صفحه 7 از 52 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 512

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط Judy نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون از اینکه میگید بدون ایمیل به اساتید ریجکت میشید در مورد آمریکا هست یا کانادا؟ فکر میکنم این که شما میگید بیشتر در مورد کانادا صادق باشه ؟؟؟؟؟؟؟
    ما به پذیرش بدون فاند میگیم ریجکت! بیشتر در کانادا هست این قضیه چون رو معدل حساسن.
    راستی شما شانست خیلی خوبه.. با رزومه فعلی شما، از دانشگاههای رنک زیر 30 زیاد دیدم فاند بگیرن(رشته های دیگه)
    اون مقاله ایمپکت بالای 4 ت فوق العادست..ایول
    ویرایش توسط mahmoudb : September 5th, 2011 در ساعت 07:58 PM دلیل: تکمیل اطلاعات

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط samin1980 نمایش پست ها
    سلام.
    من لیسانس فرایند اصفهان با معدل 16.24و فوق پلیمر شریف با معدل 18.7 دارم.رتبه دوم لیسانس و رتبه اول فوقم بودم.به نظرتون شانس پذیرش تو دانشگاهای ecole فرانسه رو دارم؟میخوام پلیمرو ادامه بدم ترجیحا مکانیک کامپوزیتها،هرچند تز فوقم کوتینگ بوده. شانس پذیرشم تو دانشگاههای امریکا و کانادا چطوره؟اصلا برای امریکا مثل آکرون اقدام بکنم یا نه؟راستی 5 سالم تجربه کاری دارم.ممنون.
    من با رشته شما اشنایی ندارم ولی به طور کلی
    هم معدل هم دانشگاه فوقت خیلی خوبه..شانس خیلی بالایی داری..واسه دانشگاههای بهتریم شانس داری..چرا فرانسه؟؟ جاهای بهتری اپلای کن

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Niima نمایش پست ها
    سلام خدمت همه مهندسین عزیز
    فوق مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی دارم البته تا 1 ماه دیگه دفاع میکنم . معدلم تا اینجا بدون در نظر گرفتن پایان نامه 17.17 هستش. هنوز مدرک زبان هم ندارم متاسفانه و تازه میخوام برم دنبالش. دو تا مقاله هم در حال نوشتن هستم .
    در کل راهنمایی میخواستم در مورد اینکه واسه گرایش بیو در مقطع دکترا کدوم دانشگاه ها مناسب ترن ؟ اصلا از نظر تحصیلی اروپا اول اقدام کنم بهتره یا آمریکا ؟ ببخشید سوالم خیلی مبتدیه . آخه هنوز زیاد سر در نمیارم از مراحل کار
    نیما مقالاتت رو سابمیت کن شانست خوبه..
    اپلای فوق به دکترا بدون مقاله واقعا سخته
    اگه هم دانشگاه خوبی باشی خوب مسلما شانست بیشتر میشه..در مورد بیو اطلاعی ندارم ولی مسلما امریکا عالیه
    البته یه چی بگم رشته م. شیمی و علی الخصوص بیو جز TAL حساب میشه یعنی ممکنه خدایی نکرده برای امریکا کلیر نشی و ویزا نگیری..پس انرژی خودتو فقط رو امریکا نزار و کانادا، استرالیا.. رو هم در نظر داشته باش..
    موفق باشی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام ,با عرض خسته نباشید من سال اخر مهندسی پلیمذ از دانشگاه اراک هستم اینم رزوممه:
    5 isi
    gre 620-780
    toefl 110
    gpa:2.9 3.6 last 60 credits
    معدل 15
    میخواستم برای امریکا پدرش بگیرم ولی نمیدون کجا فول فاند میشم و مهمتر از همه اینکه نمیدونم کجا اپلای کنم .اکرون رو در نظر دارم ولی مطمئن نیستم بهترین باشه .لطفا کمکم کنید.
    کلا در 3 صورت برای بچه های لیسانس شانس بالایی وجود داره
    1 معدل خیلی بالا (بالای 18-19)
    2 جی آر ای خیلی بالا
    3 مقالات زیاد
    از 3 شرط دو تاشو داری
    اگه مقالاتت تو یه ضمینه باشه تو اون ضمینه شانس بالای 90% برای دکترای مستقیم داری..اگه هم نباشن نگران نباش نشون دادی قابلیت ریسرچ قوی داری
    واسه Direct PhD اپلای کن - چون واسه مستر خیلی سخت فاند میدن
    موفق باشی

دوستان لیست Interest اساتید دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه ها رو که نگاه میکردم، همه زدن تو کار بیو و انرژی. آیا تنها در صورتی با این اساتید میتونیم ارتباط داشته باشیم که بخوایم در مقطع بعدی هم بیوتکنولوژی بخونیم؟ اصلا من یه خورده گیر دارم هنوز تو مبحث گرایش ها. دانشجوی مهندسی شیمی میتونه برای ارشد در رشته های chemical engineering, biomedical engineering و biotechnology اپلای کنه (اینجوری که من تو چندین دانشگاه دیدم.) میشه توضیح بدین؟ میتونم با استادی که اینترستش در بیو هست مکاتبه کنم برای program مهندسی شیمی ؟ هر چقدر بیشتر توضیح بدین بهتره، از این سردرگمی دربیام.

