صفحه 108 از 114 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران

سلام
    من مدرک کاردانی عمران-کار های عمومی ساختمان دانشگاه غیر انتفاعی شهرستان معدل 15.40 سال 87
    مدرک کارشناسی تکنولوژی عمران-عمران دانشگاه غیر انتفاعی شهرستان معدل 13.30 سال 89
    مدرک کارشناسی ارشد- سازه دانشگاه آزاد معدل 15 ( موضوع کار شده تحلیل لرزه ای استاتیکی غیرخطی روی سازه پل) سال 95
    دو مقاله کنفرانسی بین المللی در تهران- یک مقاله کنفرانسی خارجی- دو مقاله مجله ISI
    در حال خوندن زبان- آمادگی آیلتس 6.5 تا 7

لطفا راهنماییم کنید
    می خوام در مقطع دکترا بورس بگیرم
    آیا با این شرایط امکانش هست؟ کدوم کشور رو پیشنهاد می کنین؟
    از بهترین حالت ممکن پذیرش تا بد ترین
    اروپا- امریکا- کانادا- استرالیا

Junior Member

سلام
    من دوتا پوزیشن در رشته منابع آب دانشگاه Dublin و دانشگاه Oulu اپلای کردم و هر دو به من ایمیل زدن که برای مصاحبه با من تماس می گیرند ولی الان تقریبا 3 هفته است که خبری نشده است، به نظر شما من باید پیگیری بیشتری کنم؟ یا دیگه کلا بی خیال بشم؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط DentMona نمایش پست ها
    سلام
    من دوتا پوزیشن در رشته منابع آب دانشگاه Dublin و دانشگاه Oulu اپلای کردم و هر دو به من ایمیل زدن که برای مصاحبه با من تماس می گیرند ولی الان تقریبا 3 هفته است که خبری نشده است، به نظر شما من باید پیگیری بیشتری کنم؟ یا دیگه کلا بی خیال بشم؟
    سلام

معمولا برای هر پوزیشن اساتید یک لیست اصلی(با تعداد محدود کاندیدها) ویک لیست رزرو(با تعداد بیشتر افراد دارند). اگر به شما برای مصاحبه ایمیل زدند,با شما تماس خواهند گرفت.با این وجود اگر تا اخر این هفته تماسی برقرار نشد دوشنبه هفته دیگر یک پیام به استاد مربوط ارسال نمایید(ایمیل تماس دانشگاه هم در زیر ایمیل خودتان باشد).

ارادت

سلام دوستان با فاند 1000 یورو ماهانه میشه براتیسلیوا زندگی کرد؟ برا پسادکتری پذیرش گرفتم من.

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه آزاد نجف آباد هستم با معدل 15.16 ..بهمن ماه 1391
    4سال سابقه کار تو پروژه های بزگی مثل سازه و نازک کاری ایستگاه مترو دارم
    برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس امکان پذیرش از کدام دانشگاه ها برای شرایط من هست؟ امکان گرفتن کمک هزینه ی تحصیلی هست؟
    با کار کردن در حین تحصیل میشه خرج زندگی و تحصیل و ساپورت کرد؟
    هدف اصلی من مثل اکثریت دوستان برای ادامه تحصیل وارد شدن به بازار کاره....آیا تو رشته ی مهندسی عمران میشه کار پیدا کرد؟

ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

معمولا برای هر پوزیشن اساتید یک لیست اصلی(با تعداد محدود کاندیدها) ویک لیست رزرو(با تعداد بیشتر افراد دارند). اگر به شما برای مصاحبه ایمیل زدند,با شما تماس خواهند گرفت.با این وجود اگر تا اخر این هفته تماسی برقرار نشد دوشنبه هفته دیگر یک پیام به استاد مربوط ارسال نمایید(ایمیل تماس دانشگاه هم در زیر ایمیل خودتان باشد).

