صفحه 24 از 114 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

با سلام
    دوستان من فارغ التحصیل رشته ی عمران از دانشگاه ازاد هستم معدل لیسانس 14.34 هست توسط یکی از استادها روی یک مقاله کار کردمو میخواستم بدونم شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ در مقطع ارشد دارم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical engineering , IUST

سلام. فوق لیسانس مکانیک خاک و پی از دانشگاه علم و صنعت با معدل کل 17.20 ، زبانم خیلی خوبه ولی تافل یا ایلتس ندارم. البته قصد دارم وقت بزارم خب یه مقدار بخاطر کار و زندگی متاهلی سخته. مقاله هم دارم اما نه ISI . از استادا هم چه دوره لیسانس و چه فوق لیسانس میتونم توصیه نامه بگیرم. در کل جز خدا حامی دیگه ای ندارم. (مثلا فلان استاد پشتم باشه و تشویقم کنه و.... نه اصلا ) واقعیتش تا حالا به صورت جدی به فکر ادامه تحصیل نیفتادم. اگه دوستان کمک کنن بگن من شانسی دارم که برای دانشگاهی اقدام کنم یا نه؟ در زمینه رشته ام 1 سال سابقه کار با بیمه دارم. تاثیر داره؟ و اینکه اگه خدا بخواد و من بتونم برم میشه همسرم هم بیاد؟؟ یا پذیرش فقط برای منه. بیشتر هدف من از ادامه تحصیل خروج از ایران و مهاجرته. چه کشورایی و چه دانشگاهایی رو پیشنهاد میدین؟ و کجا اعتبار دانشگاهش بهتره، مدتش چطوره، میشه کار کرد؟ خلاصه یه راهنمایی کلی . ممنون از همه دوستان.

Junior Member amish آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a_ghaderi نمایش پست ها
    سلام. فوق لیسانس مکانیک خاک و پی از دانشگاه علم و صنعت با معدل کل 17.20 ، زبانم خیلی خوبه ولی تافل یا ایلتس ندارم. البته قصد دارم وقت بزارم خب یه مقدار بخاطر کار و زندگی متاهلی سخته. مقاله هم دارم اما نه ISI . از استادا هم چه دوره لیسانس و چه فوق لیسانس میتونم توصیه نامه بگیرم. در کل جز خدا حامی دیگه ای ندارم. (مثلا فلان استاد پشتم باشه و تشویقم کنه و.... نه اصلا ) واقعیتش تا حالا به صورت جدی به فکر ادامه تحصیل نیفتادم. اگه دوستان کمک کنن بگن من شانسی دارم که برای دانشگاهی اقدام کنم یا نه؟ در زمینه رشته ام 1 سال سابقه کار با بیمه دارم. تاثیر داره؟ و اینکه اگه خدا بخواد و من بتونم برم میشه همسرم هم بیاد؟؟ یا پذیرش فقط برای منه. بیشتر هدف من از ادامه تحصیل خروج از ایران و مهاجرته. چه کشورایی و چه دانشگاهایی رو پیشنهاد میدین؟ و کجا اعتبار دانشگاهش بهتره، مدتش چطوره، میشه کار کرد؟ خلاصه یه راهنمایی کلی . ممنون از همه دوستان.
    Too many questions
    First of all, you have a good GPA and publication and you have a chance of getting admission but you need to search about the country and universities you are going to apply, and then prepare a list of professors on that universities who have the same interests as you and then send them an email with your attached CV.
    At the same time, study for IELTS exam and also prepare other application materials.
    Finally, after getting admission your wife can follow you whenever you go as a dependent.
    good luck

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد معماری هستم از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران با معدل 20/19 و لیسانس از دانشگاه آزاد شیراز با معدل 70/16 نمره تافل 606 (pbt)
    1 سال سابقه کار دارم و 2 تا مقاله داخلی دارم تا الآن و دو تا دیگه هم دارم کار می کنم.
    به نظر شما من برای دکتری معماری کدوم دانشگاه های آمریکا و کانادا شانس گرفتن پذیرش دارم ؟و به نظر شما در این کشورها گرفتن یه فوق لیسانس دیگه بهتره یا دکتری؟

