگاه صنعتی شریف گرایش بیوتکنولوژی برا ارشد قبول شدم و از مهر امسال شروع میکنم .من میخوام برا دکترا برم اونور . میخوام سربازیمم با پروژه ماسمالسش کنم بره . تافلو هنوز نگرفتم ولی زبانم خوبه و شروع میکنم به خوندنش . اگه میشه راهنمایی کنید که مثلا تافل نمره چند باید داشته باشم و چه دانشگاهایی خوبن؟ اگه ازدواج کنم و بخوام برم قبول میکنن که با همسرم برم .
    واقعا ممنون

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudhyundai نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان
    من تو دانشگاه صنعتی اصفهان مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی و شاگرد اول با معدل 18.20 بودم . الانم بدون کنکور دانشگاه صنعتی شریف گرایش بیوتکنولوژی برا ارشد قبول شدم و از مهر امسال شروع میکنم .من میخوام برا دکترا برم اونور . میخوام سربازیمم با پروژه ماسمالسش کنم بره . تافلو هنوز نگرفتم ولی زبانم خوبه و شروع میکنم به خوندنش . اگه میشه راهنمایی کنید که مثلا تافل نمره چند باید داشته باشم و چه دانشگاهایی خوبن؟ اگه ازدواج کنم و بخوام برم قبول میکنن که با همسرم برم .
    واقعا ممنون
    من ندیدم برا همراه پول اضافه بدند..معمولا بچه ها با پول خودشون ( یا پدرخانم...) همسرشونو میبرند.. سربازی رو هم اگه پروژه بگیرید احیانا با جاهای حساس مثل سپاه باشه مثلا اگه آمریکا اپلای کنید تو ویزا گیر شدید میدند و ریسکیه..تافل 100 به بالا کارو راه میندازه..مهم GRE هست ( برا آمریکا البته)
    در مورد دانشگاه ها هم خیلی مهمه که از فوقتون چی درآد.. گرایش بایو خیلی خوبه و دست شما رو برا اپلای باز میذاره..فقط شاید یه کم دانشگاهتون تو لیسانس امیرکبیر شریف نبوده تاپ 20 آمریکا کمتز بشناسند.. البته میتونید با کار خوب تو فوق کاور کنید..

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1987 نمایش پست ها
    من ندیدم برا همراه پول اضافه بدند..معمولا بچه ها با پول خودشون ( یا پدرخانم...) همسرشونو میبرند.. سربازی رو هم اگه پروژه بگیرید احیانا با جاهای حساس مثل سپاه باشه مثلا اگه آمریکا اپلای کنید تو ویزا گیر شدید میدند و ریسکیه..تافل 100 به بالا کارو راه میندازه..مهم GRE هست ( برا آمریکا البته)
    در مورد دانشگاه ها هم خیلی مهمه که از فوقتون چی درآد.. گرایش بایو خیلی خوبه و دست شما رو برا اپلای باز میذاره..فقط شاید یه کم دانشگاهتون تو لیسانس امیرکبیر شریف نبوده تاپ 20 آمریکا کمتز بشناسند.. البته میتونید با کار خوب تو فوق کاور کنید..
    ممنون. اگه بخوام برا سربازی وصیغه بزارم میشه؟؟؟

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

بعلهه.. میشه ..تقریبا نصفه دوستان ( آقایون) با وثیقه خارج میشوند من جمله بنده..( فعلا 15 میلیون ضانت بانکی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه

الان خودتون اونورید؟ میتونم بپریم کجا؟ و رزومتون پی بوده؟ واقعا ممنون از اطلاعاتتون

