صفحه 9 از 114 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط osroosh نمایش پست ها
    همین دیروز به سایت یکی از دانشگاه های درجه یک امریکایی سر زدم و جالب بود که به مینیمم بخش Quant ریاضی رو 30 تا پایین اورده بودن! زیرش هم نوشته بود که اگر نمرتون از مینیمم ما پایین تر هست بازم Apply کنید چون عوامل بسیار زیادی بر انتخاب شما اثر میزاره و فقط GRE ملاک نیست!!! به نظر شما این یعنی چی؟؟

به نظر من GRE برای انتخاب از بین کسانی که رزومه قوی ندارن تعیین کننده هست و ...

به علاوه، به نظر من امتحان GRE برای بچه های برق و کامپیوتر خیلی مهم هست و اونا انقدر بزرگش کردن وگرنه گرایش های رشته مهندسی عمران بجز تو تعدادی دانشگاه با رنک خیلی بالا تو باقی دانشگاه ها انقدر به این امتحان توجه ندارند و به صورت فرمالیته بهش نگاه می کنن. بعضیا هم مثل موردی که گفتم یه جواریی دارن کلاسشون رو حفظ می کنن.
    به نظر من GRE خیلی توی گرفتن پذیرش و حتی فاند تاثیر داره و رزومه خوب شما رو تکمیل میکنه. فکر میکنم حتما باید بهش فکر کرد و نمره خوبی آورد
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Member
    رشته و دانشگاه
    architecture- IAUM

سلام دوستان.
    من معماري خوندم.مشكل معدل و رزومه و مقاله portfolio و اين چيزا هم ندارم.تنها مشكلم اينه كه آيلتس 6 دارم.
    دانشگاهcarleton كانادا 6.5 لازم داره. ميخاستم ببينم اپلاي كنم يا نه؟ چون به نظر مياد اين دانشگاه روي نمره زبان كمي سختگيره.كلا فكر ميكنين چه قدر شانس دارم؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sheri_sheri نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من معماري خوندم.مشكل معدل و رزومه و مقاله portfolio و اين چيزا هم ندارم.تنها مشكلم اينه كه آيلتس 6 دارم.
    دانشگاهcarleton كانادا 6.5 لازم داره. ميخاستم ببينم اپلاي كنم يا نه؟ چون به نظر مياد اين دانشگاه روي نمره زبان كمي سختگيره.كلا فكر ميكنين چه قدر شانس دارم؟
    همونطور که خودت گفتی این دانشگاه کلا سختگیره.اگر بقیه شرایطت خوبه با یه ایمیل ازشون بپرس که میتونی پذیرش conditional بگیری ازشون یا نه
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member

کارشناسی ارشد گرایش سازه معدل 15.49
    دو تا مقاله هم دارم برا IELTS هم می خوام امتخان بدم فکر کنم 7 بیارم
    از دو ستان کسی می تونه راهنمائیم کنه چقدر شانس دارم و از کجا شروع کنم؟

Junior Member

سلام دوستان من ارشد معماری دارم میخواستم ببینم آیا کسی از دوستان هست که ترجمه دقیقی از واحدهایی که در ایران گذرونده داشته باشه ،یا احیانا کسی اونور مدرک گرفته اسم درساشو به من بگه. من بار دومه که این سوالو می پرسم چون اینطور که من شنیدم ترجمه درست ریزنمرات واسه اپلای کردن در دانشگاه های اونور خیلی مهمه .ممنون میشم هر کس اطلاع داره زودترمنو در جریان بذاره،من تا 4 ماه دیگه دارم میرم امریکا و میخوام ترجمه ریزنمراتمو عوض کنم اما نمی دونم ترجمه دقیق واحدها چیه.متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    memari

سلام دوستان.
    من لیسانس معماری دارم از دانشگاه آزاد همدان با معدل 17.36 و نمره امتحان IELTS که دادم احتمالا 6 یا 6.5 شه.
    هیچ مقاله ای ندارم! GRE هم ندارم! ولی Portfolio م بد نیست و حدود چند ماه سابقه کار غیر رسمی دارم (بدون بیمه)
    با این شرایط واسه کانادا یا امریکا شانس پذیرش دارم آیا؟
    برای دانشگاه های معتبر اروپایی چطور؟ اگه چند تا دانشگاه معرفی کنید ممنون میشم.

Junior Member alale آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همراهی برای پذیرش گرفتن در رشته عمران

سلام دوستان
    من لیسانسم رو عمران- عمران گرفتم و الان میخوام برای فوق امتحان بدم.اگه لطف کنید گرایشی رو که بیشترین پذیرش در مقطع دکترا در دانشگاه های کانادا داره معرفی کنید ممنون میشم.رشته خیلی برام نیست فقط کانادا باشه و بتونم fund بگیرم.مرسیییی

Member
    رشته و دانشگاه
    architecture- IAUM

نقل قول نوشته اصلی توسط taravat نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من لیسانس معماری دارم از دانشگاه آزاد همدان با معدل 17.36 و نمره امتحان IELTS که دادم احتمالا 6 یا 6.5 شه.
    هیچ مقاله ای ندارم! GRE هم ندارم! ولی Portfolio م بد نیست و حدود چند ماه سابقه کار غیر رسمی دارم (بدون بیمه)
    با این شرایط واسه کانادا یا امریکا شانس پذیرش دارم آیا؟
    برای دانشگاه های معتبر اروپایی چطور؟ اگه چند تا دانشگاه معرفی کنید ممنون میشم.
    taravat زيز:
    اگه فقط معماري ميخاي بايد براي كانادا نمره زبانت حداقل 6.5 باشه كه فقط 2تا دانشگاه با اين نمره تو كانادا هست1_ mcgill 2- carleton كه خوب پذيرش گرفتن از اينا مشكل هم هست مخصوصا اولي. بقيه دانشگاهاي كانادا براي معماري 7 به بالا نمره زبان لازم دارن.
    ولي با نمره اي كه داري6 يا 6.5 اروپا شانس بيشتري داري مخصوصا ايتاليا.
    درضمن GRE براي كانادا و اروپا لازم نيست و براي آمريكا لازمه. البته 1 دانشگاه هست تو newyork كه ددلاينش براي landscape architecture تموم نشده و GRE هم نميخاد. رنكش بالا نيست. اگه خواستي برات ايميل كنم لينكشو.

Junior Member

سلام.من لیسانس صنایع-تولید دارم ولی علاقه زیادی به معماری دارم.
    حتی دوره دکوراسیون و معماری جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران هم با ساعت درسی بالا گذروندم که مدرک آن قابل ترجمه است و اعتبار دارد.
    می خوام برای رشته معماری در خارج از کشور اغدام کنم.
    می خواستم ببینم چه دانشگاهی را در کشورهای اروپایی معرفی می کنید.
    ممنون.

Junior Member

[QUOTE=osroosh;356027]
    After GPA, GRE is the most important factor for admission in U.S., regardless of your major. I do not have any idea about low ranking universities but for average universities in Engineering, they require at least high score in quantitative. Top schools require top GRE scores (verbal>400 and quant. >700, totally>1200).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)