صفحه 41 از 52 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 512

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

سلام
    لطفا راهنمایی کنید که با شرایط زیر کدوم دانشگاهها رو برای دکترا(فاند) انتخاب کنم.ضمنا من متاهلم و می خوام کشوری که میرم به همسرم اجازه کار بدن.لطفا اگه در این مورد هم اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید.
    کارشناسی مهندسی نفت دانشگاه صنعت نفت 14.14
    ارشد مهندسی نفت دانشگاه تهران 18.10
    آیلتس 7
    مقاله هم یه دونه ISI دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط azadee1989 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمایی کنید که با شرایط زیر کدوم دانشگاهها رو برای دکترا(فاند) انتخاب کنم.ضمنا من متاهلم و می خوام کشوری که میرم به همسرم اجازه کار بدن.لطفا اگه در این مورد هم اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید.
    کارشناسی مهندسی نفت دانشگاه صنعت نفت 14.14
    ارشد مهندسی نفت دانشگاه تهران 18.10
    آیلتس 7
    مقاله هم یه دونه ISI دارم
    به نظر من بهترين اپشن واسه شما امريكاست (البته اگه ويزا بدن). فقط شما بايد يه امتحان زبان ديگه به نام GRE هم بدين كه با توجه به نمره خوبتون در ايلتس احتمال اينكه بتونين نمره ي قابل قبولي كسب كنيد زياد هست.
    *** راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد ***

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي

سلام ميشه كمك كنيد
    ليسانس اميركبير-13/14
    ارشد گرايش جداسازي-فردوسي مشهد-16.45
    مقاله 2 isi
    مدرك زبان :تافل 105
    ميخاستم از كانادا و امريكا تو رشته خودم پذيرش بگيرم با توجه به معدل پايينم شانسي دارم ايا؟
    خيلي پشيمونم كه نخوندم شايدم از صفر شروع كنم(
    ویرایش توسط saghi_meikade : January 19th, 2016 در ساعت 08:30 PM

Junior Member

سلام
    آیا تحریم های رشته نفت برای ایرانی ها هنوز پا برجاست؟؟
    طبق برجام HR1905 لغو نخواهد شد؟؟
    ویرایش توسط rezabk : January 26th, 2016 در ساعت 04:54 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

سلام
    من دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی سهند تو رشته مهندسی شیمی-پلیمر هستم. فوق رو همین دانشگاه با معدل 19 تموم کردم کارشناسی هم دانشگاه تبریز با معدل 15.63 بودم. می خوام انصراف بدم برای یه کشور دیگه برای PHD اقدام کنم. ی مقاله ISI هم دارم. فقط می خوام بدونم که با شرایط من تو رشته ی پلیمر بهترین کشور و دانشگاه کجاست؟

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

سلام من لیسانس پلیمر از دانشگاه آزاد هستم و نمره ی تافلم 92 هستش . من واقعا گیج شدم . نمی دونم چه دانشگاه های دقیقا ارشد پلیمر دارن ؟ اگه دارن چه گرایش هایی هستن ؟ و آیا اگه پیدا کردم آیا اون دانشگاه خوبه یا نه ؟

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminpolymer نمایش پست ها
    سلام من لیسانس پلیمر از دانشگاه آزاد هستم و نمره ی تافلم 92 هستش . من واقعا گیج شدم . نمی دونم چه دانشگاه های دقیقا ارشد پلیمر دارن ؟ اگه دارن چه گرایش هایی هستن ؟ و آیا اگه پیدا کردم آیا اون دانشگاه خوبه یا نه ؟
    سلام