با سلام خدمت دوستان
    بنده مي خواستم نظر شما عزيزان را در رابطه با برنامه ريزي 2ساله ام براي اخذ پذيرش از دانشگاه هاي آلمان و يا فرانسه جويا شوم. سوابق بنده به شرح زير است:
    كارشناسي مهندسي شيمي از دانشگاه تهران(معدل 14.3)
    كارشناسي ارشد مهندسي شيمي از دانشگاه صنعتي شريف(دوره بدون پايان نامه و با معدل 14.80)
    در حال حاضر داراي 1.5 سال سابقه كار مرتبط مي باشم و برنامه ام براي اقدام در سال 2014 است، و مي خوام زبان آلماني يا فرانسه رو شروع كنم از مهر ماه 91، و احتمال خيلي زياد تا پايان سال 91 به تافل بالاي 90 مي رسونم خودم رو.
    لازم به ذكر است كه بنده چون مقاله ندارم و دوره ارشدم بدون پايان نامه بوده، مي خواهم براي دوره مستر اپلاي كنم(با اينكه از دانشگاه شريف ارشد دارم). و اين احتمال رو هم در نظر دارم كه نشه فاند بگيرم، و با توجه به اينكه من نهايتاً تا پايان سال 1392، بتوانم 10 هزار يورو پس انداز كنم، بهتره براي آلمان برنامه ريزي كنم يا فرانسه. اگر جاي ديگه اي هست كه هزينه تحصيا و زندگيش كمتره يا اين حدوده، لطفا اطلاع بدين.
    ممنون كه راهنماييم مي كنيد.

با سلام و تشکر از مطالب بسیار مفیدتون
    دانشجوی سال آخر مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی همدان هستم
    معدل کل ام تا الان 17.08 هست...از اوایل تابستون شروع کردم برای ارشد درس خوندن اما اگر نتونم دانشگاه های خوب تهران قبول بشم ترجیح میدم که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برم
    با توجه به شرایط اقتصادی فعلی-نرخ بالا و پر نوسان دلار و مشکلات دیگه- به نظرتون کدوم کشورها و دانشگاه ها میتونن گزینه خوبی برای فوق لیسانس باشن؟
    در مورد زبان هم باید بگم زبانم خوبه و بعد از کنکور ارشد بلافاصله برای آیلتس اقدام میکنم البته قبلا موسسه کیش آزمون تافل رو بدون مطالعه منابع تافل دادم که نمرم 500 شده
    با سپاس از راهنمایی شما

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از مطالب بسیار مفیدتون
    دانشجوی سال آخر مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی همدان هستم
    معدل کل ام تا الان 17.08 هست...از اوایل تابستون شروع کردم برای ارشد درس خوندن اما اگر نتونم دانشگاه های خوب تهران قبول بشم ترجیح میدم که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برم
    با توجه به شرایط اقتصادی فعلی-نرخ بالا و پر نوسان دلار و مشکلات دیگه- به نظرتون کدوم کشورها و دانشگاه ها میتونن گزینه خوبی برای فوق لیسانس باشن؟
    در مورد زبان هم باید بگم زبانم خوبه و بعد از کنکور ارشد بلافاصله برای آیلتس اقدام میکنم البته قبلا موسسه کیش آزمون تافل رو بدون مطالعه منابع تافل دادم که نمرم 500 شده
    با سپاس از راهنمایی شما
    اگه فاند و کمک هزینه میخوای که فکر کنم تقریبا تنها گزینه ی پیش رو امریکاست. اما اگه فاند نمیخوای میتوانی به اروپا مخصوصا نروژ فکر کنی
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط arra_eng2000 نمایش پست ها
    اگه فاند و کمک هزینه میخوای که فکر کنم تقریبا تنها گزینه ی پیش رو امریکاست. اما اگه فاند نمیخوای میتوانی به اروپا مخصوصا نروژ فکر کنی
    موفق باشی
    مرسی از پاسخ شما...اما چرا نروژ رو پیشنهاد میکنید؟؟؟ نظرتون در مورد ترکیه دانشگاه metu چی هستش؟
    برای فاند گرفتن از دانشگاه های آمریکا چه شرایطی مورد نیاز هست

Member
    رشته و دانشگاه
    University

سربازی سربازیه مهم نیست کجا باشه.سربازی یعنی خدمت اجباری در نتیجه اونها میفهمند که تو به اجبار پروژه در سپاه گرفتی.پس حتما پروژه بگیر و برو خیالت راحت
    در ضمن من تا حالا نشنیدم به کسی بخاطر سربازی گیر بدن موفق باشی
    ولی اگه مقاله دادی به اسم سپاه نده همین.