صفحه 104 از 114 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بازار کار و اینده رشته مهندسی و مدیریت منابع اب چطور هست؟ بیشتر مورد توجه چه کشورهایی هست؟
    با تشکر
    مدیریت منابع آب و محیط زیست در اغلب كشورهاي اروپای غربی و آمریکای شمالی هم به لحاظ فاند تحصیلی و هم بازار کار شرایط مناسبی دارند.
    در هر حال بسته به تز و موضوع تحقیق می تواند موثرتر یا بازار کار متفاوتی را داشته باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    مدیریت منابع آب و محیط زیست در اغلب كشورهاي اروپای غربی و آمریکای شمالی هم به لحاظ فاند تحصیلی و هم بازار کار شرایط مناسبی دارند.
    در هر حال بسته به تز و موضوع تحقیق می تواند موثرتر یا بازار کار متفاوتی را داشته باشد.
    ممنون
    من برای ارشد در المان پذیرش دارم از tud ولی از فارق التحصیلاش که جویا شدم از بازار کارش راضی نبودن. رشته مدیریت منابع اب بودن اینم دروس اصلیشه Watershed Managment, Flood Risk Management, Urban Water ,
    ممنون میشم که اطلاعاتتون رو در اختیار منم بزارید. کدوم کشورای اروپا بهترین بازار کارو دارن؟منظورتون از امریکا کانادا هم هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    ممنون
    من برای ارشد در المان پذیرش دارم از tud ولی از فارق التحصیلاش که جویا شدم از بازار کارش راضی نبودن. رشته مدیریت منابع اب بودن اینم دروس اصلیشه Watershed Managment, Flood Risk Management, Urban Water ,
    ممنون میشم که اطلاعاتتون رو در اختیار منم بزارید. کدوم کشورای اروپا بهترین بازار کارو دارن؟منظورتون از امریکا کانادا هم هست؟
    اگر کسانی که در همان کشور مشغول به کار هستند این اطلاعات را در اختیار شما گذاشته اند و افراد مطلع و قابل اطمینانی هستند، بهترین منبع کسب اطلاعات هستند. مدیریت منابع آب شاخه ها و زمینه های تحقیقاتی وسیعی دارد و بازار کار آن بسته به زمینه تحقیقی و قابلیتهای فرد بسیار خوب است به ویژه در زمینه های تخصیص منابع و زمینه های مرتبط با محیط زیست نظیر مدیریت انتشار آلاینده، pollution trading, بهسازی و optimizationو زمینه های مشابه که در اکثر كشورهاي اروپای غربی و آمریکای شمالی شرکتهای مشاور بزرگی مشغول به فعالیت بوده و زمینه کاری خوبی برای افراد دارای دانش سخت افزاری و نرم افزاری قوی(نه صرفا مدرک) با اطلاعات اینجانب می باشند. در آینده نیز این شاخه با افزایش تنشهای آبی و گسترش آلاینده های صنعتی تقویت خواهد شد.
    با اینحال همچنانکه عرض شد، در هر کشور بهترین منابع اطلاعات همان افراد خاص مشغول به کار در همان کشور هستند که از آمار و داده های به روز برخوردارند.
    منظور از آمریکای شمالی آمریکا و کاناداست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان.
    اگر امکان داره منو راهنمایی کنید با رزومه ای که دارم احتمال پذیرش گرفتن در چه رنک دانشگاه هایی رو دارم؟ آمریکا یا کانادا امکانش هست؟
    لیسانس عمران دانشگاه دولتی شهرکرد معدل 14.32
    دانشجوی ارشد عمران سازه دانشگاه ازاد نجف اباد پایان نامم رو هنوز انجام ندادم معدل 14.5تا اینجای کار
    در دوران کارشناسی مقالات داخلی و بین المللی کنفرانسی داشتم فارسی و انگلیسی(مهارتم خوبه برای مقاله نوشتن) همچنین کارگاه اموزشی بین المللی هم شرکت کردم
    از پایان نامه هم حتما حداقل یکی دوتا isi درمیارم
    دو سال پیش ایلتس هم امتحان دادم 6.5 دوباره هم میتونم نمره ش رو تکرار کنم
    ریکام هم از استاد راهنما دارم
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    بنده دانشجوی سال آخر ارشد دانشگاه علم وصنعت گرایش سازه هستم با معدل 18.5 (شاگرد اول) که دوره ی لیسانس رو هم در همین دانشگاه با معدل 16.9به اتمام رسوندم و با امتیاز ارشد مستقیمی وارد دوره ارشد شدم
    مقاله ندارم
    تافل 90 هنوز جی ار ای نداده ام
    برای دانشگاه های آمریکا وضعیت بنده رو چطور میدونید و اینکه کدوم دانشگاها رو توصیه میکنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط derett نمایش پست ها
    سلام
    بنده دانشجوی سال آخر ارشد دانشگاه علم وصنعت گرایش سازه هستم با معدل 18.5 (شاگرد اول) که دوره ی لیسانس رو هم در همین دانشگاه با معدل 16.9به اتمام رسوندم و با امتیاز ارشد مستقیمی وارد دوره ارشد شدم
    مقاله ندارم
    تافل 90 هنوز جی ار ای نداده ام
    برای دانشگاه های آمریکا وضعیت بنده رو چطور میدونید و اینکه کدوم دانشگاها رو توصیه میکنید
    بدون مقاله برای پذیرش دکتری با فاند شرایط سختی دارید. عموما برای پذیرش دکتری حداقل یک مقاله ژورنالی در زمینه مرتبط با تحقیق مورد نظر نیاز است که بدون آن کسب اعتماد استاد نه غیرممکن که بسیار سخت خواهد بود به ویژه با وضع رقابتی فعلی.
    بهتر است در صورت امکان به فکر دادن حداقل یک مقاله ژورنالی در این فاصله باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dououst نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگر امکان داره منو راهنمایی کنید با رزومه ای که دارم احتمال پذیرش گرفتن در چه رنک دانشگاه هایی رو دارم؟ آمریکا یا کانادا امکانش هست؟
    لیسانس عمران دانشگاه دولتی شهرکرد معدل 14.32
    دانشجوی ارشد عمران سازه دانشگاه ازاد نجف اباد پایان نامم رو هنوز انجام ندادم معدل 14.5تا اینجای کار
    در دوران کارشناسی مقالات داخلی و بین المللی کنفرانسی داشتم فارسی و انگلیسی(مهارتم خوبه برای مقاله نوشتن) همچنین کارگاه اموزشی بین المللی هم شرکت کردم
    از پایان نامه هم حتما حداقل یکی دوتا isi درمیارم
    دو سال پیش ایلتس هم امتحان دادم 6.5 دوباره هم میتونم نمره ش رو تکرار کنم
    ریکام هم از استاد راهنما دارم
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    با این شرایط معدل و وضعیت رزومه در صورتی که به پذیرش دکتری فکر میکنید اصلا وضعیت مناسبی نخواهید داشت مگر آنکه در فرصت باقیمانده معدل و سپس وضعیت تحقیق و مقاله خود را تقویت نمایید. پذیرش مستر مجدد با هزینه شخصی با معدلی بالاتر امکانپذیرتر به نظر میرسد ولی هزینه بالا و شانس کم دریافت ویزای مستر مجدد بدون فاند در امریکا آنرا غیر منطقی خواهد ساخت.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد.مهندسی صنایع.دانشگاه فردوسی

