صفحه 21 از 114 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه آزاد دارم .با معدل کارشناسی 14 و معدل کارشناسی ارشد 16 الان هم در یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه خودمون در مورد بتن کار می کنم. 2 تا مقاله سامبیت کردیم و یکی دیگه هم تا چند هفته دیگه کامل میشه(با ایمپکت فاکتور 1-2). مدرک زبان فرانسه دارم به نظرتون دانشگاه فرانسه زبان لاوال(در کبک) برای من مناسبه؟ صرف حضور در یک تیم پژوهشی برام امتیاز داره؟ یعنی لازمه تو رزومم جدا بهش اشاره کنم؟ لطفا من را راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام
    من معدل 17.77کارشناسی معماری دانشگاه آزاد هستم.
    میخوام در رشته ی خودم در کشور آلمان ترجیحن شهر هامبورگ یا شهرهای نزدیک به هامبورگ ادامه تحصیل بدم.(دلیل تاکید روی هامبورگ واطراف اون :چون خواهرم واقوام پدرم ساکن اونجا هستن)
    من تازه شروع به کار کردم و اطلاعاتی ندارم. در حال حاضر فقط مشغول تحصیل زبان المانی هستم. لطفن دانشگاههایی رو که مناسب منه به من معرفی کنید. از دانشجوهای باتجربه ی معماری هم که در این زمینه به من کمک کنن ممنون میشم

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط nafise905 نمایش پست ها
    سلام
    من معدل 17.77کارشناسی معماری دانشگاه آزاد هستم.
    میخوام در رشته ی خودم در کشور آلمان ترجیحن شهر هامبورگ یا شهرهای نزدیک به هامبورگ ادامه تحصیل بدم.(دلیل تاکید روی هامبورگ واطراف اون :چون خواهرم واقوام پدرم ساکن اونجا هستن)
    من تازه شروع به کار کردم و اطلاعاتی ندارم. در حال حاضر فقط مشغول تحصیل زبان المانی هستم. لطفن دانشگاههایی رو که مناسب منه به من معرفی کنید. از دانشجوهای باتجربه ی معماری هم که در این زمینه به من کمک کنن ممنون میشم
    سلام
    پست هاي تاپيك
    مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQs

رو كامل بخونيد به جواب سئوالاتون ميرسيد.
    موفق باشيد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7-%D9%88-FAQs
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

سلام به دوستان به نظرتون من با شرایط زیر آیا می توانم از کانادا یا استرالیا پذیرش با فاند بگیریم البته توی گرایش من در کانادا فقط دانشگاه های تورنتو،کلگری،آلبرتا،UBC و در استرالیا هم دانشگاه سیدنی و نیو سالز ولز این رشته رو ارائه می دهند:
    فوق لیسانس مدیریت ساخت امیرکبیر معدل:15.8 نمره تز:19
    لیسانس عمران امیرکبیر معدل :12 معدلم به خاطر بیماری پدرم صفر های متعددی دارد که در صورت حذف آن ها معدلم 12/14 می شود
    5 تا مقاله isi اکسپت شده که 2 تای آن ها در ژورنال های بسیار معتبر asce و 1 مورد از آن ها در یکی از ژورنال های الزویر می باشد
    3 مقاله اکسپت شده در کنفرانس های بسیار معتبر آمریکا و کانادا و 2 سال سابقه تدریس حل تمرین در دانشگاه و مسلط به نرم افزار های خاص شبیه سازی و مدیریتی
    آیلتس: 7

