صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در فلسفه و الهیات

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در فلسفه و الهیات

سلام، کارشناسی ارشد عمران دارم و الان در حال فارغ التحصیل شدن از رشته فلسف غرب در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه خوبی در ایران هستم .. قصد ادامه تحصیل در امریکا یا المان در مقطع دکتری در گرایش فلسفه علم یا ذهن دارم کسی هست بتونه منو در این خصوص کمک کنه؟ ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد

سلام من ارشد ادیان از دانشگاه فردوسی مشهد دارم موضوع تز ام شوپنهاور و بودیزم بود مقاله در دست اجرا 4تا دارم. برای دکترای ادیان تو رومانی و یا سوئد کسی اطلاعاتی داره؟ رومانی چون خیلی تو ادیان و رشته های ادیانی مانور میده سوئد چون مکتب مکتب کار میکنه. از نظر بورس چی؟ چون اونقدر پول ندارم

سلام دوستان
    من كارشناسي الهيات- فقه و مباني حقوق اسلامي دارم از آزاد تهران با معدل بالاي١٨، انگليسي و روسيم متوسط رو به بالاست و عربي فولم، وكيل پايه يك دادگستري كانون وكلاي مركز هم هستم با جواز تهران، ممكنه راهنماييم كنيد كه براي ارشد چه دانشگاه هايي با چه شرايطي ميتونم پذيرش بگيرم براي حقوق، گرايشش فرقي برام نداره اما در كل علاقه ام بيشتر به حقوق مالكيت فكري يا اقتصادي هست، و اينكه در اروپا الان دانشگاه هايي كه مدركشون براي كار و همينطور از نظر وزارت علوم خودمون معتبر باشه و مجاني باشن براي خارجي ها هست؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته علوم انسانی و فلسفه

Hi. You will find this helpful
    http://www.philosophicalgourmet.com/breakdown.asp

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته علوم انسانی و فلسفه

سلام دوستان

میشه کمکم کنید در مورد اینکه اینکه می خوام رشته فلسفه علم برای ارشد بخونم ولی نمی دونم که از چه منبعی باید استفاده کنم؟ میشه کمکم کنید؟ ممنون میشم اگه پیام بدین.
    ویرایش توسط Olympia : May 2nd, 2014 در ساعت 09:13 PM دلیل: ویرایش به فارسی و حذف آدرس ایمیل

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان دانشگاههای آلمان و چک و انگلستان برای فلسفه چطورن؟
    من به شدن از شهر پراگ خوشم میاد.نمی دونم میشه اونجا فلسفه خوند؟

Junior Member

سلام
    من فلسفه تعلیم و تربیت از دانشگاه علامه هستم . میخواستم الان باتوجه به مکاتبه ای که با یکی از استادای ملبورن گردم و ایشون اجازه ی ابلای یه من دادن ، اقدام کنم. من خیلی نگران هستم چون کار تخصصی دز مورد موصوع پروپوزال م ندارم در رزومم فقط دو تا مقاله داخلی نوشتم در حال چاپ . تنها کاری که تونستم انجام بدم این یود که از استادم در دانشگاه تربیت مدرس ریکام کاری یه عنوان محقق تو زمینه فلسفه علم بگیرم . من مقاله خارجی ندارم . ولی مقالات بزاکنده تو حوزه های مختلف دارم که حدود 19 تاست، و دو تا کتاب. میخواستم بدونم امکام گرفتن بورس دارم ? یا کاری هست که انجام بدم تا شانس منو بالا ببزه? یادم رفت که برای مقطع دکتری است و به عنوان ریسرچ.
    ممنون میشم اگه راهنمایییم کنید چطور ضعف هامو برای ابلای کردن کمی کاهش بدم ، باید اینم بگم استادم در ملبورن شدیدا رایطه خوبی برقرار کده و علاقهمند به همکاری هستند یعنی ایشون با توجه به رزومه من اکی برای همکاری داده اما من از دانشگاه و نحوه انتخابشون در رشته فلسفه هیچ اطلاعی ندارم .
    خیلی ممنون میشم اگه کسی جواب من و بده چون من در حال ابلای هستم و میخوام اگه نکته ای سازنده وجود دارد اعمال کنم . بی نهاایت سباسگذارم

Junior Member

Junior Member

سلام برشما
    دانشجوی ترم اخرکارشناسی الهیات_فقه ومبانی حقوق هستم می خواستم برای تحصیل درخارج حقیرراراهنمایی کنید ضمن انکه هنوزبه خدمت اعزام نشده ام
    باتشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    western philosophy

سلام
    کسی درباره ی تحصیل در مقطع دکتری فلسفه در کشور فرانسه اطلاعات دار؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)