صفحه 6 از 52 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 512

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شيمی, دانشگاه صنعت نفت

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

منظورتون از اينکه ميگين "دانشگاههايی که از استاداش جواب خوب داشتی" چيه؟
    در ضمن من به اسم چند تا دانشگاه نياز دارم اگه ميشه بگين کجاها را امتحان کنم.
    ممنون

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudshao نمایش پست ها
    منظورتون از اينکه ميگين "دانشگاههايی که از استاداش جواب خوب داشتی" چيه؟
    در ضمن من به اسم چند تا دانشگاه نياز دارم اگه ميشه بگين کجاها را امتحان کنم.
    ممنون
    اگر میخواید بدون تماس با اساتید (ایمیل) اپلای کنید..همین الان میگم بالای 90% ریجکت میشید..به همین خاطر بگردید اساتیدی در ضمینه کاری (در مورد شما ضمینه مورد علاقه) پیدا کنید و باهاشون مکاتبه کنید فوت و فن ایمیل هم تو فروم بحث شده از هرکدوم نتیجه گرفتی اونجا اپلای کن..اسم دانشگاه هم تبلیغ میشه!!! اگه دوس داشتی پ .خ بده بهت علی الحساب بگم :دی

Junior Member razib آواتار ها

با سلام

میخواستم لطف کنید و با توجه به شرایط زیر در بین دانشگاه های آمریکا و یا کانادا دانشگاه هایی مناسب را به من پیشنهاد کنید. (پذیرش با فول فاند منظورمه )
    معدل کارشناسی مهندسی شیمی: 15.5
    معدل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی: 16
    دو مقاله ISI که ریوایز یکیشون اومده و امید زیادی به پذیرشش هست و اما دومی هنوز هیچ خبری ازش نیست....در هر دو نویسنده اول هستم
    دو سال سابقه تدریس دروس تخصصی در یک دانشگاه کوچک دولتی
    دو کنفرانس داخلی و یکی نیمه داخلی-نیمه بین المللی و یکی هم بین المللی
    یک کتاب در دست تالیف
    همکار در طرح پژوهشی
    تافل و GRE هم ندادم هنوز اما برای اسفند دارم آماده میشم امید زیادی میره که نمره خوبی بگیرم
    Success has no secret but there are numerous ways to achieve it! Just find one now...

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام ,با عرض خسته نباشید من سال اخر مهندسی پلیمذ از دانشگاه اراک هستم اینم رزوممه:
    5 isi
    gre 620-780
    toefl 110
    gpa:2.9 3.6 last 60 credits
    معدل 15
    میخواستم برای امریکا پدرش بگیرم ولی نمیدون کجا فول فاند میشم و مهمتر از همه اینکه نمیدونم کجا اپلای کنم .اکرون رو در نظر دارم ولی مطمئن نیستم بهترین باشه .لطفا کمکم کنید.

Junior Member Niima آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- بیوتکنولوژی

سلام خدمت همه مهندسین عزیز
    فوق مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی دارم البته تا 1 ماه دیگه دفاع میکنم . معدلم تا اینجا بدون در نظر گرفتن پایان نامه 17.17 هستش. هنوز مدرک زبان هم ندارم متاسفانه و تازه میخوام برم دنبالش. دو تا مقاله هم در حال نوشتن هستم .
    در کل راهنمایی میخواستم در مورد اینکه واسه گرایش بیو در مقطع دکترا کدوم دانشگاه ها مناسب ترن ؟ اصلا از نظر تحصیلی اروپا اول اقدام کنم بهتره یا آمریکا ؟ ببخشید سوالم خیلی مبتدیه . آخه هنوز زیاد سر در نمیارم از مراحل کار

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی پلیمر(گرایش صنایع پلیمر) دانشگاه ازاد واحد علو و تحقیقات تهران خوندم. همین ترم فارغ التحصیل شدم.معدلم 16 هست و مقاله ندارم. برای ارشد و دکترای مهندسی پلیمر (ساینس نمی خوام) کدوم دانشگاه ها میشه اپلای کرد؟ ترجیه می دم در زمینه الاستومر و لاستیک باشه و یا پلیمرهای زیستی. هنوز برای هیچ آزمون زبان اقدام نکردم اما زبانم خوبه. میشه رنکینگ دانشگاه های امریکا و کانادا و اروپا بهم بگین و اینکه در این زمینه که من می خوام امریکا و کانادا بهتره یا کشورای اروپایی مثل آلمان یا سوئد یا نروژ یا هلند؟ از نظر هزینه کدوم بهتره؟ کدوم راحت تر فاند می دن؟
    یه سوال دیگه اینکه من هیچ ایمیلی از اساتید این رشته ندارم که برای پدیرش مکاتبه کنم. اگه می شه بهم معرفی کنید لطفا.
    یه سوال دیگه اینکه میشه از لیسانس مستقیم برای دکترای پیوسته اپلای کرد؟
    خیلی متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -اراک

سلام به همه دوستان
    لیسانس شیمی محض 83 اراک
    معدل درخشان 12:59
    آیلتس 6
    از کدام دانشگاه دولتی و مجانی میتونم پذیرش بگیرم
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من مهندسی شیمی هستم: لیسانس دولتی معدل 14.7 و فوق لیسانس دولتی معدل 18.2 و 2 مقاله ISI چاپ شده که IF یکیش بالای 4 و دیگری زیر 1 هست. و دو تا ثبت اختراع داخل و تافل 577 و رایتینگ 6/5 و یکی دو سال سابقه کار. لطفا راهنمایی کنید از کدوم دانشگا ههای آمریکا یا کانادا شانس پذیرش فول فاند یا RA یا TA خلاصه یه فاندی دارم؟ ممنون میشم کمک کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    اگر میخواید بدون تماس با اساتید (ایمیل) اپلای کنید..همین الان میگم بالای 90% ریجکت میشید..به همین خاطر بگردید اساتیدی در ضمینه کاری (در مورد شما ضمینه مورد علاقه) پیدا کنید و باهاشون مکاتبه کنید فوت و فن ایمیل هم تو فروم بحث شده از هرکدوم نتیجه گرفتی اونجا اپلای کن..اسم دانشگاه هم تبلیغ میشه!!! اگه دوس داشتی پ .خ بده بهت علی الحساب بگم :دی
    ببخشید منظورتون از اینکه میگید بدون ایمیل به اساتید ریجکت میشید در مورد آمریکا هست یا کانادا؟ فکر میکنم این که شما میگید بیشتر در مورد کانادا صادق باشه ؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی(پلیمر)-شریف

سلام.
    من لیسانس فرایند اصفهان با معدل 16.24و فوق پلیمر شریف با معدل 18.7 دارم.رتبه دوم لیسانس و رتبه اول فوقم بودم.به نظرتون شانس پذیرش تو دانشگاهای ecole فرانسه رو دارم؟میخوام پلیمرو ادامه بدم ترجیحا مکانیک کامپوزیتها،هرچند تز فوقم کوتینگ بوده. شانس پذیرشم تو دانشگاههای امریکا و کانادا چطوره؟اصلا برای امریکا مثل آکرون اقدام بکنم یا نه؟راستی 5 سالم تجربه کاری دارم.ممنون.