در مورد پیدا کردن پوزیشن ، دانشگاه مورد نظر شما لازم نیست حتما دپارتمان مهندسی پلیمر داشته باشه ، شما میتونید اسم دانشگاه رو به علاوه زمینه کاریتون در گوگل سرچ کنید و معمولا لینک های اولی مربوط به اساتید اون دانشگاه هست که بر روی زمینه مورد علاقه شما کار می کنند که این اساتید میتونن در دپارتمان شیمی ، مهندسی شیمی ، مهندسی مواد و یا دپارتمان های دیگه باشند. (بطور مثال اگر کسی بر روی کامپوزیت زمینه پلیمری کار کنه این مواد برای تقویت بتن هم استفاده میشن پس میتونه حتی از دپارتمان عمران پذیرش بگیره) ، پس به نام دپارتمان کاری نداشته باشید و فقط ببینید کدوم استاد زمینه کاری مشابهی با شما داره. در مورد خوب یا بد بودن دانشگاه هم یکی از آسون ترین روش ها دیدن جایگاه دانشگاه مورد نظر در رنکینگ های معتبر مثل QS هست.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

سلام
    من لیسانس پلیمر تهران بودم با معدل 15.3
    سال دوم ارشدم پلیمر تهران معدل سال اولم 16.7
    تافل 100
    جیاری (وربال 145 کوانت 162 رایتینگ 4)
    ریکامندرام فول پروفسورن که حالا نمی دونم چقد اهمیت داره این موضوع. پروژه مم بیشتر بایوعه.
    مقاله فعلا ندارم ولی از تزم دوتا درمیاد که البته چون امسال بیشتر اپلای کردم این خیلی به کارم نمیاد

با این رزومه تو چه رنک هایی تو امریکا شانس دارم؟ الان 7-8 جا اپلای کردم ولی می خوام ببینم اگه شانسی ندارم وقت بذارم رو استرالیا
    این سوال رو تو تاپیک دیگه ای مطرح کردم جوابی نگرفتم. خواهش می کنم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر- دانشگاه تهران

سلام. رزومه من از این قراره:
    لیسانس مهندسی پلیمر دانشگاه تهران معدل 16.7
    ارشد مهندسی پلیمر دانشگاه تهران معدل 19.06 (البته هنوز ترم دوام)
    از اونجایی که پایه زبانم خوبه و به پشتکارم هم اطمینان دارم میدونم میتونم نمره زبان خوب بیارم، به زبان سوم هم (فرانسه) تا حد خوبی آشنایی دارم
    زمینه کاریم برای تز ارشد رئولوژی و بایو پلیمر ها هست، موضوعم هم جدیده و احتمال خیلی زیاد مقاله خواهد داشت
    سابقه تی ای درس رئولوژی هم دارم
    سوالم اینه که من تو چه رنکینگی اپلای کنم که حتما پذیرش بگیرم برای PhD؟ امریکا کانادا و استرالیا مد نظرم هست
    دیگه همین دیگه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shkia نمایش پست ها
    سلام. رزومه من از این قراره:
    لیسانس مهندسی پلیمر دانشگاه تهران معدل 16.7
    ارشد مهندسی پلیمر دانشگاه تهران معدل 19.06 (البته هنوز ترم دوام)
    از اونجایی که پایه زبانم خوبه و به پشتکارم هم اطمینان دارم میدونم میتونم نمره زبان خوب بیارم، به زبان سوم هم (فرانسه) تا حد خوبی آشنایی دارم
    زمینه کاریم برای تز ارشد رئولوژی و بایو پلیمر ها هست، موضوعم هم جدیده و احتمال خیلی زیاد مقاله خواهد داشت
    سابقه تی ای درس رئولوژی هم دارم
    سوالم اینه که من تو چه رنکینگی اپلای کنم که حتما پذیرش بگیرم برای PhD؟ امریکا کانادا و استرالیا مد نظرم هست
    دیگه همین دیگه
    ممنون
    سلام دوست عزیز.
    رزومتون واقعا عالیه. بنظرم اگر جی آر ای رو هم بالای 320 بیارید و تافلو بالای 100 برای هر رنکی که بخواید می تونید اپلای کنید. آمریکا که 1 تا 10 ریسکیه کلا. ولی زیر 50 تو آمریکا رو می تونید با این شرایط پذیرش بگیرید. بین 50 تا 100 هم صد در صد پذیرش می گیرید. کانادا و استرالیا هم شانس خیلی بالایی دارید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط andres : March 11th, 2016 در ساعت 04:46 AM