صفحه 59 از 114 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    خوب در این صورت شما یه گپ دارید تو رزومه. اونو چه جوری می خواهید توجیه کنید؟؟ می خواهید بگید 4یا 5 سال فقط تدریس کردید؟؟ در ضمن فکر کنم سن شما بیشتر از 32 سال هستش که ممکنه مشکل ساز بشه هم ویزا و هم پذیرش. در ضمن اسم شما رو تو Google که سرچ کنند مقالات شما می آید. در ضمن سعی کنید راستشو بگید و یا برای Post-doc اقدام کنید.
    منم موافقم با نظر این دوستمون. به نظر من هر چیزی را که مخفی کنید بالاخره یه جایی گیر میفتید. مثلا درحین درخواست ویزا. کافیه تناقض پیدا بشه جایی. به نظر من حداقل برای یک رشته مشابه اقدام کنید. مثلا مکانیک...در ضمن وضعیت فاند تو آمریکا الان خیلی خوب نیست. پس سعی کنید برای دانشگاههای خیلی تاپ اقدام نکنید. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Marine Structures

سلام
    ارشد عمران - سازه های دریایی - دانشگاه تبریز معدل بدون پروژه 16.7 با پروژه 17.5
    لیسانسم فیزیک بوده - معدل 13.5

هنوز برای مدرک زبان اقدام نکردم - مقاله داخلی و کنفرانس خارجی دارم واسه ISI اقدام کردم و منتظر نتیجه ام .
    اگر مدرک IELTS با نمره 7 بگیرم آبا برای گرفتن Found شانسی دارم؟

Junior Member

سلام، من دانشجوی ترم 7 مهندسی عمران در تربیت معلم تهران هستم، تا انیجا معدلم 16.20 بوده میخوام بدونم برای اپلای کردن به کجاها می تونم فکر کنم برای شروع ادرس چند تا سایت که ترجیحا فاند هم میدن به من بدهید
    خیلی ممنونم
    ویرایش توسط siaavosh : December 7th, 2012 در ساعت 09:27 AM

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم 7 عمران دانشگاه سراسری خوارزمی ( تربیت معلم سابق ) هستم .
    معدلم تا این ترم 16 بوده .؟
    میشه بگسن برای چه دانشگاههایی و به چه شکلی میتونم اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shima_cvl نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی ترم 7 مهندسی عمران در تربیت معلم تهران هستم، تا انیجا معدلم 16.20 بوده میخوام بدونم برای اپلای کردن به کجاها می تونم فکر کنم برای شروع ادرس چند تا سایت که ترجیحا فاند هم میدن به من بدهید
    خیلی ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط shima_cvl نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 7 عمران دانشگاه سراسری خوارزمی ( تربیت معلم سابق ) هستم .
    معدلم تا این ترم 16 بوده .؟
    میشه بگسن برای چه دانشگاههایی و به چه شکلی میتونم اقدام کنم؟
    سلام دوست عزیز
    اولا شما باید نمره زبان داشته باشید تا بشه گفت کجا. در ضمن برای آمریکا باید GRE داشته باشید.
    سابقه پژوهشی و مقاله دارید؟؟ دوره های کامپیوتر رفتید؟؟ اگه رفتید چه نرم افزارهایی بوده؟ آیا سابقه کار دارید؟؟
    همینجوری نمیشه گفت کجا و چه دانشگاهی. قسمت پذیرش رو بخونید متوجه میشوید.
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member azin_fd آواتار ها

سلام دوستان من یه سوال داشتم
    من و دوستم میخوایم واسه مقطع دکترا بریم ولی هنوز تصمیم نگرفتیم کجا
    من معماریم و دوستم عمران لیسانسش گرایش آب بوده فوقش نمیدونم چیه ولی آبیه بازم
    میخوام بهترین کشورا و دانشگاها واسه ادامه تحصیل بدونم کجاست که هر دو بتونیم یه جا باشیم و پیشرفت کنیم. اروپا آمریکا کانادا استرالیا حتی شرق آسیا مهم نیست فقط می خوام بدونم بهترین جا واسه هر دو رشته کجاست

Junior Member arashzed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

New York به نظر من......هم آب و هم معماری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Marine Structures

سلام
    ارشد عمران - سازه های دریایی - دانشگاه تبریز معدل بدون پروژه 16.7 با پروژه 17.2

هنوز برای مدرک زبان اقدام نکردم - مقاله داخلی و کنفرانس خارجی دارم واسه ISI اقدام کردم و منتظر نتیجه ام .

کسی جواب ما رو نمی ده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HRT87 نمایش پست ها
    سلام

کسی جواب ما رو نمی ده ؟
    سلام دوست عزیز.
    به نظر من معدل لیسانس کارتون رو خراب کرده. اما با ISI ایمپکت بالا فکر کنم بتوانید رزومه خودتون رو قوی کنید. زبان هم نمره بالا باید بگیرید و GRE بالا برای آمریکا. و سعی کنید چندتا نرم افزار معتبر یاد بگیرید اگه شد مدرک نرم افزار هم بگیرید ترجمهکنید . رزومه شما الان یکم پایین هستش اما اگه بخواهید حتما پذیرش خوب با فاند میگیرید.
    در ضمن سعی کنید سابقه کار هم داشته باشید.
    There is a way when there is a will
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HRT87 نمایش پست ها
    سلام

کسی جواب ما رو نمی ده ؟
    سلام.
    نمره زبان (تافل یا آیلتس) در مقایسه با معدل تاثیر چندانی در شانس پذیرش ندارد و معمولاً داشتن مینیمم نمره زبان تعیین شده از طرف دانشگاه کفایت می کند. این که فرضاً فکر کنید، با نمره آیلتس 8 شانستان در مقایسه با نمره آیلتس 7 بیشتر میشود همچین چیزی نیست. داشتن مقاله برای پذیرش پی اچ دی خوب است ولی تاثیرش در حد معدل نیست، به ویژه معدل لیسانس که فاکتور نسبتاً مهمی است. ضمناً شما به کشور مورد نظرتان اشاره نکردید. فرضاً برای آمریکا برای اکثر دانشگاهها نیاز به داشتن نمره GRE هم دارید. در مورد گرایش شما، با توجه به این که در دانشگاههای خارجی چیزی به نام گرایش عمران - سازه دریایی (به این صورت که در دانشگاههای کشور ما ارائه می شود) وجود ندارد، شما بسته به درسهایی که پاس کردید و تزی که گذراندید، می توانید برای یکی از شاخه های سازه، ژئوتکنیک یا آب (هیدرولیک) اقدام کنید، منتهی دانشگاههای نسبتاً کمی هستند که در زمینه هایی مثل سازه های فراساحل، ژئوتکنیک دریایی یا هیدرولیک دریا فعالیت پژوهشی داشته باشند، ولی اگر بگردید چند تایی پیدا خواهید کرد.
    برای شروع و جمع آوری اطلاعات اولیه بد نیست، پستهای قبلی همین تاپیک را بخوانید و سری به بخش ویکی سایت بزنید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)