صفحه 10 از 114 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

سلام.من لیسانس عمران دارم با معدل 14.5 و مدرک آیلتس 6.5 و سه سال سابقه کاری می تونم برای ارشد (راه یا حمل ونقل یا مدیریت پروژه)در دانشگاههای نروژ یا فلاند پذیرش بگیریم؟ممنون اگه کسی منو راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام . من کارشناسی معماری دارم با معدل 17.80 از دانشگاه ساری ارشد معماری می خونم در دانشگاه تهران هنوز تموم نشده و می خوام یا آمریکا برم یا کانادا برای phd . میشه راهنماییم کنید . می تونم برم ؟ چه چیزایی لازم دارم و من ازدواج کردم و آیا اگه پذیرش بگیرم همسرم هم میتونه با من بیاد . ممنون می شم اگه کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : همراهی برای پذیرش گرفتن در رشته عمران

سلام دوست عزیز
    گرایش مدیریت ساخت و محیط زیست و حمل ونقل از بخت بالایی برای فاند برخوردار هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

صد در صد میتونید برید.مخصوصا دانشگاه تهران که شناخته شده هست.معدلتون که خوب هست و سعی کنید در ارشد هم معدل بالایی بیارین که شانستون بیشتر بشه. برای امریکا نیاز به تافل و greدارین. که نمره بالا تو اونا شانستون رو برای پذیرش و فاند بیشتر میکنه. ویزا به همسر نمیدن.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    اون قسمت آخر با قطعیت نمیشه گفت که ویزا نمیدن، یه جورایی شانسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط olraxid نمایش پست ها
    سلام . من کارشناسی معماری دارم با معدل 17.80 از دانشگاه ساری ارشد معماری می خونم در دانشگاه تهران هنوز تموم نشده و می خوام یا آمریکا برم یا کانادا برای phd . میشه راهنماییم کنید . می تونم برم ؟ چه چیزایی لازم دارم و من ازدواج کردم و آیا اگه پذیرش بگیرم همسرم هم میتونه با من بیاد . ممنون می شم اگه کمکم کنید

سلام

من کارشناسی عمران امیرکبیر میخونم معدلمم 15 هست، تافل هم 104 شدم، فعلا مقاله ای ندارم ولی دارم یکارایی میکنم

تو کانادا شانس برای پذیرش تو دانشگاههای خوبش دارم؟ اگه بدون فاند پذیرش بگیرم هزینش چقدر میشه تقریبا برای 2 سال؟؟

مرسی

با سلام
    من و همسرم مي خواهيم براي كارشناسي ارشد و دكتري معماري به اروپا يا استراليا بريم به نظر دوستان كدام كشور و دانشگاهها خوب هستند‌(ترجيح مي ديم در دانشگاههاي سطح بالا درس بخونيم)
    من:
    كارشناسي معماري از دانشگاه صنعتي شاهرود با معدل 17.15
    معماري داخلي در موسسه پايا تهران (نماينده كاونديش كالج انگلستان) خوندم
    2 سال در موسسات مختلف تدريس كردم (مجتمع فني تهران ، نماينده كاونديش كالج و دانشگاه مازيار نور)
    همسرم :
    كارشناسي معماري از دانشگاه صنعتي شاهرود با معدل 15.5
    معماري داخلي رو در موسسه آموزش عالي آرمان (تهران) مي خونن

2 مقاله ملي و 3 مقاله منطقه اي داريم
    قصد داريم يك كتاب هم در رابطه با رشته معماري تاليف كنيم (در حد فكر اوليه است و اگر كمك كند حتما انجامش مي دهيم)
    سابقه كار مرتبط هم داريم ( دفتر شخصي هم داريم و در دفاتر ديگر هم كار كرديم)
    در دو مسابقه معماري كشوري (البته نه خيلي بزرگ) مقام كسب كرده ايم
    امتحان زبان نداديم و قصد داريم حداكثر تا پائيز سال 91 تحصيل را شروع كرده باشيم
    (در آلمان و استراليا آشنا داريم ، البته هزينه زندگي رو هم در نظر بگيرين لطفا )
    دوستاني كه اطلاعاتي دارن كمك كنن ممنون ميشيم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamshokoohi نمایش پست ها
    با سلام
    من و همسرم مي خواهيم براي كارشناسي ارشد و دكتري معماري به اروپا يا استراليا بريم به نظر دوستان كدام كشور و دانشگاهها خوب هستند‌(ترجيح مي ديم در دانشگاههاي سطح بالا درس بخونيم)
    من:
    كارشناسي معماري از دانشگاه صنعتي شاهرود با معدل 17.15
    معماري داخلي در موسسه پايا تهران (نماينده كاونديش كالج انگلستان) خوندم
    2 سال در موسسات مختلف تدريس كردم (مجتمع فني تهران ، نماينده كاونديش كالج و دانشگاه مازيار نور)
    همسرم :
    كارشناسي معماري از دانشگاه صنعتي شاهرود با معدل 15.5
    معماري داخلي رو در موسسه آموزش عالي آرمان (تهران) مي خونن

