صفحه 55 از 114 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

سلام دوستان من رشته ی عمران هستم و به خاک خیلی علاقه دارم و زبان آلمانی میخونم که برم آلمان و کلا نمیخوام برگردم دیگه و اگه بشه بعد برای دکترا آمریکا برم. اما بعضیا میگن خاک رشته ی آینده داری نیست در خارج از کشور برای ادامه تحصیل...آخه من اصلا برای رشته های دیگه مثل حمل و نقل و سازه و هیدرولیک و غیره انگیزه ندارم با اینکه دوست دارمشون اما هم اینکه خاک بیشتر استعداد دارم و هم بیشتر ازش میدونم و علاقه دارم.نظر شما چیه؟ ؟؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشته ی عمران هستم و به خاک خیلی علاقه دارم و زبان آلمانی میخونم که برم آلمان و کلا نمیخوام برگردم دیگه و اگه بشه بعد برای دکترا آمریکا برم. اما بعضیا میگن خاک رشته ی آینده داری نیست در خارج از کشور برای ادامه تحصیل...آخه من اصلا برای رشته های دیگه مثل حمل و نقل و سازه و هیدرولیک و غیره انگیزه ندارم با اینکه دوست دارمشون اما هم اینکه خاک بیشتر استعداد دارم و هم بیشتر ازش میدونم و علاقه دارم.نظر شما چیه؟ ؟؟
    دوست عزیز اگر شما عاشق باشی و عاشق اون رشته در زیمباوه هم در کشاورزی بارانی موفق خواهی شد و به بالاترین درجات خواهی رسید.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_arch نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی در مورد دانشگاه های کانادا برای مستر معماری چیزی میدونه؟ از قبل باید با استاد تماس داشت یا هر چیز دیگه ای؟

به نظرتون من چقدر شانس دارم؟ معدل 16.5 دانشگاه آزاد، 7 سال سابقه کار، آیلتس 6.5 و البته PR کانادا دارم .......

دوسا عزیز شرایط کلیتون خوبه هرچند نکات زیادی هست که بش اشاره نکردید... تماس با استاد آیتم مثبتیه اما در مقطع مستر اثر قابل توجهی نداره
    در کانادا هم 6-7 دانشگاهی وجود داره که مستر های accredited ارایه میده در معماری.. برای اونا میتونید به wikipedia مراجعه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط پارسی نمایش پست ها
    درود بر همه عزیزان
    دوستان راهنماییم کنید بدجوری گیج شدم!
    کارشناسی معماری دارم و قصد دارم برای ارشد درخواست بدم ولی موندم برای کجا که ارزششو داشته باشه .حالا شرایطمو بگم 14.50 5سال سابقه کاری دارم مدرک زبان ندارم ولی دارم میخونم و قصد دارم با مدرک برم.دنبال دانشگاههای بدون شهریه یا شهریه کم هستم چون خانواده ام تامینم نمی کنند باید خودم ازش بر بیام شنیدم المان و اتریش رایگان هست.
    سوالم اینه ممنون میشم راهنماییم کنید
    1- کدوم دانشگاهها رایگانه در کدوم کشورها؟
    ممنونم از همگی
    دوست عزیز سلام
    از اونجایی که خود بنده پاسخ به این سوالو چند وقت پیش در پست های همین تاپیک و تاپیک های مرتبط معماری در اینجا دادم پیشنهادم اینه که پست های قبلی رو بخونید . اطلاعات نسبتا کاملی درش هست.
    پست 329 مسایل مربوط به پذیرش معماری رو فراموش نکنید...

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر شما عاشق باشی و عاشق اون رشته در زیمباوه هم در کشاورزی بارانی موفق خواهی شد و به بالاترین درجات خواهی رسید.
    بله درست میگین چون من فکرشم نمیکنم چیز دیگری جز خاک بخونم.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    نظر شما در جای خودش محترم هست، منتهی من فکر می کنم برای موفقیت در هر امری، به خصوص در مورد مسئله ای مثل پذیرش تحصیلی، فرد بیشتر به یک برنامه حساب شده و رزومه مناسب نیاز دارد تا این که عاشق باشد. بدون برنامه ریزی در آلمان هم نمی توان در کشاورزی بارانی موفق بود، زیمبابوه که قیاس مع الفارق است. در کل دیدگاه ایده آل گرایانه که فرد فقط روی انگیزه خودش حساب باز کند و برنامه خاصی برای رسیدن به هدفش نداشته باشد، معمولاً به موفقیت نخواهد رسید. برای مثال این که من نوعی انگیزه داشته باشم از MIT پذیرش بگیرم فی نفسه خوب است، منتهی وقتی برنامه و شرایط رسیدن به این هدف را نداشته باشم شکست می خورم صرفنظر از این که چقدر انگیزه دارم و عاشق هدفم هستم. علی ایحال در پاسخ به دوستمان، سوالشان بسیار کلی است و سوال کلی هم پاسخ دقیقی ندارد. اما در این حد می توان نظر داد که در تمام گرایشهای عمران از جمله گرایش خاک امکان دستیابی به فرصتهای شغلی و تحصیلی مناسب وجود دارد، به شرطی که طرح و نقشه صحیح و حساب شده ای هم وجود داشته باشد. ضمن این که علاقه به یک گرایش تا حدی نسبی است، به خصوص در رشته ای مثل عمران که دانشجو با پاس کردن چند درس محدود مربوط به یک گرایش خاص در مقطع لیسانس، چندان فرصت ندارد به عمق مطلب وارد شود و صرفاً یک ذهنیت کلی در مورد گرایشهای عمران در مقطع ارشد پیدا می کند.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان
    امروز کلی در قسمت نتایج پذیرش گشتم کسی رو پیدا نکردم که در رشته معماری در مقطع دکتری از کانادا پذیرش گرفته باشه لطفا از بین دوستان کسی پذیرش گرفته ما رو هم از شرایطش با خبر کنه

