صفحه 7 از 114 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh_ch نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان.
    من مهندسی عمران-عمران با معدل 16.10 دانشگاه آزاد رودهن و کاردانی ساختمان با معدل 15.60 آموزشکده چمران رشت دارم.
    آیلس 6.5 دارم. مقاله هم ندارم.
    در مسابقات چالش جاذبه دانشگاه آزاد رودهن مقام اول دارم. عضو انجمن بتن دانشگاه رودهن هم هستم.
    امکان پذیرش آمریکا دارم؟؟؟
    یا باید به اروپا فکر کنم؟؟؟
    شانس داری هم امریکا هم اروپا.
    ولی فکر فاند رو نکن فقط پذیرش.باید در نظر داشته باشی برای امریکا گرفتن ویزا اسون نیست.
    میتونی توی دانشگاههای درجه 2 و3 امریکا پذیرش بگیری
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alish4039 نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی سال آخر معماری هستم میخواستم بدونم در اروپا به جز هلند و بلژیک و دانمارک چه دانشگاهی تو چه کشوری میتونم ادامه تحصیل بدم که به زبان انگلیسی باشه؟ با تشکر ممنون میشم کمکن کنید
    کشور های ایتالیا اتریش انگلستان و...خیلی کشور های دیگه
    توی بخش اروپا سرچ کنی به جواب میرسی.
    در ضمن اگه سابقه کاری خودتون از قبیل معدل. زبان .کار پژوهشی و....را ذکر کنید بچه ها بهتر میتونن راهنمایی کنن
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

سلام
    من تعريف اين سايت رو خيلي شنيدم و چند باري بهش سر زدم ولي نه به صورت جدي.اما الان عضو شدم چون تصميمو گرفتم.
    من ليسانس معماري رو از دانشگاه علم و صنعت گرفتم با معدا 59/15 و به مدت 3 سال سابقه كار توي يك شركت خوب و معتبر توي ايران كار كردم و اكثر طرحام اجرا شده.فكر مي‌كنم رزمه خيلي خوبي بتونم تهيه كنم.اما مقاله ندارم.و امتحان تافل و gre ندادم.منتها به مدت 5/1 سال زبان خوندم و مي‌تونم نمره خوبي بگيرم.هدف اولم آمريكاست با گرفتن بورس و يا هزينه كم.با توجه به اين شرايط فكر مي‌كنيد بتونم موفق بشم يا نه؟ براي امريكا مي‌تونم ielts امتحان بدم يا حتما تافل؟چون شنيدم بعضي از دانشگاه‌ها قبول دارن.ممنون مي‌شم اگه راهنماييم كنيد و كمبودهايي كه بايد جبران كنم و بگيد.
    مرسي

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh_a نمایش پست ها
    سلام
    من تعريف اين سايت رو خيلي شنيدم و چند باري بهش سر زدم ولي نه به صورت جدي.اما الان عضو شدم چون تصميمو گرفتم.
    من ليسانس معماري رو از دانشگاه علم و صنعت گرفتم با معدا 59/15 و به مدت 3 سال سابقه كار توي يك شركت خوب و معتبر توي ايران كار كردم و اكثر طرحام اجرا شده.فكر مي‌كنم رزمه خيلي خوبي بتونم تهيه كنم.اما مقاله ندارم.و امتحان تافل و gre ندادم.منتها به مدت 5/1 سال زبان خوندم و مي‌تونم نمره خوبي بگيرم.هدف اولم آمريكاست با گرفتن بورس و يا هزينه كم.با توجه به اين شرايط فكر مي‌كنيد بتونم موفق بشم يا نه؟ براي امريكا مي‌تونم ielts امتحان بدم يا حتما تافل؟چون شنيدم بعضي از دانشگاه‌ها قبول دارن.ممنون مي‌شم اگه راهنماييم كنيد و كمبودهايي كه بايد جبران كنم و بگيد.
    مرسي
    معدلتون بد نیست و امکان پذیرش رو دارین.(از امریکا و اروپا)
    ایلتس و تافل هم زیاد فرقی نمیکنه هرکدوم که فکر میکنین بتونین بهتر نمره بیارین امتحان بدین ولی امریکاییها بیشتر روی تافل و جی ار ای متمرکزند(اکثر دانشگاهها هم تافل و هم ایلتس رو قبول میکنن.نگران نباشین)
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی ترم 7 معماری آزاد تهران مرکز هستم . معدل 17.2 و IELTS 7 دارم. portfolio ام بد نیست و سابقه ی کار هم به طور پراکنده دارم. کار ترجمه برای مجلات هنری انجام دادم ولی در مورد معماری نبوده و مقاله ندارم. برای انگلستان و هزینه اش مشکل زیادی ندارم ولی از نظر اقامت و پیدا کردن کار بعد از تحصیل مطمئن نیستم. دوستان لطفا راهنمایی کنند که برای کانادا یا بقیه جاها وضعیت ام حدودا چطوره و اینکه شانس فاند گرفتن دارم از جایی یا نه؟ ممنون.