با سلام. من لیسانس شیمی کاربردی و فوق لیسانس مهندسی پلیمر دارم نمره IELTS academic 6.5و 1 مقاله ISI و 5 تا کنفرانس بین المللی و ترجمه یک کتاب دارم میشه راهنمایی کنید در رشته مهندسی پلیمر گرایش های بایو یا روکش برای کجا اقدام کنم میتونم بورس بگیرم؟ با تشکر
    ارسال مدارک اکتبر 2010 - فایل نامبر اول 9 فوریه2011- RBVO سوم مارچ- 15 جولای دریافت ایمیل ورشو- 20 جولای in process -مدیکال 8 سپتامبر- درخواست پرداخت لندینگ فی و اسکن صفحه اول پاسپورت و بازم گواهی مالی 25 نوامبر-درخواست ارسال پاسپورت 7 دسامبر تحویل 11 دسامبر- دریافت ویزا 22 فوریه 2012

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shbf نمایش پست ها
    دوستان لیست Interest اساتید دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه ها رو که نگاه میکردم، همه زدن تو کار بیو و انرژی. آیا تنها در صورتی با این اساتید میتونیم ارتباط داشته باشیم که بخوایم در مقطع بعدی هم بیوتکنولوژی بخونیم؟ اصلا من یه خورده گیر دارم هنوز تو مبحث گرایش ها. دانشجوی مهندسی شیمی میتونه برای ارشد در رشته های chemical engineering, biomedical engineering و biotechnology اپلای کنه (اینجوری که من تو چندین دانشگاه دیدم.) میشه توضیح بدین؟ میتونم با استادی که اینترستش در بیو هست مکاتبه کنم برای program مهندسی شیمی ؟ هر چقدر بیشتر توضیح بدین بهتره، از این سردرگمی دربیام.
    اره چرا که نه!
    میتونی حتی واسه مکانیک هم اپلای کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

سلام
    mahmoudb عزیز خسته نباشی که اینقدر با حوصله جواب بچه هارو میدی من همه پستهارو خوندم خواستم ببینم اینکه میگی GREمیتونه معدلو واسه کانادا جبران کنه یعن یچقدر بایئ باشه؟ من دارم رو پروژم کار میکنم و واسه کانادا یا امریکا میخوام اقدام کنم معدل فوقم 16 است ولی معدل 13.37 لیسانسم سردم میکنه!
    میشه راهنمایی کنید لطفا. مرسی

سلام ، کسی‌ راجع لیسانس شیمی‌ واسه آمریکا چیزی میدونه ؟ من لیست چند تا از دانشگاه‌های که میخواستمو پیدا کردم ، قبل از اپلای کردن ، می‌خوام بدونم این مقاله و تماس با استادو اینا که میگین واسه لیسانس به بالاس دیگه ، نه ؟
    یه سوال دیگه هم این که یه مشکلی‌ دارم، و اینه که توی هر سایت دانشگاه یه قیمت فقط نوشته شده و من متوجه نمی‌شم رشته که من می‌خوام چقدر شهریه آاش ، ، خوب رشته‌های مختلف با هم فرق نمی‌کنن مگه قیمتش ؟
    توی قسمت tuition هر سایت دانشگاه فقط یه قیمت هستش ،یه صفحه توی کل سایت بیشتر نیست راجع قیمت، خوب این مال چه رشته هست ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط beauti3881 نمایش پست ها
    سلام
    mahmoudb عزیز خسته نباشی که اینقدر با حوصله جواب بچه هارو میدی من همه پستهارو خوندم خواستم ببینم اینکه میگی GREمیتونه معدلو واسه کانادا جبران کنه یعن یچقدر بایئ باشه؟ من دارم رو پروژم کار میکنم و واسه کانادا یا امریکا میخوام اقدام کنم معدل فوقم 16 است ولی معدل 13.37 لیسانسم سردم میکنه!
    میشه راهنمایی کنید لطفا. مرسی
    نمره GRE عموما برای دانشگاههای امریکا اهمیت داره و نمره بالا خیلی کمک میکنه. ولی در مورد کانادا برای اپلای از فوق به دکترا اونا معدل دو سال اخر براشون مهمه (دو سال اخر برای شما میشه همون فوق لیسانس) بنابراین جای امیدواری زیادی براتون هست. موفق باشید