صفحه 22 از 114 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

Thumbs down پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinus نمایش پست ها
    كمكم اين ميتونه باشه كه موضوع هاي مختلف رو در موردشون مطالعه كن تا به يكيشون علاقه مند شي !
    خب مرسی از جواب شما / بعدی!

کسی دیگه ای میتونه کمکم کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

سلام
    من 22 ساله دانشجوی معماری دانشگاه قزوینم(کاردانی به کارشناسی)ترم 2 واسه ارشد میخوام تو یه دانشگاه معبر برای رشته خودم (معماری)-معماری ادامه تحصیل بدم.
    لطفا راهنمایی کنید.
    ایتالیا بهتره یا کشورای دیگه؟

لطفا چند دانشگاه رو از لحاظ هزینه و معتبر بودن دانشگاه بم معرفی کنید.

Junior Member

سلام من میخواستم بدونم کدوم یک از دانشگاه های آلمان برای رشته معماری مناسب تره؟؟؟ وآیا تا قبل از گرقتن ielts میشه برای پذیرش اقدام کرد؟

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط sanamt نمایش پست ها
    سلام من میخواستم بدونم کدوم یک از دانشگاه های آلمان برای رشته معماری مناسب تره؟؟؟ وآیا تا قبل از گرقتن ielts میشه برای پذیرش اقدام کرد؟
    سلام
    اول بهتره گرايشتون رو انتخاب كنيد. دانشگاه هاي مختلفي هستند كه تمركزشون روي يك بخشي هست و قوي ترند. از اين لينك ميتونيد رنكينگ دانشگاه هاي معماري آلمان رو ببينيد. ميتونيد بر اساس معيار هاي مختلف sort كنيد و همينطور overall
    http://www.daad.de/deutschland/hochs...p=1&ab=3&esb=7
    پست هاي اين تاپيك هم بخونيد كمكتون ميكنه.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7-%D9%88-FAQs
    اگر دانشگاهي برنامش انگليسي باشه حتما ازتون مدرك زبان ميخواد.شايد اگر بقيه مداركتون مورد قبولشون باشه بهتون يه فرجه بدن تا بتونيد مدرك زبان رو بفرستيد. در اين صورت پذيرش مشروط به شما ميدن. ولي بدونيد سفارت ها به پذيرشي كه مشروط به گرفتن مدرك زبان باشه گير ميدن. يعني سفارت حتما مدرك زبان ازتون ميخواد وگرنه احتمال خيلي زياد ريجكت ميكنند
    موفق باشيد
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

Junior Member

مرسی از راهنماییتون. من بیشتر منظورم گرفتن آیلتس در مدت زمان بین اقدام برای پذیرش تا زمان گرفتن پذیرشه. امکانش هست؟

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط sanamt نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. من بیشتر منظورم گرفتن آیلتس در مدت زمان بین اقدام برای پذیرش تا زمان گرفتن پذیرشه. امکانش هست؟
    اين رو بهتره ايميل بزنيد و از دانشگاه مورئ نظر بپرسيد. بعضي دانشگاه ها خيلي حساس هستند و ميگن اگر تا ددلاين تمام مدارك كامل نرسه دستشون اپليكيشنتون رو اصلا بررسي نميكنند. بعضي ها هم مداركتون رو چك ميكنند اگه از همه لحاظ قبول داشته باشن و فقط مشكل مدرك زبان باشه پذيرش مشروط ميدن كه توضيح دادم
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

Junior Member

سلام خسته نباشید.
    من لیسانس عمران 14.5 از دانشگاه سراسری شیرازم
    دانشجوی ارشد عمران-خاک-پی سراسرس شیرازم. تا الان 14.5 معدلم با پایان نامه فکر کنم 15 بشه.
    3 سال سابقه کاری دارم.
    رو فنلاند نروژ می تونم حساب کنم ؟
    زبانمم خوبه فکر میکنم نمره خوبی میارم

سلام.
    من دانشجوی رشته معماری هستم. دیبلم معماری دارم چون هنرستانی بودم. کاردانی معدل 18.75 داشتم. الانم ترم 3 کاردانی به کارشناسی در دانشگاه دهخدا قزوین که غیر انتفاعی است درس میخونم.معدل دو ترم اولم 18.10 است.
    1 سال سابقه کار دارم و دارم روی یک مقاله هم کار میکنم. مشکل اصلی من اینه که نمیدونم در چه لول دانشگاهی باید apply کنم. چون یکسری از portfolio های بچه های undergraduate خیلی در سطح بالایی هستند و یکسری هم خیلی معمولی اند. و چون میخوام در حین تحصیل apply کنم بروژه کارشناسی ندارم. میشه خواهش کنم منو راهنمایی کنید.
    اگر لازم باشه عکس بروژه هایی که انجام دادم میفرستم تا بهتر راهنماییم کنید. ممنون