Junior Member amish آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maha220 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد معماری هستم از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران با معدل 20/19 و لیسانس از دانشگاه آزاد شیراز با معدل 70/16 نمره تافل 606 (pbt)
    1 سال سابقه کار دارم و 2 تا مقاله داخلی دارم تا الآن و دو تا دیگه هم دارم کار می کنم.
    به نظر شما من برای دکتری معماری کدوم دانشگاه های آمریکا و کانادا شانس گرفتن پذیرش دارم ؟و به نظر شما در این کشورها گرفتن یه فوق لیسانس دیگه بهتره یا دکتری؟
    It depends on the field of your work and interests, based on that you can contact professors with the same interests and ask them whether they have any open position this year

You also need a sufficient IELTS and GRE scores

Having another Master from those countries helps you to find a professional job easier, but if you are interested in an academic job then you have to have a PhD degree

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Amirkabir university

hi dear friends
    Here's is my CV:
    BS in civil engineering-Amirkabir university avg 14.55
    MS in Geotechnical engineering-Amirkabir university avg 17.3
    2 ISI papers
    2 international conference papers
    TOEFL iBt 105
    GRE 800/4.5/450
    I'd like to apply for these universities:
    Illinois at urbana champaign
    Michigan state
    Georgia tech
    Virginia tech
    texas A&M
    UCD
    Penn state
    colorado at boulder
    UBC
    Mcgill
    which universities do you think would give me full fund admission

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط sinajafari88 نمایش پست ها
    hi dear friends
    Here's is my CV:
    BS in civil engineering-Amirkabir university avg 14.55
    MS in Geotechnical engineering-Amirkabir university avg 17.3
    2 ISI papers
    2 international conference papers
    TOEFL iBt 105
    GRE 800/4.5/450
    I'd like to apply for these universities:
    Illinois at urbana champaign
    Michigan state
    Georgia tech
    Virginia tech
    texas A&M
    UCD
    Penn state
    colorado at boulder
    UBC
    Mcgill
    which universities do you think would give me full fund admission
    چهار تای اخر.
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

سلام دوستان، به نظر شما فیلیپین دانشگاه خوبی برای کارشناسی معماری داره؟
    اگر کسی از دوستان در این کشور تحصیل میکنه ممنون میشم راهنمایی کنه.

سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی عمران- عمران از دانشگاه ارومیه با معدل کل 15.95 و کارشناسی ارشد سازه های دریایی از دانشگاه تبریز با معدل کل 16.01 دارم.
    2 تا مقاله کنفرانس ملی و 2 تا بین المللی دارم.
    میخواستم برای دانشگاه های کانادا (سازه یا سازه های دریایی- سکو (offshore)) اقدام کنم. مدرک زبان تافل و GRE هم تا چند وقت بعد میگیرم.
    نظرتون رو میخوام جویا بشم.
    با تشکر فراوان

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط miladcivil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی عمران- عمران از دانشگاه ارومیه با معدل کل 15.95 و کارشناسی ارشد سازه های دریایی از دانشگاه تبریز با معدل کل 16.01 دارم.
    2 تا مقاله کنفرانس ملی و 2 تا بین المللی دارم.
    میخواستم برای دانشگاه های کانادا (سازه یا سازه های دریایی- سکو (offshore)) اقدام کنم. مدرک زبان تافل و GRE هم تا چند وقت بعد میگیرم.
    نظرتون رو میخوام جویا بشم.
    با تشکر فراوان
    سلام
    شرایطتون در کل مناسب و خوبه. پذیرش که خواهید گرفت. اما فاند و RA و TA دیگه باید تلاشتون رو بکنید.
    مقاله هم که دارید. باید با اساتیدی که در زمینه مقاله هاتون هست ارتباط برقرار کنید مکاتبه.
    البته برای عمران کانادا GRE نیازی نیست. ولی یک پوئن مثبت محسوب می شه.

حتما به سایت دانشگاه ها سرک بکشید.

موفق باشید دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)