صفحه 17 از 114 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member amish آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayarz نمایش پست ها
    سلام
    از اطلاعات خیلی مفیدی که اینجا ارائه میدید خیلی ممنونم.
    من لیسانس و فوق معماریم رو از ارمنستان گرفتم و معدل هام به ترتیب هفده و هیجده و شصته. نمره تز فوقم هم بیست شدم.
    اوضاعم از نظر مقاله خیلی خوب نیست. یک مقاله ی داخلی دارم به انگلیسی و فقط همین.
    ترجیحم اینه که از کانادا یا امریکا پذیرش فول فاند برای دکترا بگیرم. می دونم که برای معماری (گرایش های هنریش) خیلی فاند نیست برای مین رشته هایی که بیشتر جنبه ی تحقیقاتی دارن رو هم در نظر دارم.
    می خواستم از تجربیات شما هم استفاده کنم که میشه آیا امیدوار بود با همچین شرایطی؟
    سلام دوست خوبم
    اول اینکه بهتره نمره هاتون رو به همون سیستم اموزشی ارمنستان بنویسید برای رزومه و اپلای چون نمره برای امریکا و کانادا از 4 هست و بردن نمره از 20 به 4 کار پیچیده ای هست که ممکنه این وسط نمره واقعی خودتون بدست نیاد.
    بعد هم بله شانس دارید به شرط اینکه نمره ایلتس و جی ار ای بالایی بیارید مخصوصا برای امریکا نمره جی ار ای بسیار مهم و تعیین کننده است و برای نمره خوب باید چند ماه براش وقت گذاشت. توصیه من اینه که از الان شروع کنید به نامه دادن به اساتید و همزمان خوندن برای امتحانهای زبان.
    در مورد گرایش هم گرایشهای شهرسازی و طراحی شهری و همچنین مدیریت پروژه از شانس بیشتری برای بورس برخوردارن.
    موفق باشید

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

لیست دانشگاه های کانادا دارای رشته معماری:
    :ENGLISH
    university of toronto 1/1
    university of british columbia 2/2
    university of manitoba 3/3
    carleton university 5/5
    McGill university 6/6
    calgary university 7/7
    waterloo univerisity 8/8
    concordia university 9/9
    ryerson university 10/10
    dalhousie university 11/11

:FRENCH
    1/1 universite de montreal
    universite laval 2/2

Junior Member

سلام دوستان.من لیسانس معماریم.با معدل 15.زبانم عالیه ولی هنوز مدرک آیلتس نگرفتم.به نظرتون واسه ارشد برای کجا اقدام کنم؟شانسی واسه گرفتن فاند دارم؟

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

بستگی داره چه فاکتورهایی براتون مهمه؟
    هزینه؟ چه شاخه ای از معماری؟ هدفت از اینکه اصلا می خوای خارج از ایران بخونی؟
    برای فاند هم غیر از امریکا به ندرت جای دیگه ای برای مستر معماری فاند میدن.اون هم از سال دوم یا ترم دوم.
    البته معدلت برای اکثر دانشگاه های خوب امریکا کانادا و انگلیس کمه چون 16 به بالا میخوان توی سایت هر دانشگاه بری مینیمم شرایطی که باید داشته باشی برای اپلای کردن رو تو قسمت minimun requirements توضیح داده.
    بهت توصیه میکنم این پستم رو یه نگاه بندازی

http://www.applyabroad.org/forum/sho...467#post455467

Junior Member

ممنون از راهنماییتون.اون مطالبو خوندم..من نسبت به اون بچه ها وضعم افتضاحه و هیچ شانسی ندارم.برای دانشگاههای متوسط با هزینه ِ کم کدوم کشورا رو پیشنهاد می کنین؟؟
    من بیشتر علاقم interior design و landscape و مرمت