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط neginbahrami نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشجوی رشته معماری هستم. دیبلم معماری دارم چون هنرستانی بودم. کاردانی معدل 18.75 داشتم. الانم ترم 3 کاردانی به کارشناسی در دانشگاه دهخدا قزوین که غیر انتفاعی است درس میخونم.معدل دو ترم اولم 18.10 است.
    1 سال سابقه کار دارم و دارم روی یک مقاله هم کار میکنم. مشکل اصلی من اینه که نمیدونم در چه لول دانشگاهی باید apply کنم. چون یکسری از portfolio های بچه های undergraduate خیلی در سطح بالایی هستند و یکسری هم خیلی معمولی اند. و چون میخوام در حین تحصیل apply کنم بروژه کارشناسی ندارم. میشه خواهش کنم منو راهنمایی کنید.
    اگر لازم باشه عکس بروژه هایی که انجام دادم میفرستم تا بهتر راهنماییم کنید. ممنون
    سلام
    براي اپلاي كردن اين نكته ها رو حتما در نظر بگيريد. حتما به چند كشور اپلاي كنيد مگر اينكه فقط و فقط قصدتون يك كشور خاص باشه. دوم اينكه به دانشگاه هاي لول هاي بالا، متوسط و كمي پايينتر همه با هم اپلاي كنيد.منظورم همون رنكينگ هستش.و اصلا قابل پيش بيني نيست كه از كدوم پذيرش بگيريد. اين براي خود من هم اتفاق افتاده.سوم اينكه دانشگاه رو حتما از روي اطلاعات دقيق مربوط به اون كورس انتخاب كنيد چون هر دانشگاهي جدا از رنكينگ هاي متداول روي يك گرايش تمركز بيشتري داره و بهتر كار ميكنه.
    موفق باشيد

Junior Member

Lightbulb پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

سلام
    من بر سر یکی از بزرگترین دو راهی های زندگیم هستم و از دوستان عاجزانه تقاضا دارم حتما منو راهنمایی کنند . ممنون
    من دانشجوی مهندسی تکنولوژی معماری از یه دانشگاه غیر انتفاعی هستم و یک سال دیگه فارغ التحصیل خواهم شد

رشته ای رو که به صورت حرفه ای توش کار می کنم 3D & vray هست
    کار های تریدیم توی یه کتاب بسیار معتبر استرالیایی چاپ شده و توی یه مسابقه ی بین المللی بسیار معتبر توی این زمینه مقام چهارم رو بدست آوردم

توی چهار مسابقه ی بین المللی معماری هم شرکت کردم که توی یکی از اونها یه مقام افتخاری رو کسب کردم و توی یکی دیگه که چند ماه پیش نتیجش معلوم شده اول شدم

الان به دعوت موسسه ی arquitectum که برگزار کننده ی مسابقه بوده داریم با بقیه ی بچه های تیم به مکزیک و شهر مکزیکو سینی می ریم که در مراسم اهدای جوایز و نمایشگاه آثار شرکت کننده که در دانشگاه ANAHUAC برگزار می شه شرکت کنیم
    نیمی از هزینه ی سفرمونو هم دادند بهمون
    من هم چون سربازی نرفتم یه وثیقه ی نقد گذاشتم توی نظام وظیفه که در عرض یک ماه برگردم ایران

من درآمد نسبتا خوبی توی ایران دارم

حالا سر یه دو راهی هستم
    ۱- برم و در مراسم شرکت کنم و برگردم
    ۲- برم و اونجا خودمو یه جوری بند کنم و دیگه هرگز برنگردم و قید وثیقه رو هم بزنم

در حالت اول کمترین ریسک رو خواهم کرد ولی در حالت دوم واقعا نمی دونم با دست خالی چجوری می تونم توی مملکت غریب گلیم خودمو از آب بیرون بکشم
    ضمن اینکه نمی تونم دیگه به ایران برگردم به دلیل مشکل سربازیم

توی مکزیک هم نمی دونم بتونم دانشگاه آمریکایی پیدا کنم و ازش پذیرش بگیرم یا نه
    ضمن اینکه من نمی تونم روی کمک مالی از طرف خانوادم حساب کنم و هر کاری می کنم خودم باید خودمو ساپورت کنم یا اینکه بورسیه بگیرم
    ضمن اینکه الان به جز مدرک کاردانی معماریم مدرک به درد بخور دانشگاهی دیگه ای ندارم و یا باید اگر اونا اوکی بدن واهدامو تطبیق بدم و یا باید از اول بخونم

خواهش می کنم منو توی این تصمیم راهنمایی کنید
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)