صفحه 56 از 114 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : رنکینگ دانشگاههای اروپایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana90 نمایش پست ها
    سلام دوستان نظرتون در مورد ارشد معماری در دانشگاه KTH سوئد چیه؟ اونم این گرایشش : Environmental Engineering and Sustainable Infrastructure
    به نظرتون پلی تکنیک میلان بهتره یا KTH ؟
    من کاری به وضعیت اقتصادی ایتالیا ندارم. اما خودتان باید قضاوت کنید می خواهید اونجا کار کنید یا تحصیل؟!!
    من از هر لحاظ برای این رشته در اروپا تنها ایتالیا و اتریش رو بهترین می دونم. چون شما با زیر و بم معماری در مهدش اشنا میشید. در ضمن شهریه دوره ارشد در سوئد بسیار زیاد است.(البته اگر وضعیت مالی خوبی داری مشکلی نیست) اما به نظرم اون گرایش خیلی واحد معماری رو دنبال نمیکنه و به گرایش انرژی محیطی به عمران نزدیکتره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

سلام
    کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز (دانشکده هنر ومعماری )
    معدلم 15
    آشنایی با نرم افزارهای معماری هم دارم
    1 سال سابقه کار با بیمه هم دارم
    می خواهم از دانشگاه های خارجی به جز مالزی و ایتالیا بورس بگیرم، آیا امکانش هست؟؟ چه کشورهایی از کذوم دانشگاهها بهم بورس میدن؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط naghian نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز (دانشکده هنر ومعماری )
    معدلم 15
    آشنایی با نرم افزارهای معماری هم دارم
    1 سال سابقه کار با بیمه هم دارم
    می خواهم از دانشگاه های خارجی به جز مالزی و ایتالیا بورس بگیرم، آیا امکانش هست؟؟ چه کشورهایی از کذوم دانشگاهها بهم بورس میدن؟؟
    مرسی

دوست عزیز.
    احتمال فاند در اروپا با معدل شما و نداشتن نمره زبان خیلی رک عرض کنم به صفر میل میکنه. نکته ی دیگر اینکه اصولاً وجود فاند (هر نوع کمک هزینه) در دوره مستر اصولاً خیلی کم پیدا میشه.
    به نظرم شما روی زبان اول کار کنید سپس برای دانشگاههای رایگان، همچون اتریش و المان اقدام کنید.
    ازاد اندیش باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران کارشناسی ارشد - علوم و تحقیقات

سلام. من کارشناسی ارشد گرایش مدیریت ساخت رشته عمران با معدل 17.78 دانشگاه علوم و تحقیقات و کارشناسی عمران با معدل 16.79 ( دانشجو ممتاز) دانشگاه آزاد اهواز هستم. تجربه 11 ترم تحصیل در دانشگاه آزاد را دارم. ولی مقاله ندارم. لطفاً راهنمایی کنید امکان داره فاوند بگیرم و از چه دانشگاههایی این امکان هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    احتمال فاند در اروپا با معدل شما و نداشتن نمره زبان خیلی رک عرض کنم به صفر میل میکنه. نکته ی دیگر اینکه اصولاً وجود فاند (هر نوع کمک هزینه) در دوره مستر اصولاً خیلی کم پیدا میشه.
    به نظرم شما روی زبان اول کار کنید سپس برای دانشگاههای رایگان، همچون اتریش و المان اقدام کنید.
    ازاد اندیش باشید
    مرسی از راهنماییتون در کشور آلمان مدرک دانشگاه آزاد رو قبول میکنند؟؟؟
    ویرایش توسط naghian : November 21st, 2012 در ساعت 11:38 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط naghian نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون در کشور آلمان مدرک دانشگاه آزاد رو قبول میکنند؟؟؟
    خواهش میکنم.
    بله قابل قبول است. دانشگاه کوتبوس و وایمار رشته معماری رو دارند.