سلام خدمت دوستان.
    وقت بخیر
    فرصت بورس دکترا مهندسی عمران پرتغال.ماهیانه 1000 یورو. افرادیکه رزومه بسیار خوب خصوصا مقاله isi در این زمینه دارند لطفا پیام بدن.
    موضوع مد نظر وشرایط :Seismic Design of Buildings in CLT, EARTHQUAKE

The objective of the project is to address the current seismic analysis that are used on the assessment of CLT buildings and develop an optimized solution for design based in pushover analysis according to the new proposal for Eurocode 8. The methodology will be based on the results obtained in SISMO, for the local elements and connections, and applied to advanced numerical models calibrated with real scale tests made to a CLT building in a controlled laboratory environment

Requirement:
    Master in Civil Engineering, Structural branch;
    Advanced knowledge in the area of ​​modeling;
    Knowledge in the field of timber structures;
    oral and written command of the English language.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of guilan

من لیسانسمو عمران دانشگاه گیلان با معدل 14.51 گرفتم
    نمره ی تافلم حدودای 90 خواهد بود
    مقاله ندارم
    ولی یه کتاب چاپ کردم
    تا دلتونم بخواد فعالیت های انجمنی و برگزاری مسابقات استانی و ملی در زمینه سازه داشتم
    سابقه تدریس هم دارم
    واسه ارشد کشوری که با این شرایط شانس اخذ پذیرش داشته باشم کجاها میتونه باشه؟
    کلا باید دور امریکا و کانادا رو خط بکشم؟
    ویرایش توسط s_abolfazl_e : October 15th, 2016 در ساعت 02:51 AM

Junior Member

سلام
    معدل لیسانس 15 از دانشگاه ازاد
    امتحان تافل یا ایلس نداده ام اما روی نمره ی 85 به بالا حساب می کنم
    نظر شما برای لمکلن پذیرش در دانشگاه های المان در رشته ی مدیریت پروژه عمرانی چیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)