2 مقاله ملي و 3 مقاله منطقه اي داريم
    قصد داريم يك كتاب هم در رابطه با رشته معماري تاليف كنيم (در حد فكر اوليه است و اگر كمك كند حتما انجامش مي دهيم)
    سابقه كار مرتبط هم داريم ( دفتر شخصي هم داريم و در دفاتر ديگر هم كار كرديم)
    در دو مسابقه معماري كشوري (البته نه خيلي بزرگ) مقام كسب كرده ايم
    امتحان زبان نداديم و قصد داريم حداكثر تا پائيز سال 91 تحصيل را شروع كرده باشيم
    (در آلمان و استراليا آشنا داريم ، البته هزينه زندگي رو هم در نظر بگيرين لطفا )
    دوستاني كه اطلاعاتي دارن كمك كنن ممنون ميشيم
    دوست عزیز شما اول باید مشخص کنین که در کشورهای اروپایی و یا استرالیا قصد ماندن پس از تحصیل رو دارین! اگه برای چنین موردی باید به اطلاعات کشورها برین و از اونجا اطلاعاتی مانند مهاجرت و غیره رو بگیرین و اگه نه برای تحصیل میرین فرق می کنه. البته باید بگم انگلیس از امسال خیلی سختگیر شده برای مهاجرت دانشجوها و گرفتن ویزای دانشجویی و کسانی که رفتن خیلی براشون سخته چون هربار باهاشون تماس میگیرن میگن مدارکتون رو از دوباره بیارین برای تایید مثلا چند تل دلنشجو که من خبر دارم در جاهای مختلف 5 تا 6 بار رفتن و هر 3-4 ماه یکبار از دوباره مدارک می خوان. بلاتکلیفی هم زیاده
    در مورد استرالیا باید بگم هم جای خوبی برای مهاجرته و هم جای خوبی برای تحصیل ولی شکل پولی بودن دانشگاهای اونجاست و در ضمن خیلی سخت فاند می دن ولی باید اول اپلای کنین بد ببینین فاند میدن یا نه.
    در مورد دیگر کشورهای اروپایی باید بگم مثلا سوئد جای خوبی هست ولی بای با آب و هوا و این جور قضایا کنار بیاین. دوم عجیب وغریب ترین جای عالمه برای دانشگاه و زندگی از نظر اپلای کذدن و پاسخ دانشگاهای بزرگی داره مثله KTH,Chalmers ولی دانشگاهای متوسط خوبی داره. مجارستان هم خوبه ولی فقط بوداپست دانشگاه بزرگیه چه در زمینه مهندسی و چه هنر که مربوز به ماست ول باید دنبال کرس انگلیسی باشین و البته زبان کشور مورد نظر رو هم دنبالش برین. در مورد آلمان هم کشور خوبیه ولی زندگی و زبان مد نظر باشه یکم برایه شما سخته.
    پیشنهاد من اینه که تمام وقتتون رو بزارین روی استرالیا و یا کانادا. در مورد کشور فرانسه و اسپانیا فکرش خوبه برین ولی زبان سوم و چهارم رو باید بلد باشین فقط برای زندگی چون همه که انگلیسی بلد نیستن و زندگی برای شما اونم با همسرتون سخته.
    یک چیزه دیگه در بعضی دانشگاها داشتن همسر امتیاز داره و در بعضی های دیگه نمره منفی!!!!!!!!!
    خلاصه سرتون درد نیارم باید هدفتون مشخص باشه ولی با این مدارک سما دانشگاهای متوسط رو به بالای اروپایی و استرالیایی و کانادایی زیاده خیالتون راحت. بستگی داره بخواین اونجا بمونین با نه!!!!!!!!
    در ضمن مدرک زبان حتما باید داشته باشین!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa نمایش پست ها
    سلام

من کارشناسی عمران امیرکبیر میخونم معدلمم 15 هست، تافل هم 104 شدم، فعلا مقاله ای ندارم ولی دارم یکارایی میکنم

تو کانادا شانس برای پذیرش تو دانشگاههای خوبش دارم؟ اگه بدون فاند پذیرش بگیرم هزینش چقدر میشه تقریبا برای 2 سال؟؟

مرسی
    به چیزی بین 20000 دلار کانادا تا 30000 دلار کانادا برای یک سال. بستگی به رشته مورد نظر از نظر سطح دانشگاه داره باید به سایت دانشگاها برین و ببیبین و یا با دانشگاها تماس بگیرین و بپرسین!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط salamzandagi نمایش پست ها
    صد در صد میتونید برید.مخصوصا دانشگاه تهران که شناخته شده هست.معدلتون که خوب هست و سعی کنید در ارشد هم معدل بالایی بیارین که شانستون بیشتر بشه. برای امریکا نیاز به تافل و greدارین. که نمره بالا تو اونا شانستون رو برای پذیرش و فاند بیشتر میکنه. ویزا به همسر نمیدن.
    دوست گرامی تو بعضی دانشگاها داشتن همسر نمره مثبت داره و تو بعضی نمره منفی. البته معلوم نیست که ویزا میدن ولی احتمال گرفتنش بیشتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)