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    من کاری به وضعیت اقتصادی ایتالیا ندارم. اما خودتان باید قضاوت کنید می خواهید اونجا کار کنید یا تحصیل؟!!
    من از هر لحاظ برای این رشته در اروپا تنها ایتالیا و اتریش رو بهترین می دونم. چون شما با زیر و بم معماری در مهدش اشنا میشید. در ضمن شهریه دوره ارشد در سوئد بسیار زیاد است.(البته اگر وضعیت مالی خوبی داری مشکلی نیست) اما به نظرم اون گرایش خیلی واحد معماری رو دنبال نمیکنه و به گرایش انرژی محیطی به عمران نزدیکتره.
    بله من میدونم که ایتالیا از نظر معماری قوی تره ولی عده ای معتقدند الان در مرمت قوی تره .من به شرایط اقتصادی هم اهمیت می دم چون در هر حالت برای بورسیه می خام اپلای کنم هر چند برای بورسیه ایتالیا بهتره ولی باز هم به دلایل اوضاع اقتصادی بدش الان زیاد خوب نیست و من هم نمی خام به زبان ایتالیایی درس بخونم که از بورس خاص اونپا استفاده کنم.
    در مورد رشته هم در
    KTH در زیر مجموعه معماری ارائه شده بود.من دنبال رشته ای نزدیک به گرایش ارشد تکنولوژی معماری در ایران می گردم... و این گرایشو نزدیک به تکنولوژی دیدم ولی خیلی فرق داره ... اطلاعات کمی در مورد این رشته دارم
    Semester 1 Semester 2
    Year 1 Environmental Data (4) Hydraulic Engineering Systems (1)
    Environmental Impact Assessment (6) Water and Wastewater Handling (3)
    Environmental Dynamics / Physical Processes (1) Strategic Environmental Assessment (6)
    Environmental Chemistry and Risk Assessment (2, 3) Urban Infrastructure (5)
    Sustainable Urban and Rural Development (5) Theory and Methodology of Science
    Political Economy for Environmental Planners (7) Applied Hydrology (1)
    Environmental Measuring and Monitoring (4)
    Natural Resources Management (4)
    Governance of Land and Water Resources (5)
    Year 2 Quantitative Hydrogeology (3) Master's thesis
    Foundation Engineering (2)
    Engineering Geology (2)
    Planning for Resilience (7)
    Modelling of Water Systems
    Theory and Methodology of Science
    Water Treatment Processes (3)
    Life Cycle Assessment (6)
    Project in Environmental Engineering
    Ecosystems Support and Environmental Justice (7)
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana90 نمایش پست ها
    بله من میدونم که ایتالیا از نظر معماری قوی تره ولی عده ای معتقدند الان در مرمت قوی تره .من به شرایط اقتصادی هم اهمیت می دم چون در هر حالت برای بورسیه می خام اپلای کنم هر چند برای بورسیه ایتالیا بهتره ولی باز هم به دلایل اوضاع اقتصادی بدش الان زیاد خوب نیست و من هم نمی خام به زبان ایتالیایی درس بخونم که از بورس خاص اونپا استفاده کنم.
    در مورد رشته هم در
    KTH در زیر مجموعه معماری ارائه شده بود.من دنبال رشته ای نزدیک به گرایش ارشد تکنولوژی معماری در ایران می گردم... و این گرایشو نزدیک به تکنولوژی دیدم ولی خیلی فرق داره ... اطلاعات کمی در مورد این رشته دارم
    Semester 1 Semester 2
    Year 1 Environmental Data (4) Hydraulic Engineering Systems (1)
    Environmental Impact Assessment (6) Water and Wastewater Handling (3)
    Environmental Dynamics / Physical Processes (1) Strategic Environmental Assessment (6)
    Environmental Chemistry and Risk Assessment (2, 3) Urban Infrastructure (5)
    Sustainable Urban and Rural Development (5) Theory and Methodology of Science
    Political Economy for Environmental Planners (7) Applied Hydrology (1)
    Environmental Measuring and Monitoring (4)
    Natural Resources Management (4)
    Governance of Land and Water Resources (5)
    Year 2 Quantitative Hydrogeology (3) Master's thesis
    Foundation Engineering (2)
    Engineering Geology (2)
    Planning for Resilience (7)
    Modelling of Water Systems
    Theory and Methodology of Science
    Water Treatment Processes (3)
    Life Cycle Assessment (6)
    Project in Environmental Engineering
    Ecosystems Support and Environmental Justice (7)