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaliverdi نمایش پست ها
    سلام به دوستان به نظرتون من با شرایط زیر آیا می توانم از کانادا یا استرالیا پذیرش با فاند بگیریم البته توی گرایش من در کانادا فقط دانشگاه های تورنتو،کلگری،آلبرتا،UBC و در استرالیا هم دانشگاه سیدنی و نیو سالز ولز این رشته رو ارائه می دهند:
    فوق لیسانس مدیریت ساخت امیرکبیر معدل:15.8 نمره تز:19
    لیسانس عمران امیرکبیر معدل :12 معدلم به خاطر بیماری پدرم صفر های متعددی دارد که در صورت حذف آن ها معدلم 12/14 می شود
    5 تا مقاله isi اکسپت شده که 2 تای آن ها در ژورنال های بسیار معتبر asce و 1 مورد از آن ها در یکی از ژورنال های الزویر می باشد
    3 مقاله اکسپت شده در کنفرانس های بسیار معتبر آمریکا و کانادا و 2 سال سابقه تدریس حل تمرین در دانشگاه و مسلط به نرم افزار های خاص شبیه سازی و مدیریتی
    آیلتس: 7
    دوست عزیز شما می تونین با گرفتن یک GRE خوب معدلتونو جبران کنین, اگه واقعآ می خواین واسه آمریکا یا کانادا اقدام کنین پیشنهاد می کنم به فکر زبان باشین.
    تعداد مقالتتون خوبه و اینو بدونین رزومه بدونه GRE اصلآ بررسی نمی شه. اگه سواله خواصی راجبه دانشگاهی که مده نظرتونه دارین در خدمتم.
    موفق باشید.

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    بستگی به جیبتون داره.
    از مالزی که ارزونه شروع میشه تا به انگلیس که هزینه ها سرسام اوره میتونین انتخاب کنین.
    معدل خیلی خیلی خیلی خوبی دارین و اگه TOEFL خوب بدین میتونین فاند هم بگیرین.
    اگه من چنین معدلی داشتم هرگز شانس خودم برای ادامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور از دست نمیدادم
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?23010-کمک-برای-انتخاب-کشور-و-تحصیل&p=327045&viewfull=1#post327045 شاید به دردتون بخوره.
    دوست عزیز مرسی از جوابتون. من یه مشکلی که دارم اینه که کارشناسی ناپیوسته ی عمران از دانشگاه غیرانتفاعی هستم. البته کاردانی هم عمران خوندم (غیرانتفاعی بازم) با معدل 18.43. میخواستم بدون نوع مدرکم تاثیری در گرفتن پذیرش داره یا نه؟ و اینکه آلمان برای عمران چقدر خوب میتونه باشه؟
    مرسی

Junior Member

سلام
    من 22 ساله دانشجوی معماری دانشگاه قزوینم(کاردانی به کارشناسی)ترم 2 واسه ارشد میخوام تو یه دانشگاه معبر برای رشته خودم ادامه تحصیل بدم.
    لطفا راهنمایی کنید.
    ایتالیا بهتره یا کشورای دیگه؟

لطفا چند دانشگاه رو از لحاظ هزینه و معتبر بودن دانشگاه بم معرفی کنید.

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط behforooz نمایش پست ها
    سلام
    من 22 ساله دانشجوی معماری دانشگاه قزوینم(کاردانی به کارشناسی)ترم 2 واسه ارشد میخوام تو یه دانشگاه معبر برای رشته خودم ادامه تحصیل بدم.
    لطفا راهنمایی کنید.
    ایتالیا بهتره یا کشورای دیگه؟

لطفا چند دانشگاه رو از لحاظ هزینه و معتبر بودن دانشگاه بم معرفی کنید.
    سلام
    شما اول بايد تصميم بگيري تو چه گرايش و زمينه اي تو معماري علاقه داري ادامه تحصيل بدي و روي پروپوزالت فكر كني و بعد ميشهكشور و دانشگاه بهتون پيشنهاد داد
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinus نمایش پست ها
    سلام
    شما اول بايد تصميم بگيري تو چه گرايش و زمينه اي تو معماري علاقه داري ادامه تحصيل بدي و روي پروپوزالت فكر كني و بعد ميشهكشور و دانشگاه بهتون پيشنهاد داد
    سلام
    مرسی واسه جوابت
    خب من واسه ارشد میخوام معماری-معماری بخونم و در مورد پروپوزال هم هنوز معلوم نیست .
    می تونی کمکم کنی؟

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط behforooz نمایش پست ها
    سلام
    مرسی واسه جوابت
    خب من واسه ارشد میخوام معماری-معماری بخونم و در مورد پروپوزال هم هنوز معلوم نیست .
    می تونی کمکم کنی؟
    كمكم اين ميتونه باشه كه موضوع هاي مختلف رو در موردشون مطالعه كن تا به يكيشون علاقه مند شي !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)