صفحه 197 از 197 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,969 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمرات در آزمون GRE

سلام دوستان
    من نظرات دوستان را اینجا خواندم ولی متوجه نشدم دقیقا چند روز بعد از روز آزمون نتیجه امتحان ریپورت میشه؟ نمرات چه موقع برای من به صورت رسمی ارسال می شود؟ مثلا اگر من 18 دسامبر آزمون بدم و اونجا برای 4 تا دانشگاه ریپورت کرده باشم نمره من چند روز بعد به دانشگاه ها میرسه؟

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نظرات دوستان را اینجا خواندم ولی متوجه نشدم دقیقا چند روز بعد از روز آزمون نتیجه امتحان ریپورت میشه؟ نمرات چه موقع برای من به صورت رسمی ارسال می شود؟ مثلا اگر من 18 دسامبر آزمون بدم و اونجا برای 4 تا دانشگاه ریپورت کرده باشم نمره من چند روز بعد به دانشگاه ها میرسه؟
    ۱۰ تا ۱۵ روز بعد از امتحان نتیجه ها بر روی سایت قابل مشاهده ست و بعد از اون تقریبا ۷ تا ۱۰ روز کاری طول میکشه به دانشگاه های تو آمریکا برسه.

Junior Member

خیلی ممنون از پاسخ شما. حالا اگه بخواهم unofficial نمرم را ریپورت کنم چقدر طول میکشه؟

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ شما. حالا اگه بخواهم unofficial نمرم را ریپورت کنم چقدر طول میکشه؟
    پی دی اف نتیجه GRE دو تا سه روز بعد از اومدن اعلام نتایج در دسترس قرار میگیره رو سایت ETS. پس میشه ۱۳ تا ۱۸ روز بعد امتحان. با یه سرچ ساده همه این موراد رو خود ETS توضیح داده.

موفق باشید.
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

Junior Member

سلام دوستان من امروز امتحان دادم ریپورت های اضافه رو کی میتونم بفرستم؟

سلام بر همه ی دوستان فروم. یه سوال داشتم. در سایت ETS نوشته شده:
    If you take the computer-delivered GRE General Test, your official scores will be available in your ETS Account and sent to the institutions you designated approximately 10–15 days after your test date.
    گفته send میشه و در مورد رسیدن دست دانشگاه چیزی نگفته. برای دانشگاه های آمریکا، اگر مثلا امروز درخواست ریپورت بدم، حدودا چند روز بعد به دانشگاه میرسه؟ برای حالتی که روز امتحان ریپورت کنم این زمان فرق میکنه؟ با تشکر فراوان. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام بر همه ی دوستان فروم. یه سوال داشتم. در سایت ETS نوشته شده:
    گفته send میشه و در مورد رسیدن دست دانشگاه چیزی نگفته. برای دانشگاه های آمریکا، اگر مثلا امروز درخواست ریپورت بدم، حدودا چند روز بعد به دانشگاه میرسه؟ برای حالتی که روز امتحان ریپورت کنم این زمان فرق میکنه؟ با تشکر فراوان. موفق باشید.
    سلام. برای امریکای شمالی معمولا بعد از حدودا ۲ تا ۳ هفته به دست دانشگاه میرسه. این مدت زمان برای حالتی که در روز امتحان ریپورت کنید هم یکسان هست (البته بعد از دریافت نمره).
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام. برای امریکای شمالی معمولا بعد از حدودا ۲ تا ۳ هفته به دست دانشگاه میرسه. این مدت زمان برای حالتی که در روز امتحان ریپورت کنید هم یکسان هست (البته بعد از دریافت نمره).

یعنی اگر امروز امتحان بدیم ، 15 روز دیگه جواب و کارنامه آماده است.

واسه آمریکای شمالی
    2 تا 3 هفته بعد از اومدن جواب و کارنامههم جواب ها به دست دانشگاه های مقصد میرسه( چه اون چهارتای اول چه بقیه دانشگاه هایی که بعدا میخوام فرستاده بشه)

درسته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mirha نمایش پست ها
    یعنی اگر امروز امتحان بدیم ، 15 روز دیگه جواب و کارنامه آماده است.

واسه آمریکای شمالی
    2 تا 3 هفته بعد از اومدن جواب و کارنامههم جواب ها به دست دانشگاه های مقصد میرسه( چه اون چهارتای اول چه بقیه دانشگاه هایی که بعدا میخوام فرستاده بشه)

درسته ؟
    When will my official scores be reported after testing?If you take the computer-delivered GRE General Test, your official scores will be available in your ETS Account and sent to the institutions you designated approximately 10–15 days after your test date.
    If you take the paper-delivered test, your official scores will be available in your ETS Account and sent to the institutions you designated within five weeks after your test date.
    https://www.ets.org/gre/revised_general/faq/

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)