نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: ترجمه سند برای سفارت US

Junior Member

پیش فرض ترجمه سند برای سفارت US

کسی ميدونه اگر سندی که ميخواهيم برای سفارت US ترجمه کنيم برای يه مبلغ کم (5 ميليون) در رهن بانک باشه مشکلی داره يا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه سند برای سفارت US

يه سوال ديگه اينکه آيا همه سند بايد ترجمه بشه يا فقط صفحه اول يا چي...!!؟

فکر می کنم دارالترجمه ها سند در رهن رو برای ترجمه قبول نمی کنند... بهترين کار اينه که زنگ بزنيد بپرسيد. اين هم تلفن يک دارالترجمه: 66409012 - 66960197

Junior Member zch آواتار ها

چرا دارالترجمه ها سند در رهن بانك رو هم ترجمه ميكنند و مهر دادگستري و خارجه هم ميزنند. مشكلي وجود نداره! من خودم اينكار رو انجام داده ام.
    Only an idiot and a genius break man-made laws; and they are the nearest to the heart of God.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط zch
    چرا دارالترجمه ها سند در رهن بانك رو هم ترجمه ميكنند و مهر دادگستري و خارجه هم ميزنند. مشكلي وجود نداره! من خودم اينكار رو انجام داده ام.
    سلام

در اسناد ملکی آخرین انتقال قطعی که معمولا به نام دارنده فعلی سند است نوشته میشود و رهن ها هم اگر فک رهن نشده باشند باید ترجمه شوند (هیچ ایرادی هم برای کارهای ویزایی ندارد) فقط سند هنگامی مجوز ترجمه ندارد که بازداشت شده باشد و رفع بازداشت هم صورت نگرفته باشد.

Junior Member

سلام دوستان
    اگر میشه من رو سریع راهنمایی کنید.

1. اگر بخوام برای ساپورت مالی از bank statement استفاده کنم .میتونم برم حساب باز کنم وپول رو توش بریزم و بعد پرینت بگیرم وبفرستم ؟ یا اینکه حساب باید قدیمی باشه و پولی که توش هست باید از قدیم تو حساب بوده باشه ؟؟؟

2. سند باید حتما ارزیابی شده باشه اگر نه قبول نمی کنن ؟؟ کجا وچطور باید بشه ؟؟؟؟

3.دارالترجمه ها کپی سند برابر اصل شده رو قبول می کنن یا باید اصل سند رو بدیم ؟؟؟؟

ممنون میشم اگر سریع جواب بدین

نیازی به اینهمه استرس اضافی نیست. تا اونجایی که من دیدم برای ویزای دانشجویی که امسال از کسی سند و این حرفا نخواستن. در گواهی بانکی هم من میانگین موجودی حساب در حدود یک میلیون بود و آخرین مبلغ حساب هم 30 میلیون که یه نگاه کرد و بهم پس داد. جای نگرانی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaylin
    سلام دوستان
    اگر میشه من رو سریع راهنمایی کنید.

1. اگر بخوام برای ساپورت مالی از bank statement استفاده کنم .میتونم برم حساب باز کنم وپول رو توش بریزم و بعد پرینت بگیرم وبفرستم ؟ یا اینکه حساب باید قدیمی باشه و پولی که توش هست باید از قدیم تو حساب بوده باشه ؟؟؟

2. سند باید حتما ارزیابی شده باشه اگر نه قبول نمی کنن ؟؟ کجا وچطور باید بشه ؟؟؟؟

3.دارالترجمه ها کپی سند برابر اصل شده رو قبول می کنن یا باید اصل سند رو بدیم ؟؟؟؟

ممنون میشم اگر سریع جواب بدین

من که حسابم ۲ ماه بود باز شده بود، خیلی‌ مهم نیست که کی باز کردی، اگه مثل من پرسید که چرا تاریخ افتتاح حسابت جدید، بگو توی این بانک راحت تر و زود تر گواهی موجودی حساب میدان
    اگه پاسارگاد باز کنی‌، میانگین هم نمیزنه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_p79

من که حسابم ۲ ماه بود باز شده بود، خیلی‌ مهم نیست که کی باز کردی، اگه مثل من پرسید که چرا تاریخ افتتاح حسابت جدید، بگو توی این بانک راحت تر و زود تر گواهی موجودی حساب میدان
    اگه پاسارگاد باز کنی‌، میانگین هم نمیزنه
    البته به بانکهای دیگه هم میتونی بگی میانگین نزنن
    ادب مرد به ز دولت اوست...
    ما زنده از آنیم که در خدمت خلق جهانیم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)