ارادت
    سلام
    خیلی ممنون از پاسختون. من انتهای پیغام شما رو متوجه نشدم منظور از ایمیل تماس دانشگاه چیه؟
    شما دانشگاه دلف هلند هستین؟ روند اپلای دکتری تو دانشگاه دلف و می شه توضیح بدین؟ من رزممو برای یه استاد تو دلف فرستادم که سایت آکادمی ترنسفر و بهم معرفی کرد گفت در صورت خالی بودن پوزیشن مورد علاقتون با من تماس بگیرین ولی این قضیه مربوط به وسط فروردین می شه و تا الان متاسفانه هیچ پوزیشنی باز نشده و من هم با استاد دیگه تماسی نداشتم و نمی دونم برای حفظ ارتباط با یه استادی که رزمه آدمو قبول داره چی کار باید کنم؟؟؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
    اگر لطف کنید و بنده رو درمورد حدودای دانشگاهی که میتونم توی آمریکا انتخاب کنم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

- لیسانس مهندسی عمران - دانشگاه امیرکبیر - معدل 13.85
    - فوق لیسانس مهندسی عمران، مدیریت منابع آب - دانشگاه امیرکبیر - معدل 17.25
    - نمرات زبان رو هنوز ندادم ولی تافل بین 105 تا 110 و GRE حوالی 320 خواهد بود.
    - تدریس یار دو درس برای سه ترم
    - دو مقاله ISI که یکیش قراره به زودی توی یک ژورنال متوسط رو به بالا سابمیت بشه و داوریش تا قبل از ددلاین دانشگاه ها انجام بشه و اون یکی تو یک ژورنال متوسط ثبت میشه ولی بعیده داوریش به ددلاین برسه (ژورنال ها هنوز تعیین نشدن)
    - سابقه کار در دفتر مطالعات آب و محیط زیست دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

سلام کانادا برای یک مهندس عمران چه زندگی تحصیل کار زن خوب گرفتن 😝😝خو بست
    یا آمریکا؟
    آخه یه چند تا سایت نوشته بودند "نیاز بازار کار کانادا به مهندسین عمران تا ۲۰۲۰ افزایش یافت 😝😝😝"
    برای کارشناسی در ایتالیا نیاز هست که به زبان ایتالیایی آشنایی داشته باشید چون دوره های کارشناسی اکثراً به زبان ایتالیایی ارائه میشه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اعضا
    من دانشجوی ارشد عمراه سازه هستم می خواستم ببینم شرایط لازم برای گرفتن فاند دکترا برای انگلیس و امریکا چجوری یه ؟؟؟و کدوم یک توش فاند گرفتنش راحته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه کسی بتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید. اگه بنده رو کمک کنید ممنون میشم

من با یک استاد از دانشگاه Indiana (Bloomington) مکاتبه کردم و فیلدهامون کاملاً باهم میخورد و گفت حتماً اپلای کن با فاند. ولی وقتی شرایط حداقلی دانشکده رو دیدم جا خوردم.
    شرایط من اینه:
    معدل لیسانس 13.85
    معدل ارشد 17.25
    تافل 102
    GRE ندادم هنوز

شرایطی که توی سایت نوشته

1. TOEFL or IELTS exams
      International students (whose native language is not English):
    2. TOEFL - Minimum of 600 (>249 CBT, >99 IBT). (Minimum of 620 (>260 CBT, >104 IBT) for Financial Aid).

1. Undergraduate Grade Point Average (GPA)
      Minimum of 3.0 on 4.0 scale (a B average)

1. Graduate Record Exam (GRE)
    2. Exam taken after August 1, 2011 – a minimum of 151 on verbal and a minimum of 150 on quantitative, and 4.5 or better on Analytical.

نمره تافلم 2 نمره از financial aid کمتره. همچنین نمره رایتینگ 4.5 برای GRE که کار خداست! ولی بزرگترین مشکل معدل لیسانسه که مال من حدود 2.75 هست. الان با توجه به این شرایط (و اینکه خیلی از دانشگاه های دیگه هم همین سیستم حداقل معدل لیسانس 3 از 4 رو دارن) من کلاً باید بیخیال این دانشگاه ها بشم و اپلای نکنم؟ یا استاد میتونه خودش وارد عمل بشه؟

خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)