Junior Member

سلام.
    با عرض خسته نباشید
    من فارغ التحصیل رشته معماری مقطع فوق لیسانس از دانشگاه تهران هستم.قصد دارم برای ادامه تحصیل برای اسپانیا اقدام کنم.میشه لطف کنید چنتا از دانشگاههای معرووف اسپانیا رو که رشته من رو دارن معرفی کنید .من برای مستر 2 میخوام اقدام کنم.ممنون

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    من فارغ التحصیل رشته عمران مقطع فوق لیسانس از دانشگاه تهران، گرایش مهندسی زلزله هستم. برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا می خوام دانشگاه های خوب خارج از کشور رو اتنخاب کنم. انره تافل IBT 87 و نمره GRE 770,350 دارم. معدل کارشناسی 16.96 و معدل ارشد 17.05. البته به علت مشکل سربازی سال آینده اقدام میکنم. بتا سال آینده فکر میکنم دو مقاله ISI قوی ذو در روزمم داشته باشم به همرا چند مقاله کنفرانس خارجی. به نظر شما شناس پذیرش در دانشگاهای درجه 1 با این وضعیت رو دارم یا باید نمره زبان و رزومه رو قوی تر کنم

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadh13 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من فارغ التحصیل رشته عمران مقطع فوق لیسانس از دانشگاه تهران، گرایش مهندسی زلزله هستم. برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا می خوام دانشگاه های خوب خارج از کشور رو اتنخاب کنم. انره تافل IBT 87 و نمره GRE 770,350 دارم. معدل کارشناسی 16.96 و معدل ارشد 17.05. البته به علت مشکل سربازی سال آینده اقدام میکنم. بتا سال آینده فکر میکنم دو مقاله ISI قوی ذو در روزمم داشته باشم به همرا چند مقاله کنفرانس خارجی. به نظر شما شناس پذیرش در دانشگاهای درجه 1 با این وضعیت رو دارم یا باید نمره زبان و رزومه رو قوی تر کنم

ممنون
    از نظر من که شانس بالایی داری.
    از اونجایی که پذیرش در دانشگاههای عالی رقابتی هست پیشنهاد میشه نمره زبان هم تافل و هم جی ار ای رو بالاتر بیاری .
    میتونی از دانشگاههای درجه 1 کانادا و امریکا(تا رنک 100 150) پذیرش و احتمالا فاند بگیری
    (کپی امضائ بابک)

سلام
    من فارق التحصیل معماری دانشگاه شهید بهشتی هستم ، معدل 60/16 و IELTS 7.5
    GRE چندان به درد بخور نیس!
    اروپا و استرالیا دوس ندارم!

هیچ حرکت خاصی هم نداشتم
    حالا چه دانشگاهی رو پیشنهاد می کنید؟

Junior Member

سلام دوستان
    دانشجوی لیسانس
    معماری ترم آخر- دانشگاه آزاد تهران جنوب- معدل کل18
    امتحان آیلتس هنوز ندادم - بدون مقاله
    1.5 سال سابقه کار
    دوستان میشه راهنمایی کنید :آیا برای کانادا شانسی دارم؟

من بیشتر دنبال urban designe و یا landscape میگردم
    خیلی از راهنمایی های شما متشکرم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)