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط gooloo نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.اون مطالبو خوندم..من نسبت به اون بچه ها وضعم افتضاحه و هیچ شانسی ندارم.برای دانشگاههای متوسط با هزینه ِ کم کدوم کشورا رو پیشنهاد می کنین؟؟
    من بیشتر علاقم interior design و landscape و مرمت
    برای هزینه کم آلمان . مالزی و پلی تکنیک میلان که امسال به خیلی از ایرانی ها پذیرش داده. هزینه کم منظورم سالی حدود 7 8 میلیون
    یادت باشه حداقل حداقل آیلتس 6.5 نیاز داری اگر 7 و بالاتر بگیری که بهتر
    البته اگر GRE بدی و نمره متوسطی هم بگیری تم امریکا چند ده تا دانشگاه هست که حتما میتونی پذیرش بگیری و احتمال فاند گرفتن هم از ترم دوم هست. فقط امریکا رفتن دردسر های مخصوص خودش هم داره و ویزا گرفتن و اینکه هرینش هم معمولا بالاست مثلا فکر کن حدود سالی 20 میلیون
    البته انگلیس هم میتونی به راحتی پذیرش بگیری اگر به معدلت گیر ندن و دوره مستر تو انگلیس اکثرا 12 ماهه و البته سالی حدود 35 میلیون هزینه
    هزینه زندگی هم بسته به شهر و کشور و نوع زندگی خودت تو این کشورا از حداقل 500 600 تومن تا ماهی 1.5 تا 2 تومن میشه البته سقفی نمیشه تعیین کرد آدم میتونه هرچقدر پول رو خرج کنه ولی این رقم ها که گفتم برای زندگی عادی یه دانشجو هست
    من کلا در مورد استرالیا اطلاعاتی ندارم اونجا هم دانشگاه هایی که مستر معماری دارن کم نیست
    یک نکته فوق العاده مهم الان برای شما نمره آیلتس بالا و یه پورتفولیو قویه. اگر CV خوبی داشته باشی کمکت میکنه همچنین چند تا نامه توصیه از استادات

سلام من فارغ التحصیل عمران با معدل 15.80 از دانشگاه آزادم. زبانم عالیه ولی مدرک آموزشکده ای دارم. می خواستم ببینم امکان گرفتن پذیرش از دانشگاههای کانادا را دارم؟
    اگر پاسخ مثبته کدوم دانشگاهها را پیشنهاد میکنید. و چطور میشه باهاشون مکاتبه کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط nimabahrevar نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل عمران با معدل 15.80 از دانشگاه آزادم. زبانم عالیه ولی مدرک آموزشکده ای دارم. می خواستم ببینم امکان گرفتن پذیرش از دانشگاههای کانادا را دارم؟
    اگر پاسخ مثبته کدوم دانشگاهها را پیشنهاد میکنید. و چطور میشه باهاشون مکاتبه کرد؟
    کانادا معمولا بالای 16 میخاد.ولی معدل شما هم بد نیست.احتمالا معدل دو سال اخرتون بالای 16 هستش که بنابراین شانس دارین.
    مدرک اموزشگاه به درد پذیرش نمیخوره شما باید مدرک تافل یا ایلتز داشته باشین.
    بهتر ه که بخشهای امتحانات و کانادا رو یه نگاهی بندازین.
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - BEng

با سلام
    از بین دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که چطور میتونم بفهمم کدوم یک از دانشگاه های فنلاند در رشته ی عمران مقطع فوق لیسانس برنامه ی تحصیلی دارن؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    من ارشد عمران - سازه خوندم
    کارشناسی معدلم 16.47
    کارشناسی ارشد 17.14
    دو تا مقاله کنفرانس خارجی- یک کنفرانس داخلی- و یک مقاله ISI با ایمپکت فاکتور 1.512 و یه مقاله هم تازه سابمیت کردم اگه ژورنال نشد کنفرانسش حتمیه
    تنها مشکلم زبانه
    میشه رو فاند حساب باز کرد؟ واسه 2013 میشه امیدوار بود؟ با توجه به اوضاع خرابه زبانم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)