سلام دوست عزیز.
    رشته ای که شما اینجا مشخصاتش رو گذاشتی، در موردش میشه گفت ارتباطی به رشته معماری یا گرایش تکنولوژی معماری نداره. سرفصل های این دوره بیشتر مرتبط با مهندسی و مدیریت زیرساختها (منظور از زیرساخت سیستمهایی هستن که خدمات حیاتی به شهروندان ارائه میدن مثل سیستم آب شهری، سیستم فاضلاب، سیستم حمل و نقل و امثالهم) هستن که در اروپا جزو مباحث به روز محسوب میشه. سرفصلهای این دوره تلفیقی از دروس گرایشهای مهندسی آب، مهندسی محیط زیست و مهندسی مدیریت ساخت رشته مهندسی عمران هست که به نظرم برای ورود به این دوره نیاز هست دانشجو مقدماتی از این گرایشها رو در دوره لیسانس گذرونده باشه. دانشجوهای عمران در دوره لیسانس دروسی مثل مکانیک سیالات، هیدرولیک، هیدرولوژی، بناهای آبی، مهندسی محیط زیست، اصول مهندسی تصفیه آب و فاضلاب، مهندسی سیستم، اقتصاد مهندسی، ماشین آلات ساختمانی و غیره رو می گذرونن که باعث میشه خیلی با مباحث این نوع دوره ها نامأنوس نباشن اما با توجه به این که شما در دوره لیسانس خیلی امکان به دست آوردن بک گراند لازم در این زمینه ها رو نداشتی، ممکنه برای گذراندن دروس این دوره به مشکل بخوری. به نظرم شما بهتره به دنبال گرایشهای زیرمجموعه Built Environment باشی که مباحث درسی اونها به مباحث تکنولوژی معماری در داخل کشور نزدیک تر هست (ضمن این که مثل همین مورد باید سرفصلها رو چک بکنی چون نام دوره ممکنه گیج کننده و مبهم باشه). اگه در همون دانشگاههای سوئد یا بقیه کشورهای اسکاندیناوی بگردی احتمالاً دوره های مرتبط تری به گرایش مورد نظر خودت پیدا خواهید کرد.
    موفق باشی.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    رشته ای که شما اینجا مشخصاتش رو گذاشتی، در موردش میشه گفت ارتباطی به رشته معماری یا گرایش تکنولوژی معماری نداره. سرفصل های این دوره بیشتر مرتبط با مهندسی و مدیریت زیرساختها (منظور از زیرساخت سیستمهایی هستن که خدمات حیاتی به شهروندان ارائه میدن مثل سیستم آب شهری، سیستم فاضلاب، سیستم حمل و نقل و امثالهم) هستن که در اروپا جزو مباحث به روز محسوب میشه. سرفصلهای این دوره تلفیقی از دروس گرایشهای مهندسی آب، مهندسی محیط زیست و مهندسی مدیریت ساخت رشته مهندسی عمران هست که به نظرم برای ورود به این دوره نیاز هست دانشجو مقدماتی از این گرایشها رو در دوره لیسانس گذرونده باشه. دانشجوهای عمران در دوره لیسانس دروسی مثل مکانیک سیالات، هیدرولیک، هیدرولوژی، بناهای آبی، مهندسی محیط زیست، اصول مهندسی تصفیه آب و فاضلاب، مهندسی سیستم، اقتصاد مهندسی، ماشین آلات ساختمانی و غیره رو می گذرونن که باعث میشه خیلی با مباحث این نوع دوره ها نامأنوس نباشن اما با توجه به این که شما در دوره لیسانس خیلی امکان به دست آوردن بک گراند لازم در این زمینه ها رو نداشتی، ممکنه برای گذراندن دروس این دوره به مشکل بخوری. به نظرم شما بهتره به دنبال گرایشهای زیرمجموعه Built Environment باشی که مباحث درسی اونها به مباحث تکنولوژی معماری در داخل کشور نزدیک تر هست (ضمن این که مثل همین مورد باید سرفصلها رو چک بکنی چون نام دوره ممکنه گیج کننده و مبهم باشه). اگه در همون دانشگاههای سوئد یا بقیه کشورهای اسکاندیناوی بگردی احتمالاً دوره های مرتبط تری به گرایش مورد نظر خودت پیدا خواهید کرد.
    موفق باشی.
    ممنونم از پاسختون کاملا قانع کننده بود.ولی خیلی بد شد با این وجود کلا دیگه نمی تونم برای KTH اپلای کنم (((((((((((((((((((((((((((((((((
    KTH بهترین دانشگاه در سوئده .من نمی دونم چرا تکنولوژی معماری در ایران با همه جای دنیا فرق داره!!!
    شما اطلاع ندارید رشته ای نزدیک به تکنولوژی معماری در ایران در کودوم دانشگاه سوئد وجود داره؟
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

دوستان کسی
    دانشگاهی نزدیک می شناسه که مستر تکنولوژِی معماری نزدیک به گرایش تکنولوژی معماری در ایران با شرایط زیر داشته باشه؟

زبان تدریس : انگلیسی
    امکان اخذ بورسیه و داشتتن شرایط اقتصادی مناسب (یعنی درگیر بحران اقتصادی نباشه و کشور گرونی هم نباشه ...)
    اعتبار دانشگاه خوب باشه
    به جز پلیمی و
    KTH .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)