صفحه 36 از 52 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 512

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی مهندسی نفت دانشگاه پتروناس مالزی هستم.
    معدلم 3.2 هست از 4
    IELTS 6 دارم که سال 2010 گرفتم
    GRE , Verbal: 147, Quant: 157, Writing : 3.5 دارم
    4 تا مقاله دارم که دوتاش مرتبط به رشتم نیست و 2 تا که مرتبطه به صورت Review Paper هستن
    1 سال هم سابقه کار دارم تو واحد های عملیاتی
    از 4 تا از استادام توصیه نامه دارم و 2 تا توصیه نامه ی کاری هم دارم.
    مدرک زبان فرانسه هم دارم.
    میخواستم ببینم آیا شانسی برای فاند و پذیرش برای فوق لیسانس دارم یا نه؟ اولویتم کاناداس بعد اروپا و سایر کشورهای جهان اول

سلام من لیسانس پلیمر از دانشگاه آزاد امیدیه با معدل 14 دارم .. اصن دانشگاه کشورای دیگه پذیرش بگیرم ؟

Junior Member anahita_22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - AUT

سلام
    من یه سوال داشتم نمیدونم درست انتخاب کردم موضوع و یا نه. من ارشد مهندسی شیمی هستم و پروژه ام در رابطه با ساخت نانو کاتالیست هستش و گرایش ارشدمم مهندسی شیمی- نانو هستش ولی برای ادامه تحصیل علاقه ای به این فیلد ندارم میخوام در زمینه استفاده از علم نانو در درمان سرطان اقدام کنم. اول اینکه میخواستم این 1سال بعد از دفاع ارشدمو یه پروژه ای چیزی در این زمینه داخل ایران کار کنم ولی نمیدونم کدوم دانشگاه ها و یا اساتید مشغول همچین پروژه هایی هستند اگر کسی میدونه بهم اطلاع بده ممنون میشم یا حتی اساتید خارج از ایران که بشه از اینجا باهاشون در ارتباط بود و مقاله ای نوشت. بعد اینکه این تغییر، شانس گرفتن فاندمو خیلی پایین میاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط freestyle2009 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس پلیمر از دانشگاه آزاد امیدیه با معدل 14 دارم .. اصن دانشگاه کشورای دیگه پذیرش بگیرم ؟
    به نظر من شما با یه نمره زبان خیلی خوب حتی از آمریگا میتونین پذیرش با فاند بگیرین

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_22 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم نمیدونم درست انتخاب کردم موضوع و یا نه. من ارشد مهندسی شیمی هستم و پروژه ام در رابطه با ساخت نانو کاتالیست هستش و گرایش ارشدمم مهندسی شیمی- نانو هستش ولی برای ادامه تحصیل علاقه ای به این فیلد ندارم میخوام در زمینه استفاده از علم نانو در درمان سرطان اقدام کنم. اول اینکه میخواستم این 1سال بعد از دفاع ارشدمو یه پروژه ای چیزی در این زمینه داخل ایران کار کنم ولی نمیدونم کدوم دانشگاه ها و یا اساتید مشغول همچین پروژه هایی هستند اگر کسی میدونه بهم اطلاع بده ممنون میشم یا حتی اساتید خارج از ایران که بشه از اینجا باهاشون در ارتباط بود و مقاله ای نوشت. بعد اینکه این تغییر، شانس گرفتن فاندمو خیلی پایین میاره؟
    من کسیو نمیشناسم بتونم معرفی کنم فقط میتونم به شما این اطمینانو بدم که شانس گرفتن فاندتون کم نخواهد شد ..

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس مهندسی نفت از یکی از دانشگاه های دولتی تهران دارم (معدل لیسانسم 17 و معدل ارشدم 18.02) با سابقه 4 سال کار در یک شرکت نفتی با اینکه زبانم خوبه اما مدرکی نگرفتم، میخواستم ببینم امکان پذیرشم هست برای دکترا یا خیر؟ همچنین همسرم نیز لیسانس مهندسی نفت دارد با سابقه کار 7سال در بهترین شرکت ای نفتی بین المللی که در ایران بودند، میخواستم بپرسم به نظر شما که آشنایی دارید ما برای تحصیل اقدام کنیم یا برای کار؟ در ضمن سابقه کار در پذیرش تاثیر دارد یا خیر؟

سلام شما دانشگاه پیتسبورگ رو برای مهندسی شیمی چطوری ارزیابی میکنید؟
    کسی رو میشناسید اونجا رفته باشه؟
    بنظرتون من شانس پذیرش دارم؟
    معدل 15.51 شریف
    جی ار ای کوانت 170 و وربال 144 و رایتینگ 3
    تافل 94

من فقط یه دانشگاه دیگه میتونم انتخاب کنم غیر از این جایی میشناسید که خوب باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط monahosseini نمایش پست ها
    سلام. میشه لطفا کمک کنید!!!
    لیسانس آزاد رشته پلیمر 16.80
    فوق آزاد 17.80
    مقاله: 1 ISI + یکی پوستر
    TOEFL: بالای 90 میشم. 1ماه دیگه امتحان دارم
    میخواستم بدونم شانس پذیرش برای فوق مجدد در رشته ی پلیمر یا مخزن تو دانشگاه NTNU رو دارم؟ و اینکه شما کدوم دانشگاههارو recom میکنین با توجه به شرایطم؟
    ممنونم.
    سلام
    رزومتون خوبه. ولی متاسفانه نروژ کلاً به بچه های ایرانی پذیرش و ویزا نمیده، بر طبق تجربیات دوستان بنده. اگه با هزینه خودتونه میتونید ایتالیا رو در نظر داشسته باشین.
    موفق باشید

سلام
    من لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه بیرجند با معدل 17.24 هستم ی مقاله با ایمپکت 3.6 و نفر اول بین دو نفر هستم سه تا مقاله دیگه سابمیت دارم ک در همشون نفر اول هستم تافل 91 و gre1050 دارم کسی میدونه چ دانشگاههایی در امریکا برای پذیرش PHD با این رزومه امکان داره و یا دوباره تافل و GRE شرکت کنم با وقتی ک دارم ممنون میشم از دوستان گرایش متریال و یا شیمی دارویی اولویت اولم هستم
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان گرامی.عزیزان من میخواستم ازتون سؤال کنم که در حال حاضر ، توی اروپا ، کدوم دانشگاها برای ارشد نفت فاند کامل (فول فاند) میدن؟ عزیزان درجریان هستم که فاند برای مستر خیلی کم و رقابتیه و به چیا بستگی داره.اگر لطف کنید فقط اسم این چندتا دانشگاهو بمن بگید بسیار سپاسگزار خواهم شد.پیشاپیش تشکر میکنم.