Junior Member

سلام
    کاردانی عمران 15.2 دانشگاه دولتی
    کارشناسی عمران 13.6 دانشگاه غیر انتفاعی
    آشنایی با نرم افزارهای تخصصی رشته ی عمران
    دبیر انجمن علمی بودم اگه جای گفتنش باشه!
    زبان روی 6.5 حساب کردم الی 7 آیلتس
    فک نمیکنم امکان بورس واسم باشه!
    فقط اینکه دانشگاههای رایگان واسه ارشد عمران یا تا حدی ارزون اما نه با رتبه های فضایی، کجا رو پیشنهاد میکنید دوستان مطلع واقعا خوب :|
    و اینکه شانسی واسه کانادا قائل میشین واسم؟ یا آمریکا
    حقیقتش هزینه تا سالی 30-40 میلیون نهایتشه!
    واقعا ممنونم از همگی
    پستای ارزشمند و کاملا منطقی از اکثریت دیدم

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad66 نمایش پست ها
    سلام
    کاردانی عمران 15.2 دانشگاه دولتی
    کارشناسی عمران 13.6 دانشگاه غیر انتفاعی
    آشنایی با نرم افزارهای تخصصی رشته ی عمران
    دبیر انجمن علمی بودم اگه جای گفتنش باشه!
    زبان روی 6.5 حساب کردم الی 7 آیلتس
    فک نمیکنم امکان بورس واسم باشه!
    فقط اینکه دانشگاههای رایگان واسه ارشد عمران یا تا حدی ارزون اما نه با رتبه های فضایی، کجا رو پیشنهاد میکنید دوستان مطلع واقعا خوب :|
    و اینکه شانسی واسه کانادا قائل میشین واسم؟ یا آمریکا
    حقیقتش هزینه تا سالی 30-40 میلیون نهایتشه!
    واقعا ممنونم از همگی
    پستای ارزشمند و کاملا منطقی از اکثریت دیدم
    سلام.
    شما می تونین روی دانشگاههای آلمان و اتریش و برخی از کشورهای اسکاندیناوی مثل فنلاند و نروژ حساب باز کنین که دوره های مستر یا رایگان هستند یا هزینه پائینی دارند. مالزی هم یه زمانی گزینه خوبی بود ولی الان که قیمت رینگیت مالزی حدود 4 الی 5 برابر افزایش پیدا کرده دقیقاً نمیدونم هنوز هم از نظر هزینه ها می صرفه یا نه. اگه به انجمن مربوط به این کشورها در همین فروم مراجعه کنین، اطلاعات خوبی در مورد دانشگاهها، رشته ها و هزینه های زندگی پیدا خواهید کرد. برای کانادا معدل لیسانستون کمی پائین هست که شانستون رو میاره پائین، ضمن این که اگه بتونین پذیرش بگیرین با قیمت فعلی دلار مبلغی که گفتین پاسخگوی هزینه ها نیست. آمریکا هم اگه بتونین پذیرش بگیرین برای ویزا گرفتن کارتون کمی سخت هست چون به طور کلی آمریکا به دانشجوی مستر که فاند نداره چندان راحت ویزا نمیده. در هر صورت برای آمریکا نیاز به نمره GRE هم خواهید داشت.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

سلام دوستان نظرتون در مورد ارشد معماری در دانشگاه KTH سوئد چیه؟ اونم این گرایشش : Environmental Engineering and Sustainable Infrastructure
    به نظرتون پلی تکنیک میلان بهتره یا KTH ؟

ایتالیا در قدیم یکه تازه معماری بوده ولی الان عده ای معتقدند که دیگه اینطور نیس ... شرایط اقتصادی خوبی هم نداره.
    ولی سوئد اوضاع اقتصادیش بهتره ولی من زیاد در مورد این گرایش اطلاعات ندارم ... یکم شک دارم
    ویرایش توسط studentz : November 20th, 2012 در ساعت 07:24 PM دلیل: ترکیب پست ها
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)