صفحه 8 از 52 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 512

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

باسلام -من نميدونم سوال خودم را چه جوري ارسال كنم ميشه كمك كنيد

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته شیمی، مهندسی شیمی، نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_khadem نمایش پست ها
    می‌خوام بدونم این مقاله و تماس با استادو اینا که میگین واسه لیسانس به بالاس دیگه ، نه ؟
    بله مقاله، GRE و تماس مربوط به graduate یا همون تحصیلات تکمیلی هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_khadem نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم این که یه مشکلی‌ دارم، و اینه که توی هر سایت دانشگاه یه قیمت فقط نوشته شده و من متوجه نمی‌شم رشته که من می‌خوام چقدر شهریه آاش ، ، خوب رشته‌های مختلف با هم فرق نمی‌کنن مگه قیمتش ؟
    توی قسمت tuition هر سایت دانشگاه فقط یه قیمت هستش ،یه صفحه توی کل سایت بیشتر نیست راجع قیمت، خوب این مال چه رشته هست ؟
    معمولا قوانین هر دانشکده (و بالطبع رشته) با هم فرق میکنن. برای اطلاعات بیشتر در مورد اون رشته خاص با خود دانشکده تماس بگیرید. حتما جوابتونو میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

ممنون از پاسخ سریعتون، یعنی به نظر شما معدل 16 خوبه؟ اگه از پروژه ام نتونم مقاله بدم اونو با چی باید جبران کرد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط beauti3881 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون، یعنی به نظر شما معدل 16 خوبه؟ اگه از پروژه ام نتونم مقاله بدم اونو با چی باید جبران کرد؟
    ببینید دو تا از سخت گیر ترین دانشگاههای کانادا و دنیا! UBC و Toronto هستن. اینا خیلی رو معدل و تافل گیر میدن. کف معدلی که اینا تعیین کردن 16 هست (معدل دو سال آخر) شما مینیمم رو شاید با معدل 16 داشته باشی ولی بحث فاند خیلی پیچیده و رقابتی شده (امسال خیلی وضع خرابه، و سالهای بعد با افزایش حجم متقاضیان خرابتر هم میشه). واسه همین من میگم 16 کافی نیست. هرچقدر که میتونید رزومتونو قوی تر کنید. GRE بالا. مقالات زیاد و با کیفیت. ریکام های خیلی قوی و.. با شرایط فعلی عملا شانسی ندارید!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ببینید دو تا از سخت گیر ترین دانشگاههای کانادا و دنیا! UBC و Toronto هستن. اینا خیلی رو معدل و تافل گیر میدن. کف معدلی که اینا تعیین کردن 16 هست (معدل دو سال آخر) شما مینیمم رو شاید با معدل 16 داشته باشی ولی بحث فاند خیلی پیچیده و رقابتی شده (امسال خیلی وضع خرابه، و سالهای بعد با افزایش حجم متقاضیان خرابتر هم میشه). واسه همین من میگم 16 کافی نیست. هرچقدر که میتونید رزومتونو قوی تر کنید. GRE بالا. مقالات زیاد و با کیفیت. ریکام های خیلی قوی و.. با شرایط فعلی عملا شانسی ندارید!
    تایید میشه. UBC و تورنتو معدل و تافل نه تنها بالای 16 و 100 بلکه رقابتی لازم داره. دوستای من که اونجا فاند گرفتن رزومه شون در حد Top 20 آمریکا بود اکثرا که یا به خاطر GRE پایین یا مشکلات ویزای آمریکا اونجا رو ترجیح دادن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

درود،
    من میخوام برای رشته شیمی اقدام کنم و کشور مورد علاقه من هم انگلند هست اما مشکل زیاد دارم،
    سالها از آخرین مقطعم میگذره و من نمیدونم که آیا اصلا امکانه پذیرش گرفتن وجود داره یا نه(من که خیلی خوش بین نیستم)
    میشه شرایط تحصیل در انگلستان رو بگین بهم و بگین که من در مورد زبان و سایر موارد باید چیکار کنم؟
    آیا باید تحصیلات ای لول رو بگذرونم؟
    آیا آلترناتیوی هم وجود داره؟
    و کلا هر چیزی که میدونین لازم هست رو بگین.
    ممنونم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Patrick نمایش پست ها
    درود،
    من میخوام برای رشته شیمی اقدام کنم و کشور مورد علاقه من هم انگلند هست اما مشکل زیاد دارم،
    سالها از آخرین مقطعم میگذره و من نمیدونم که آیا اصلا امکانه پذیرش گرفتن وجود داره یا نه(من که خیلی خوش بین نیستم)
    میشه شرایط تحصیل در انگلستان رو بگین بهم و بگین که من در مورد زبان و سایر موارد باید چیکار کنم؟
    آیا باید تحصیلات ای لول رو بگذرونم؟
    آیا آلترناتیوی هم وجود داره؟
    و کلا هر چیزی که میدونین لازم هست رو بگین.
    ممنونم.
    دوست عزیز شما شرایط، رزومه و زمان اخذ مدارک قبلیتونو بگید. همچنین رشته و مقطعی که میخواید اپلای کنید تا دوستان بتونن راهنماییتون کنن. با این اطلاعات کم کسی قادر به پاسخگویی نیست.

Junior Member

سلام بچه ها من دانشجوی لیسانس نفت هستم. میخوام برای فوق میم شیمی اپلای کنم میخواستم ببینم شانسی هست با لیسانس نفت برای میم شیمی پذیرش بگیرم یا چون دارم تغیر رشته میدم شانسی ندارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

با سلام به همه دوستان

من تمام پست هایی که تا اینجا بود رو خوندم , چون قصد جدی برای ادامه تحصیل در خارج از ایران رو دارم , شرایطم رو به طور کامل مینویسم , دوستان هر کمک یا راهنمائی کنن ممنون میشم.
    من متولد 65 هستم , ورودی سال 84 لیسانس مهندسی شیمی - گرایش صنایع گاز دانشگاه آزاد گچساران و با معدل 14.88 در سال 88 فارغ التحصیل شدم ( البته سیلابس درسیمون با گرایش پالایش و پتروشیمی دقیقا یکسان بود) چون خدمت سربازی رو معاف شده بودم حدود 6 ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار شدم که البته با شرایط کار در کشورمون که همه ازش اطلاع دارید عجیب نیست که کارم مرتبط با رشته ام نیست , حدود 2 سالی هست که توی یک شرکت که کارش ساخت ( نصب ) نیروگاه های سیکل ترکیبی هست به عنوان کارشناس مکانیک و پایپینگ دفتر فنی و سرپرست پیش راه اندازی مشغول به کار هستم ( توی پروژه) اما از اونجا که به رشته خودم و ادامه تحصیل و کار در رشته خودم علاقه زیادی دارم و کار فعلی هم منو ارضا نمیکنه تصمیم گرفتم که تا آخر همین امسال استعفا بدم و شروع کنم به خوندن زبان و کارهایی که نیاز هست انجام بدم.
    لطفا منو راهنمایی کنید که باید از کجا شروع کنم ؟ چکار کنم ؟ و چقدر واسه فاند گرفتن و از چه دانشگاه هایی شانس دارم ؟
    ممنون

من هنوز همون مشکلی که گفتم رو دارم، میخوام به اساتید میل بزنم، به سختی میتونم استادی که research interest اش بخوره بهم رو پیدا کنم. همه شدن بیو ! من نگرانم شانس اونایی که تو این زمینه اپلای میکنند بیشتر باشه تا من که از بیو خوشم نمیاد
    ویرایش توسط studentz : December 12th, 2012 در ساعت 07:04 AM